Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 7, 2022

Pictures Cup XVIII - turniej 2/15

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Robert Kuba Kozioł
6 (5/1) 39 (23/16)
59%
200
2 Maciej Grzegorz Lesiak
MGL Cue Sports
6 (4/2) 34 (22/12)
65%
180
3 Tomasz Wierzbicki
6 (3/3) 36 (20/16)
56%
160
3 Krzysztof Majkowski
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
160
5 Mariusz Ptaszyński
4 (3/1) 23 (12/11)
52%
140
5 Marcin Gościmski
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
140
5 Marek Głód
5 (4/1) 26 (17/9)
65%
140
5 Artur Dziechciarski
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
140
9 Artur Zasztowt
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
120
Show more
9 Piotr Domański
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
120
9 Pawel M
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
120
9 Zbigniew Śliwak
3 (2/1) 20 (10/10)
50%
120
13 Marcin Walczak
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
100
13 Robin Błaszkiewicz
3 (0/3) 20 (8/12)
40%
100
13 Karol Gryżewski
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
100
13 Zbyszek Pezowicz
4 (2/2) 24 (10/14)
42%
100
17 Michał Kopczyński
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
80
17 Rafał Banaszek
4 (0/4) 23 (7/16)
30%
80
Starts Sep 7, 2022, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (18 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pictures Cup XVIII and Ranking Warszawy 2022/23
Organizer Black Ball Events
Contact Michał Nowak (agencja@black-ball.eu, 517648279)
More info
Pictures Cup to turniej w odmianę 9 bil dedykowany amatorom oraz zawodnikom drugoligowym odbywający się w każdą środę o 18:30. Turniej zadomowił się w bilardowym kalendarzu już na dobre, dlatego zachęcamy lokalnych zawodników do sprawdzenia swoich sił już w XVIII edycji rozgrywek!
Warunki techniczne:
Stoły: 4x Gladiator 9ft z suknem EUROSPEED 70 PRO
Bile: ARAMITH SUPER PRO CUP TV
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem:
1. Organizator
Organizatorem cyklu Pictures Cup jest Klub Bilardowy Pictures ul. Obrazkowa 26 w Warszawie oraz firma Black Ball Events.
2. Termin i miejsce
Turnieje będą odbywać się w środy co tydzień o godzinie 18:30 (po wcześniejszym zapisie możliwość przyjścia najpóźniej do 19:30) Rozgrzewka będzie rozpoczynać się o 18:00 . W edycji przewidziane jest rozegranie 15 turniejów. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnieju po wcześniejszym poinformowaniu zawodników.
3. System gier
3.1 Turnieje będą rozgrywane w odmianę 9 bil.
3.2 Każdy turniej będzie rozgrywany systemem grupowym minimum do 4 wygranych partii.
Organizator zastrzega sobie prawo do rozstawienia zawodników ligowych i doświadczonych amatorów.
3.3 Za miejsca w poszczególnych turniejach będą przyznawane punkty do rankingu
Punktacja:
Miejsce Punkty
1 200
2 180
3 160
5 140
9 120
13 100
17 80
21- 60
3.3.1 Pierwsza 16-tka końcowego rankingu otrzymuje kwalifikacje do turnieju kończącego sezon PICTURES MASTERS, dodatkowym warunkiem udziału w turnieju jest udział w przynajmniej 4 turniejach w sezonie.
4. Warunki uczestnictwa
W turnieju będzie mógł wziąć udział każdy, kto dokona wpłaty wpisowego, z wykluczeniem:
-byłych i obecnych graczy Ekstraklasy Bilardowej (regularne starty)
Z zawodnikami I ligowymi i rezerwowymi ekstraligowcami obowiązuje handicap w postaci 1 partii.
Organizator w wyjątkowych sytuacjach zastrzega sobie prawo do korekty handicapu i dopuszczenia niektórych zawodników ekstraligowych.
5. Opłaty
Wysokość wpisowego w turnieju rankingowym wynosi 40 zł
Wysokość wpisowego w turnieju Masters wynosi 45 zł
Dla dzieci do 16 roku życia i kobiet – 25 zł
Wpisowe Jackpot* – 5 zł
*dla chętnych
6. Nagrody
Przewidziane są nagrody za:
Pojedynczy turniej
- zwycięstwo: 70 zł + vouchery na bilard
- 2 miejsce: voucher na bilard (2h)
Turniej Masters
- zwycięstwo: puchar + voucher na bilard (3 h)
- 2 miejsce: puchar + voucher na bilard (2 h)
- 3 miejsce: puchar + voucher na bilard (1 h)
+nagrody rzeczowe o wartości 7% z sumy wpisowego ze wszystkich turniejów edycji
Ranking
- zwycięstwo: puchar + voucher na bilard (3 h)
- 2 miejsce: puchar + voucher na bilard (2h)
- 3 miejsce: puchar + voucher na bilard (1h)
+ nagrody rzeczowe
7. Turniej Pictures Cup jest turniejem rankingowym serii Warsaw Pool Tour w randzie dwóch gwiazdek i wliczany jest do klasyfikacji Rankingu Warszawy.
8. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują zarządzenia organizatora.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
10. Osoba biorąca udział w turnieju jednocześnie akceptuje regulamin i wyraża zgodę na przetwarzanie swojego wizerunku i danych osobowych w celach marketingowych klubu Pictures i firmy Black Ball Events.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marek Głód 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 12
2 Tomasz Wierzbicki 4 2 0 2 13 12 1 0 0 0 0.52 8
3 Artur Zasztowt 4 2 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 8
4 Zbyszek Pezowicz 4 2 0 2 10 14 -4 0 0 0 0.417 8
5 Rafał Banaszek 4 0 0 4 7 16 -9 0 0 0 0.304 4
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Majkowski 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 7
2 Artur Dziechciarski 3 2 0 1 10 9 1 0 0 0 0.526 7
3 Zbigniew Śliwak 3 2 0 1 10 10 0 0 0 0 0.5 7
4 Robin Błaszkiewicz 3 0 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 3
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Ptaszyński 3 3 0 0 12 7 5 0 0 0 0.632 9
2 Maciej Grzegorz Lesiak 3 2 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 7
3 Piotr Domański 3 1 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 5
4 Marcin Walczak 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 3
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Kuba Kozioł 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 7
2 Marcin Gościmski 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 7
3 Pawel M 3 2 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 7
4 Karol Gryżewski 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 3
5 Michał Kopczyński 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Marek Głód
Wed 20:56  Table 1
2-A   
Poland
Tomasz Wierzbicki
Poland
Zbyszek Pezowicz
Wed 21:20  Table 1
3-B   
Poland
Krzysztof Majkowski
Poland
Robin Błaszkiewicz
Wed 20:34  Table 2
4-B   
Poland
Artur Dziechciarski
Poland
Zbigniew Śliwak
Wed 18:36  Table 2
5-C   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Marcin Walczak
Wed 19:29  Table 3
6-C   
Poland
Piotr Domański
Poland
Mariusz Ptaszyński
Wed 18:46  Table 3
7-D   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Michał Kopczyński
 
8-D   
Poland
Karol Gryżewski
Poland
Marcin Gościmski
Wed 18:37  Table 4

Round 2

Race to 4
9-A   
Poland
Marek Głód
Poland
Zbyszek Pezowicz
Wed 19:39  Table 1
10-A   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Rafał Banaszek
Wed 19:05  Table 1
11-B   
Poland
Krzysztof Majkowski
Poland
Zbigniew Śliwak
Wed 20:04  Table 2
12-B   
Poland
Robin Błaszkiewicz
Poland
Artur Dziechciarski
Wed 19:11  Table 2
13-C   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Mariusz Ptaszyński
Wed 22:06  Table 3
14-C   
Poland
Marcin Walczak
Poland
Piotr Domański
Wed 21:38  Table 3
15-D   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Marcin Gościmski
 
16-D   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Pawel M
Wed 20:14  Table 4

Round 3

Race to 4
17-A   
Poland
Zbyszek Pezowicz
Poland
Rafał Banaszek
Wed 21:58  Table 1
18-A   
Poland
Marek Głód
Poland
Tomasz Wierzbicki
Wed 22:34  Table 4
19-B   
Poland
Krzysztof Majkowski
Poland
Artur Dziechciarski
Wed 22:01  Table 2
20-B   
Poland
Zbigniew Śliwak
Poland
Robin Błaszkiewicz
Wed 21:11  Table 2
21-C   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Piotr Domański
Wed 20:55  Table 3
22-C   
Poland
Mariusz Ptaszyński
Poland
Marcin Walczak
Wed 20:04  Table 3
23-D   
Poland
Marcin Gościmski
Poland
Pawel M
Wed 19:30  Table 4
24-D   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Karol Gryżewski
 

Round 4

Race to 4
25-A   
Poland
Rafał Banaszek
Poland
Tomasz Wierzbicki
Wed 23:16  Table 2
26-A   
Poland
Zbyszek Pezowicz
Poland
Artur Zasztowt
Wed 22:40  Table 1
27-D   
Poland
Pawel M
Poland
Karol Gryżewski
Wed 20:56  Table 4
28-D   
Poland
Marcin Gościmski
Poland
Robert Kuba Kozioł
Wed 21:37  Table 4

Round 5

Race to 4
29-A   
Poland
Tomasz Wierzbicki
Poland
Artur Zasztowt
Wed 20:06  Table 1
30-A   
Poland
Rafał Banaszek
Poland
Marek Głód
Wed 23:16  Table 1
31-D   
Poland
Karol Gryżewski
Poland
Robert Kuba Kozioł
Wed 19:07  Table 4
32-D   
Poland
Pawel M
Poland
Michał Kopczyński
 

Quarter final

Race to 4
33   
Poland
Marek Głód
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Thu 00:16  Table 2
34   
Poland
Krzysztof Majkowski
Poland
Marcin Gościmski
Wed 23:14  Table 3
35   
Poland
Mariusz Ptaszyński
Poland
Tomasz Wierzbicki
Wed 23:33  Table 2
36   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Artur Dziechciarski
Wed 23:14  Table 4

Semi final

Race to 4
37   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Krzysztof Majkowski
Thu 00:17  Table 2
38   
Poland
Tomasz Wierzbicki
Poland
Robert Kuba Kozioł
Thu 00:17  Table 1

Final

Race to 4
39   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Robert Kuba Kozioł
Thu 01:07  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants