Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 25 - January 26, 2023

Pictures Cup XIX - turniej 4/15

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tomasz Deszczyński
6 (5/1) 30 (20/10)
67%
200
2 Artur Zasztowt
6 (4/2) 33 (19/14)
58%
180
3 Marcin Gościmski
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
160
3 Piotr Domański
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
160
5 Maciej Grzegorz Lesiak
MGL Cue Sports
4 (3/1) 21 (13/8)
62%
140
5 Michał Kopczyński
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
140
5 Robert Kuba Kozioł
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
140
5 Łukasz Kolano
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
140
9 Witold Grzybowski
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
120
9 Mariusz Ptaszyński
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
120
9 Karol Gryżewski
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
120
9 Paweł Kowalski
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
120
13 Marta Anna Wawrzyn
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
100
13 Marek Głód
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
100
13 Rafał Banaszek
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
100
Starts Jan 25, 2023, 7:30 PM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pictures Cup XIX
Organizer Black Ball Events
Contact Michał Nowak (agencja@black-ball.eu, 517648279)
More info
Pictures Cup to turniej w odmianę 9 bil dedykowany amatorom oraz zawodnikom drugoligowym odbywający się w każdą środę o 18:30. Turniej zadomowił się w bilardowym kalendarzu już na dobre, dlatego zachęcamy lokalnych zawodników do sprawdzenia swoich sił już w XIX edycji rozgrywek!
Warunki techniczne:
Stoły: 4x Gladiator 9ft z suknem EUROSPEED 70 PRO
Bile: ARAMITH SUPER PRO CUP TV
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem:
1. Organizator
Organizatorem cyklu Pictures Cup jest Klub Bilardowy Pictures ul. Obrazkowa 26 w Warszawie oraz firma Black Ball Events.
2. Termin i miejsce
Turnieje będą odbywać się w środy co tydzień o godzinie 18:30 (po wcześniejszym zapisie możliwość przyjścia najpóźniej do 19:30) Rozgrzewka będzie rozpoczynać się o 18:00 . W edycji przewidziane jest rozegranie 15 turniejów. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnieju po wcześniejszym poinformowaniu zawodników.
3. System gier
3.1 Turnieje będą rozgrywane w odmianę 9 bil.
3.2 Każdy turniej będzie rozgrywany systemem grupowym minimum do 4 wygranych partii.
Organizator zastrzega sobie prawo do rozstawienia zawodników ligowych i doświadczonych amatorów.
3.3 Za miejsca w poszczególnych turniejach będą przyznawane punkty do rankingu
Punktacja:
Miejsce Punkty
1 200
2 180
3 160
5 140
9 120
13 100
17 80
21- 60
3.3.1 Pierwsza 16-tka końcowego rankingu otrzymuje kwalifikacje do turnieju kończącego sezon PICTURES MASTERS, dodatkowym warunkiem udziału w turnieju jest udział w przynajmniej 4 turniejach w sezonie.
4. Warunki uczestnictwa
W turnieju będzie mógł wziąć udział każdy, kto dokona wpłaty wpisowego, z wykluczeniem:
-byłych i obecnych graczy Ekstraklasy Bilardowej (regularne starty)
Z zawodnikami I ligowymi i rezerwowymi ekstraligowcami obowiązuje handicap w postaci 1 partii.
Organizator w wyjątkowych sytuacjach zastrzega sobie prawo do korekty handicapu i dopuszczenia niektórych zawodników ekstraligowych.
5. Opłaty
Wysokość wpisowego w turnieju rankingowym wynosi 40 zł
Wysokość wpisowego w turnieju Masters wynosi 45 zł
Dla dzieci do 16 roku życia i kobiet – 25 zł
Wpisowe Jackpot* – 5 zł
*dla chętnych
6. Nagrody
Przewidziane są nagrody za:
Pojedynczy turniej
- zwycięstwo: 70 zł + vouchery na bilard
- 2 miejsce: voucher na bilard (2h)
Turniej Masters
- zwycięstwo: puchar + voucher na bilard (3 h)
- 2 miejsce: puchar + voucher na bilard (2 h)
- 3 miejsce: puchar + voucher na bilard (1 h)
+nagrody rzeczowe o wartości 7% z sumy wpisowego ze wszystkich turniejów edycji
Ranking
- zwycięstwo: puchar + voucher na bilard (3 h)
- 2 miejsce: puchar + voucher na bilard (2h)
- 3 miejsce: puchar + voucher na bilard (1h)
+ nagrody rzeczowe
7. Turniej Pictures Cup jest turniejem rankingowym serii Warsaw Pool Tour w randzie dwóch gwiazdek i wliczany jest do klasyfikacji Rankingu Warszawy.
8. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują zarządzenia organizatora.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
10. Osoba biorąca udział w turnieju jednocześnie akceptuje regulamin i wyraża zgodę na przetwarzanie swojego wizerunku i danych osobowych w celach marketingowych klubu Pictures i firmy Black Ball Events.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Kuba Kozioł 2 2 0 0 10 3 7 0 0 0 0.769 6
2 Marcin Gościmski 2 1 0 1 8 7 1 0 0 0 0.533 4
3 Witold Grzybowski 2 0 0 2 2 10 -8 0 0 0 0.167 2
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Grzegorz Lesiak 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 9
2 Michał Kopczyński 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 7
3 Mariusz Ptaszyński 3 1 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 5
4 Rafał Banaszek 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 3
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Łukasz Kolano 3 2 0 1 10 9 1 0 0 0 0.526 7
2 Tomasz Deszczyński 3 2 0 1 8 8 0 0 0 0 0.5 7
3 Karol Gryżewski 3 1 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 5
4 Marta Anna Wawrzyn 3 1 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 5
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Artur Zasztowt 3 2 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 7
2 Piotr Domański 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 7
3 Paweł Kowalski 3 1 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 5
4 Marek Głód 3 1 0 2 8 11 -3 0 0 0 0.421 5

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Marcin Gościmski
Poland
Robert Kuba Kozioł
Wed 19:28 
2-B   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Rafał Banaszek
Wed 18:40 
3-B   
Poland
Mariusz Ptaszyński
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Wed 20:17 
4-C   
Poland
Karol Gryżewski
Poland
Tomasz Deszczyński
Wed 18:40 
5-C   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Poland
Łukasz Kolano
Wed 19:35 
6-D   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Paweł Kowalski
Wed 19:34 
7-D   
Poland
Marek Głód
Poland
Piotr Domański
Wed 20:18 

Round 2

Race to 4
8-A   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Witold Grzybowski
Wed 20:13 
9-B   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Wed 20:45 
10-B   
Poland
Rafał Banaszek
Poland
Mariusz Ptaszyński
Wed 21:18 
11-C   
Poland
Karol Gryżewski
Poland
Łukasz Kolano
Wed 21:24 
12-C   
Poland
Tomasz Deszczyński
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Wed 21:23 
13-D   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Piotr Domański
Wed 21:23 
14-D   
Poland
Paweł Kowalski
Poland
Marek Głód
Wed 20:49 

Round 3

Race to 4
15-A   
Poland
Witold Grzybowski
Poland
Marcin Gościmski
Wed 20:47 
16-B   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Mariusz Ptaszyński
Wed 19:07 
17-B   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Rafał Banaszek
Wed 19:51 
18-C   
Poland
Karol Gryżewski
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Wed 18:59 
19-C   
Poland
Łukasz Kolano
Poland
Tomasz Deszczyński
Wed 20:27 
20-D   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Marek Głód
Wed 18:57 
21-D   
Poland
Piotr Domański
Poland
Paweł Kowalski
Wed 18:46 

Quarter final

Race to 4
22   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Tomasz Deszczyński
Wed 22:25 
23   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Piotr Domański
Wed 22:25 
24   
Poland
Łukasz Kolano
Poland
Marcin Gościmski
Wed 22:25 
25   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Michał Kopczyński
Wed 22:25 

Semi final

Race to 4
26   
Poland
Tomasz Deszczyński
Poland
Piotr Domański
Wed 23:39 
27   
Poland
Marcin Gościmski
Poland
Artur Zasztowt
Wed 23:39 

Final

Race to 4
28   
Poland
Tomasz Deszczyński
Poland
Artur Zasztowt
Thu 00:01 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants