Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 28, 2020

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
5 (5/0) 27 (18/9)
67%
50
2 Samir
7 (5/2) 32 (19/13)
59%
35
3 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
6 (4/2) 26 (14/12)
54%
25
3 Gill Taytelbaum
6 (4/2) 31 (18/13)
58%
25
5 Jori Hätinen
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
20
5 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (3/1) 18 (12/6)
67%
20
5 René Beysens
4 (3/1) 19 (12/7)
63%
20
5 Crelis Hogchem
3 (2/1) 14 (9/5)
64%
20
9 Derk Wenzel
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
15
Show more
9 Edwin Veerman
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
9 Hassan Osman
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
9 Johannes Tichelman
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
15
13 Justus Borsboom
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
15
13 Jeroen de Hertog
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Arthur d0lkens
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
15
13 Davy Pruymboom
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
17 Ben Zaza
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Arie Kwakernaat
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Denise Kwakernaat
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Simo Alba
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
Entry deadline Sep 28, 2020, 7:45 PM (local time)
Starts Sep 28, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (20 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings PCD 9ball huistoernooi ranking 2020/2021
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**Toernooi opzet**
De nieuwe ranking gaat van start. Er zullen 20 toernooien gehouden worden, na deze serie zal de masters gespeeld worden.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: PCD 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal deze reeks alleen 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Walk Over
 
2   
Netherlands
Derk Wenzel
Sudan
Hassan Osman
Mon 19:52  Table 1
3   
Netherlands
Crelis Hogchem
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Davy Pruymboom
 
5   
Netherlands
Johannes Tichelman
Walk Over
 
6   
Walk Over
Finland
Jori Hätinen
 
7   
Netherlands
Denise Kwakernaat
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 19:52  Table 2
8   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
9   
Netherlands
Samir
Walk Over
 
10   
Netherlands
Justus Borsboom
Netherlands
René Beysens
Mon 19:53  Table 3
11   
Netherlands
Edwin Veerman
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Jeroen de Hertog
 
13   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Arthur d0lkens
 
15   
Netherlands
Simo Alba
Suriname
Gill Taytelbaum
Mon 19:53  Table 4
16   
Walk Over
Netherlands
Arie Kwakernaat
 

Winner round 1

Race to 3
17   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sudan
Hassan Osman
Mon 20:11  Table 1
18   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Davy Pruymboom
Mon 19:53  Table 5
19   
Netherlands
Johannes Tichelman
Finland
Jori Hätinen
Mon 19:54  Table 6
20   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Ben Zaza
Mon 20:15  Table 2
21   
Netherlands
Samir
Netherlands
René Beysens
Mon 20:16  Table 6
22   
Netherlands
Edwin Veerman
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 19:54  Table 7
23   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Arthur d0lkens
Mon 19:54  Table 8
24   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Arie Kwakernaat
Mon 20:22  Table 3

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Derk Wenzel
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Netherlands
Denise Kwakernaat
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Justus Borsboom
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Simo Alba
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Derk Wenzel
Netherlands
Arie Kwakernaat
Mon 20:43  Table 2
34   
Walk Over
Netherlands
Arthur d0lkens
 
35   
Walk Over
Netherlands
Jeroen de Hertog
 
36   
Netherlands
Denise Kwakernaat
Netherlands
Samir
Mon 20:31  Table 4
37   
Netherlands
Justus Borsboom
Netherlands
Ben Zaza
Mon 20:44  Table 3
38   
Walk Over
Netherlands
Johannes Tichelman
 
39   
Walk Over
Netherlands
Davy Pruymboom
 
40   
Netherlands
Simo Alba
South Korea
Jum Zwijnenburg
Mon 20:38  Table 1

Winners qualification

Race to 3
41   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Crelis Hogchem
Mon 20:53  Table 4
42   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 20:56  Table 6
43   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Edwin Veerman
Mon 21:16  Table 6
44   
Netherlands
Mario Martokarijo
Suriname
Gill Taytelbaum
Mon 20:56  Table 5

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Derk Wenzel
Netherlands
Arthur d0lkens
Mon 21:00  Table 2
46   
Netherlands
Jeroen de Hertog
Netherlands
Samir
Mon 20:53  Table 7
47   
Netherlands
Justus Borsboom
Netherlands
Johannes Tichelman
Mon 21:00  Table 3
48   
Netherlands
Davy Pruymboom
South Korea
Jum Zwijnenburg
Mon 20:55  Table 1

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Derk Wenzel
Finland
Jori Hätinen
Mon 21:31  Table 2
50   
Netherlands
Samir
Sudan
Hassan Osman
Mon 21:31  Table 7
51   
Netherlands
Johannes Tichelman
Suriname
Gill Taytelbaum
Mon 21:26  Table 1
52   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Edwin Veerman
Mon 21:40  Table 5

Quarter final

Race to 4
53   
Netherlands
Crelis Hogchem
South Korea
Jum Zwijnenburg
Mon 21:57  Table 1
54   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Samir
Mon 21:57  Table 2
55   
Netherlands
René Beysens
Suriname
Gill Taytelbaum
Mon 21:57  Table 5
56   
Netherlands
Mario Martokarijo
Finland
Jori Hätinen
Mon 21:58  Table 4

Semi final

Race to 3
57   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Samir
Mon 23:20  Table 7
58   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 23:01  Table 2

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Samir
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 23:46  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants