Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 28, 2018

PBB BK Straightpool (14.1) 2018 (MEN/WOMEN)

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Tom Snyers
0 300
2 Thomas Vanbroekhoven
0 270
3 Christoph Marien
0 240
3 Joris Vaes
0 240
5 Kenny Voets
0 210
5 Marc de Bruecker
0 210
5 Bjorn Van Goethem
0 210
5 Tamer Bulgur
0 210
9 Joris Dekoninck
0 190
Show more
9 Michiel Yperman
0 190
9 VAN MIEGHEM FREDERIC
0 190
9 Erdal Sari
0 190
13 Nicolas Mintjens
0 180
13 Cedric Lecocq
0 180
13 Bruno Vervloet
0 180
13 Marino Cuffez
0 180
17 Kristof Vandenborn
0 170
17 Lambeens Ward
0 170
17 Bert Lambeens
0 170
17 David Dahmen
0 170
17 Tom Byloos
0 170
17 Andy Van Damme
0 170
17 Bart Gesquière
0 170
17 Karl Roeder
0 170
Entry deadline Oct 28, 2018, 9:45 AM (local time)
Starts Oct 28, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (24 Participants)
Handicap No handicap
Contact Kristof Vandenborn (kristof.vandenborn@gmail.com), Michiel Yperman (Michielyperman@broadspire.be) and Laura Boyen (lauraboyen@icloud.com)
More info
Het Belgisch Kampioenschap Straight is toegelaten voor alle Belgen (aantoonbaar via eID bij inschrijving).

Er wordt gespeeld volgens een systeem van double knock out op 16 tafels.

Dress code: B: Geklede broek met klassieke gesloten schoenen. (Geen sportschoenen of slippers)

Inschrijven via:

mail
Messenger
Telefoon
Cuescore
Inschrijvingsgelden:
jeugd: 10 euro
volwassene lid PBB: 15 euro
volwassene niet lid PBB: 25 euro
Prijzenpot: 2/3 van het totale inschrijvingsgeld

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Belgium
Lambeens Ward
Walk Over
 
2   
Belgium
Marc de Bruecker
Belgium
Karl Roeder
Sun 09:05  Table 1
3   
Belgium
Tom Snyers
Belgium
Bert Lambeens
Sun 09:06  Table 2
4   
Walk Over
Belgium
Cedric Lecocq
 
5   
Belgium
Christoph Marien
Walk Over
 
6   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 09:21  Table 3
7   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Michiel Yperman
Sun 09:21  Table 4
8   
Walk Over
Belgium
Kenny Voets
 
9   
Belgium
Bjorn Van goethem
Walk Over
 
10   
Belgium
Bart Gesquière
Belgium
Andy Van Damme
Sun 09:21  Table 11
11   
Belgium
Tamer Bulgur
Belgium
Kristof Vandenborn
Sun 09:21  Table 12
12   
Walk Over
Belgium
Nicolas Mintjens
 
13   
Belgium
Bruno Vervloet
Walk Over
 
14   
Belgium
David Dahmen
Turkey
Erdal Sari
Sun 09:22  Table 13
15   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
VAN MIEGHEM FREDERIC
Sun 09:23 
16   
Walk Over
Belgium
Joris Vaes
 

Winner round 1

17   
Belgium
Lambeens Ward
Belgium
Marc de Bruecker
Sun 10:05  Table 1
18   
Belgium
Tom Snyers
Belgium
Cedric Lecocq
Sun 09:55  Table 2
19   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 10:24  Table 3
20   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Kenny Voets
Sun 10:43  Table 4
21   
Belgium
Bjorn Van goethem
Belgium
Andy Van Damme
Sun 10:27  Table 11
22   
Belgium
Tamer Bulgur
Belgium
Nicolas Mintjens
Sun 10:13  Table 12
23   
Belgium
Bruno Vervloet
Turkey
Erdal Sari
Sun 10:36  Table 13
24   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
Joris Vaes
Sun 10:59  Table 2

Loser round 1

25   
Walk Over
Belgium
Karl Roeder
 
26   
Belgium
Bert Lambeens
Walk Over
 
27   
Walk Over
Belgium
Tom Byloos
 
28   
Belgium
Michiel Yperman
Walk Over
 
29   
Walk Over
Belgium
Bart Gesquière
 
30   
Belgium
Kristof Vandenborn
Walk Over
 
31   
Walk Over
Belgium
David Dahmen
 
32   
Belgium
VAN MIEGHEM FREDERIC
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Belgium
Karl Roeder
Belgium
Joris Dekoninck
Sun 12:03  Table 13
34   
Belgium
Bert Lambeens
Belgium
Bruno Vervloet
Sun 12:04  Table 2
35   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Nicolas Mintjens
Sun 10:57  Table 1
36   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Andy Van Damme
Sun 12:06  Table 11
37   
Belgium
Bart Gesquière
Belgium
Marino Cuffez
Sun 12:06  Table 4
38   
Belgium
Kristof Vandenborn
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 11:19  Table 3
39   
Belgium
David Dahmen
Belgium
Cedric Lecocq
Sun 11:02  Table 12
40   
Belgium
VAN MIEGHEM FREDERIC
Belgium
Lambeens Ward
Sun 11:02  Table 14

Winners qualification

41   
Belgium
Marc de Bruecker
Belgium
Tom Snyers
Sun 12:08  Table 1
42   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Kenny Voets
Sun 12:28  Table 12
43   
Belgium
Bjorn Van goethem
Belgium
Tamer Bulgur
Sun 12:11  Table 3
44   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Joris Vaes
Sun 12:30  Table 14

Loser round 3

45   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
Bruno Vervloet
Sun 13:43 
46   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Michiel Yperman
Sun 13:18  Table 11
47   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 13:20  Table 15
48   
Belgium
Cedric Lecocq
Belgium
VAN MIEGHEM FREDERIC
Sun 12:33  Table 16

Losers qualification

49   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
Christoph Marien
Sun 15:04  Table 13
50   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Tom Snyers
Sun 14:40  Table 11
51   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Turkey
Erdal Sari
Sun 15:04  Table 14
52   
Belgium
VAN MIEGHEM FREDERIC
Belgium
Tamer Bulgur
Sun 14:18  Table 16

Quarter final

53   
Belgium
Marc de Bruecker
Belgium
Christoph Marien
Sun 17:46 
54   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 18:28 
55   
Belgium
Bjorn Van goethem
Belgium
Tom Snyers
Sun 17:40 
56   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Tamer Bulgur
Sun 17:59 

Semi final

57   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 18:41 
58   
Belgium
Tom Snyers
Belgium
Joris Vaes
Sun 18:41 

Final

59   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Tom Snyers
Sun 20:36 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants