Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 15, 2019

Oslo Biljardklubb KT 18 2019

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
6 (6/0) 48 (32/16)
67%
100
2 Erik Gårdelöf
Oslo BK
5 (4/1) 44 (24/20)
55%
87
3 Nejat Baranji
Strømmen BK
5 (4/1) 35 (20/15)
57%
74
3 Erol Dane Mula
Oslo BK
5 (3/2) 41 (21/20)
51%
74
5 Joakim Haugen
Oslo BK
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
61
5 Jozef Kwit
Oslo BK
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
61
5 Henrik Olsson
Oslo BK
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
61
5 Øyvind Stordahl
Oslo BK
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
61
9 Emil Andreassen
Vestby BK
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
49
Show more
9 Frank Hjeldnes
Oslo BK
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
49
9 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
2 (1/1) 11 (5/6)
45%
49
9 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
49
9 Antonio Melendez Figueroa
Larvik BK
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
49
9 Sundar K
Oslo BK
3 (2/1) 21 (13/8)
62%
49
9 Rune Fevang
Oslo BK
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
49
9 Odd Arne Sørensen
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
49
17 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
29
17 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
29
17 Per Hagen
Oslo BK
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
29
17 Tore Mo
Oslo BK
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
29
17 Vaios Evangelou
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
29
17 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
29
17 Levi Pavdeja
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
29
Entry deadline May 15, 2019, 7:00 PM (local time)
Starts May 15, 2019, 7:00 PM (local time)
Format Double elimination (24 Participants)
Handicap With handicap
Rankings Oslo BK ranking mai 2019 and Oslo BK ranking mellomsesong 2019
Organizer Oslo BK
Contact Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
10-ball (evt. annen disiplin) med HC etter kort distanse (tabell 10) og rating/score. Vanlige brekkregler og vinners brekk. Singelcup fra 16 siste, såfremt det ikke er 32 eller 16 og/eller lavere antall deltakere enn 16. Vi oppfordrer deltakerne å komme presist til turneringsstart som er 1800. Trekning gjøres rett i forkant. Grunnet mange deltakere, vil vi be om at alle gjør sitt for å ikke bruke unødig lang tid før/under og mellom matchene. Merk: spillere med score/rating under 50 som møter hverandre med 0-6 i differanse spiller 0-0 distanse 3. Elitespillere/spillere med rating over 120 som møter hverandre spiller 0-0 først til 6.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Norway
Emil Andreassen
54
Norway
Per Hagen
110
Wed 18:08  Table 6
2   
Norway
Levi Pavdeja
82
Norway
Frank Hjeldnes
82
Wed 18:08  Table 7
3   
Norway
Joakim Haugen
129
Norway
Umar Hayat Ali
109
Wed 18:08  Table 9
4   
India
Sundar K
28
Norway
Antonio Melendez Figueroa
71
Wed 18:08  Table 10
5   
Norway
Stig Nesvik
52
Norway
Odd Arne Sørensen
48
Wed 18:08  Table 5
6   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
120
Norway
Bjørn Erik Øverland
70
Wed 18:08  Table 12
7   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
78
Norway
Rune Fevang
32
Wed 18:08  Table 4
8   
Norway
Simen Jøndal
38
Norway
Nejat Baranji
60
Wed 18:08  Table 8

Winners qualification

9   
Norway
Erik Gårdelöf
132
Norway
Emil Andreassen
54
Wed 19:01  Table 6
10   
Norway
Frank Hjeldnes
82
Norway
Jan Atle Kofoed
80
Wed 18:49 
11   
Philippines
Erol Dane Mula
90
Norway
Joakim Haugen
129
Wed 18:29  Table 9
12   
India
Sundar K
28
Norway
Tore Mo
43
Wed 19:10  Table 2
13   
Greece
Vaios Evangelou
69
Norway
Odd Arne Sørensen
48
Wed 19:06  Table 5
14   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
120
Norway
Henrik Olsson
113
Wed 18:47  Table 12
15   
Norway
Øyvind Stordahl
55
Norway
Rune Fevang
32
Wed 19:10  Table 2
16   
Norway
Nejat Baranji
60
Poland
Jozef Kwit
60
Wed 19:07  Table 8

Losers qualification

17   
Norway
Per Hagen
110
Poland
Jozef Kwit
60
Wed 20:12  Table 12
18   
Norway
Levi Pavdeja
82
Norway
Rune Fevang
32
Wed 20:00  Table 4
19   
Norway
Umar Hayat Ali
109
Norway
Henrik Olsson
113
Wed 19:43 
20   
Norway
Antonio Melendez Figueroa
71
Greece
Vaios Evangelou
69
Wed 20:15  Table 6
21   
Norway
Stig Nesvik
52
Norway
Tore Mo
43
Wed 19:36  Table 9
22   
Norway
Bjørn Erik Øverland
70
Philippines
Erol Dane Mula
90
Wed 19:36 
23   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
78
Norway
Frank Hjeldnes
82
Wed 19:36 
24   
Norway
Simen Jøndal
38
Norway
Emil Andreassen
54
Wed 19:36  Table 6

Last sixteen

25   
Norway
Erik Gårdelöf
132
Norway
Rune Fevang
32
Wed 21:09  Table 6
26   
Norway
Jan Atle Kofoed
80
Poland
Jozef Kwit
60
Wed 21:09  Table 4
27   
Norway
Joakim Haugen
129
Norway
Frank Hjeldnes
82
Wed 21:08  Table 9
28   
India
Sundar K
28
Philippines
Erol Dane Mula
90
Wed 21:09  Table 7
29   
Norway
Odd Arne Sørensen
48
Norway
Henrik Olsson
113
Wed 21:09  Table 5
30   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
120
Norway
Stig Nesvik
52
Wed 21:08  Table 12
31   
Norway
Øyvind Stordahl
55
Norway
Emil Andreassen
54
Wed 21:09  Table 1
32   
Norway
Nejat Baranji
60
Norway
Antonio Melendez Figueroa
71
Wed 21:09  Table 10

Quarter final

33   
Norway
Erik Gårdelöf
132
Poland
Jozef Kwit
60
Wed 22:04  Table 12
34   
Norway
Joakim Haugen
129
Philippines
Erol Dane Mula
90
Wed 22:08  Table 6
35   
Norway
Henrik Olsson
113
Norway
Ole Kristian Rudshavn
120
Wed 22:03  Table 9
36   
Norway
Øyvind Stordahl
55
Norway
Nejat Baranji
60
Wed 22:45 

Semi final

37   
Norway
Erik Gårdelöf
132
Philippines
Erol Dane Mula
90
Wed 22:55  Table 6
38   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
120
Norway
Nejat Baranji
60
Wed 23:08  Table 9

Final

39   
Norway
Erik Gårdelöf
132
Norway
Ole Kristian Rudshavn
120
Wed 23:53  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment