Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 10, 2019

Oslo Biljardklubb KT 14 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Erik Gårdelöf
Oslo BK
6 (6/0) 44 (30/14)
68%
100
2 Joakim Haugen
Oslo BK
5 (4/1) 40 (24/16)
60%
87
3 Roger Rasmussen
Oslo BK
4 (3/1) 29 (19/10)
66%
74
3 Tore Mo
Oslo BK
5 (4/1) 36 (24/12)
67%
74
5 Hasan Emre Vural
Unique BK
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
61
5 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
4 (2/2) 28 (12/16)
43%
61
5 Nejat Baranji
Ask BC
5 (3/2) 40 (20/20)
50%
61
5 Per Hagen
Oslo BK
4 (2/2) 27 (10/17)
37%
61
9 Damianos Giallourakis
Oslo BK
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
49
Show more
9 Jozef Kwit
Oslo BK
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
49
9 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
49
9 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
5 (3/2) 42 (23/19)
55%
49
13 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
37
13 Emil Andreassen
Vestby BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
37
13 Frank Hjeldnes
Oslo BK
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
37
13 Ivo Aarts
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
37
17 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
29
17 Antonio Melendez Figueroa
Larvik BK
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
29
17 Vaios Evangelou
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
29
Entry deadline Apr 10, 2019, 5:55 PM (local time)
Starts Apr 10, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings Oslo BK ranking april 2019 and Oslo BK ranking 2019
Organizer Oslo BK
Contact Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
9-ball med HC fra -3 til 3 distanse 5. Utg.pkt. for HC er score/ rating. Eksempel: normalfordelingen, gjennomsnittsscore, median korrigerer hvor store scoregruppene blir. Ikke store endringer, litt enklere å forholde seg til. Prøveordning. Ellers ordinære brekkregler og 3 ball regel. Husk å ta med kontanter til turneringsavgiften.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Simen Jøndal
Walk Over
 
2   
Norway
Nejat Baranji
1
Norway
Bjørn Bratteberg
0
Wed 18:02  Table 3
3   
Greece
Damianos Giallourakis
Walk Over
 
4   
Walk Over
Norway
Joakim Haugen
 
5   
Norway
Roger Rasmussen
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Ivo Aarts
 
7   
Greece
Vaios Evangelou
1
Lithuania
Mindaugas Jomantas
0
Wed 18:02  Table 6
8   
Walk Over
Norway
Hasan Emre Vural
 
9   
Norway
Stig Nesvik
Walk Over
 
10   
Sweden
Erik Gårdelöf
-2
Norway
Antonio Melendez Figueroa
0
Wed 18:02  Table 5
11   
Norway
Per Hagen
Walk Over
 
12   
Walk Over
Norway
Emil Andreassen
 
13   
Poland
Jozef Kwit
Walk Over
 
14   
Walk Over
Norway
Umar Hayat Ali
 
15   
Norway
Frank Hjeldnes
0
Norway
Tore Mo
2
Wed 18:02  Table 4
16   
Walk Over
Norway
Niklas Engstrom
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Norway
Simen Jøndal
2
Norway
Nejat Baranji
1
Wed 19:11  Table 3
18   
Greece
Damianos Giallourakis
-3
Norway
Joakim Haugen
-2
Wed 18:02  Table 12
19   
Norway
Roger Rasmussen
-2
Netherlands
Ivo Aarts
-3
Wed 18:02  Table 9
20   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
0
Norway
Hasan Emre Vural
-2
Wed 18:55  Table 6
21   
Norway
Stig Nesvik
2
Sweden
Erik Gårdelöf
-2
Wed 19:04  Table 9
22   
Norway
Per Hagen
-2
Norway
Emil Andreassen
2
Wed 18:02  Table 7
23   
Poland
Jozef Kwit
2
Norway
Umar Hayat Ali
-1
Wed 18:02  Table 8
24   
Norway
Tore Mo
2
Norway
Niklas Engstrom
0
Wed 18:46  Table 4

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Norway
Bjørn Bratteberg
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Greece
Vaios Evangelou
Walk Over
 
29   
Walk Over
Norway
Antonio Melendez Figueroa
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Norway
Frank Hjeldnes
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Norway
Bjørn Bratteberg
0
Norway
Niklas Engstrom
0
Wed 19:16  Table 4
34   
Walk Over
Poland
Jozef Kwit
 
35   
Walk Over
Norway
Emil Andreassen
 
36   
Greece
Vaios Evangelou
1
Norway
Stig Nesvik
2
Wed 19:46  Table 5
37   
Norway
Antonio Melendez Figueroa
0
Lithuania
Mindaugas Jomantas
0
Wed 19:52  Table 10
38   
Walk Over
Netherlands
Ivo Aarts
 
39   
Walk Over
Greece
Damianos Giallourakis
 
40   
Norway
Frank Hjeldnes
0
Norway
Simen Jøndal
2
Wed 19:47  Table 9

Winners qualification

Race to 5
41   
Norway
Nejat Baranji
1
Norway
Joakim Haugen
-2
Wed 19:49  Table 7
42   
Norway
Roger Rasmussen
-2
Norway
Hasan Emre Vural
-2
Wed 19:45  Table 6
43   
Sweden
Erik Gårdelöf
-2
Norway
Per Hagen
-2
Wed 19:45  Table 12
44   
Norway
Umar Hayat Ali
-1
Norway
Tore Mo
2
Wed 19:19  Table 8

Loser round 3

Race to 5
45   
Norway
Bjørn Bratteberg
0
Poland
Jozef Kwit
2
Wed 19:51  Table 8
46   
Norway
Emil Andreassen
2
Norway
Stig Nesvik
2
Wed 20:20  Table 4
47   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
0
Netherlands
Ivo Aarts
-3
Wed 21:00  Table 7
48   
Greece
Damianos Giallourakis
-3
Norway
Frank Hjeldnes
0
Wed 20:18  Table 9

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Jozef Kwit
2
Norway
Hasan Emre Vural
-2
Wed 20:21  Table 8
50   
Norway
Stig Nesvik
2
Norway
Nejat Baranji
1
Wed 20:48  Table 6
51   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
0
Norway
Umar Hayat Ali
-1
Wed 21:42  Table 6
52   
Greece
Damianos Giallourakis
-3
Norway
Per Hagen
-2
Wed 20:52  Table 12

Quarter final

Race to 5
53   
Norway
Joakim Haugen
-2
Norway
Umar Hayat Ali
-1
Wed 22:26  Table 6
54   
Norway
Roger Rasmussen
-2
Norway
Per Hagen
-2
Wed 22:27  Table 9
55   
Sweden
Erik Gårdelöf
-2
Norway
Hasan Emre Vural
-2
Wed 22:27  Table 12
56   
Norway
Tore Mo
2
Norway
Nejat Baranji
1
Wed 22:27  Table 7

Semi final

Race to 5
57   
Norway
Joakim Haugen
-2
Norway
Roger Rasmussen
-2
Wed 23:20  Table 6
58   
Sweden
Erik Gårdelöf
-2
Norway
Tore Mo
2
Wed 23:33  Table 12

Final

Race to 5
59   
Norway
Joakim Haugen
-2
Sweden
Erik Gårdelöf
-2
Thu 00:22  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment