Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

April 18, 2018

Oslo Biljardklubb BK KT 15 2018

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ask BC
6 (6/0) 27 (19/8)
70%
100
2 Roger Rasmussen
Oslo BK
7 (5/2) 45 (23/22)
51%
87
3 Eirik Riisnæs
Oslo BK
5 (4/1) 26 (16/10)
62%
74
3 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
74
5 Christel Hanah Johnsen
Oslo BK
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
61
5 Erik Gårdelöf
Oslo BK
6 (4/2) 26 (13/13)
50%
61
5 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
4 (3/1) 19 (11/8)
58%
61
5 Hamid Alizadeh
Oslo BK
5 (3/2) 30 (19/11)
63%
61
9 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
49
Show more
9 Jozef Kwit
Oslo BK
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
49
9 Henrik Olsson
Oslo BK
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
49
9 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
49
13 Kent Hansen
Oslo BK
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
37
13 Timo Mäkelä
Oslo BK
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
37
13 Bent Brørs
Oslo BK
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
37
13 Nate Komljenovic
Oslo BK
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
37
17 Aria Senemar
Oslo BK
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
29
17 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
29
17 Frank Hjeldnes
Oslo BK
3 (1/2) 15 (8/7)
53%
29
17 Marius Farås
Oslo BK
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
29
17 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
29
17 Anders Lie
Fredrikstad BK
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
29
17 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
29
17 Per Hagen
Oslo BK
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
29
25 Daniel Axeborg
Oslo Snooker
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
22
25 Andris Viksninsh
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
22
Entry deadline Apr 18, 2018, 6:15 PM (local time)
Starts Apr 18, 2018, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (27 Participants)
Handicap With handicap
Rankings Oslo BK ranking april 8x2/9x2 and Oslo BK ranking 2018
Organizer Oslo BK
Contact Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
8- ball med HC kort distanse etter score (maks til 5). Eksempelvis 0-4 til 6 blir,0-3 til 5. Alle over 100 i score innbyrdes: 0-0 til 4. Brekkregler: spilles om første brekk, ellers vinners brekk og fire kuler i vant. Tredje turnering av fire sammenlagt. MERK TIDSPUNKT for påmelding og TURNERINGSSTART 1745/1800 Årsaken er at 8- ball tar noe lengre tid og pågangen vil bli stor siden flere vil bruke denne turneringen til NM-oppvarming. Derfor: De som kommer etter 1800, må ha SVÆRT god grunn og denne må evt. komme i god tid før start.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1
Norway
Christel Hanah Johnsen
Walk Over
    
2
Norway
Per Hagen
101
Norway
Anders Lie
74
Wed 18:06  Table 1   
3
Norway
Stig Nesvik
37
Norway
Aria Senemar
83
Wed 18:10  Table 2   
4
Norway
Kendall Onstad
61
Poland
Jozef Kwit
49
Wed 18:10  Table 3   
5
Norway
Henrik Olsson
Walk Over
    
6
Norway
Eirik Riisnæs
120
Norway
Kent Hansen
52
Wed 18:10  Table 4   
7
Norway
Bjørn Bratteberg
69
Norway
Ole Kristian Rudshavn
99
Wed 18:10  Table 5   
8
Walk Over
Norway
Marius Farås
    
9
Norway
Hamid Alizadeh
Walk Over
    
10
Norway
Bent Brørs
40
Norway
Roger Rasmussen
116
Wed 18:10  Table 6   
11
Lithuania
Mindaugas Jomantas
85
Norway
Frank Hjeldnes
78
Wed 18:10  Table 7   
12
Norway
Jan Atle Kofoed
85
Norway
Daniel Axeborg
45
Wed 18:10  Table 12   
13
Norway
Timo Mäkelä
Andris Viksninsh
20
Wed 18:10  Table 8   
14
Norway
Pål Daud Fillipsveen
101
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
112
Wed 18:10  Table 9   
15
Norway
Erik Gårdelöf
111
Slovenia
Nate Komljenovic
66
Wed 18:11  Table 10   
16
Walk Over
Norway
Umar Hayat Ali
    

Winner round 1

17
Norway
Christel Hanah Johnsen
45
Norway
Per Hagen
101
Wed 19:13    
18
Norway
Stig Nesvik
37
Poland
Jozef Kwit
49
Wed 19:14    
19
Norway
Henrik Olsson
100
Norway
Eirik Riisnæs
120
Wed 19:14    
20
Norway
Ole Kristian Rudshavn
99
Norway
Marius Farås
47
Wed 18:53    
21
Norway
Hamid Alizadeh
24
Norway
Roger Rasmussen
116
Wed 19:14    
22
Norway
Frank Hjeldnes
78
Norway
Jan Atle Kofoed
85
Wed 19:12    
23
Norway
Timo Mäkelä
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
112
Wed 18:58    
24
Norway
Erik Gårdelöf
111
Norway
Umar Hayat Ali
89
Wed 19:09    

Loser round 1

25
Walk Over
Norway
Anders Lie
    
26
Norway
Aria Senemar
83
Norway
Kendall Onstad
61
Wed 18:42    
27
Walk Over
Norway
Kent Hansen
    
28
Norway
Bjørn Bratteberg
Walk Over
    
29
Walk Over
Norway
Bent Brørs
    
30
Lithuania
Mindaugas Jomantas
85
Norway
Daniel Axeborg
45
    
31
Andris Viksninsh
20
Norway
Pål Daud Fillipsveen
101
Wed 18:59    
32
Slovenia
Nate Komljenovic
Walk Over
    

Loser round 2

33
Norway
Anders Lie
74
Norway
Erik Gårdelöf
111
Wed 19:40    
34
Norway
Aria Senemar
83
Norway
Timo Mäkelä
Wed 19:40    
35
Norway
Kent Hansen
52
Norway
Frank Hjeldnes
78
Wed 19:42    
36
Norway
Bjørn Bratteberg
69
Norway
Hamid Alizadeh
24
Wed 19:42    
37
Norway
Bent Brørs
40
Norway
Marius Farås
47
Wed 19:27    
38
Lithuania
Mindaugas Jomantas
85
Norway
Henrik Olsson
100
Wed 19:43    
39
Norway
Pål Daud Fillipsveen
101
Norway
Stig Nesvik
37
Wed 19:50    
40
Slovenia
Nate Komljenovic
66
Norway
Per Hagen
101
Wed 19:31    

Winners qualification

41
Norway
Christel Hanah Johnsen
45
Poland
Jozef Kwit
49
Wed 19:48    
42
Norway
Eirik Riisnæs
120
Norway
Ole Kristian Rudshavn
99
Wed 19:53    
43
Norway
Roger Rasmussen
116
Norway
Jan Atle Kofoed
85
Wed 20:09    
44
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
112
Norway
Umar Hayat Ali
89
Wed 20:02    

Loser round 3

45
Norway
Erik Gårdelöf
111
Norway
Timo Mäkelä
Wed 20:28    
46
Norway
Kent Hansen
52
Norway
Hamid Alizadeh
24
Wed 20:28    
47
Norway
Bent Brørs
40
Norway
Henrik Olsson
100
Wed 20:28    
48
Norway
Pål Daud Fillipsveen
101
Slovenia
Nate Komljenovic
66
Wed 20:28    

Losers qualification

49
Norway
Erik Gårdelöf
111
Norway
Ole Kristian Rudshavn
99
Wed 20:58    
50
Norway
Hamid Alizadeh
24
Poland
Jozef Kwit
49
Wed 20:58    
51
Norway
Henrik Olsson
100
Norway
Umar Hayat Ali
89
Wed 21:02    
52
Norway
Pål Daud Fillipsveen
101
Norway
Roger Rasmussen
116
Wed 21:05    

Quarter final

53
Norway
Christel Hanah Johnsen
45
Norway
Roger Rasmussen
116
Wed 21:39    
54
Norway
Eirik Riisnæs
120
Norway
Erik Gårdelöf
111
Wed 21:39    
55
Norway
Jan Atle Kofoed
85
Norway
Umar Hayat Ali
89
Wed 21:39    
56
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
112
Norway
Hamid Alizadeh
24
Wed 21:39    

Semi final

57
Norway
Roger Rasmussen
116
Norway
Eirik Riisnæs
120
Wed 22:41    
58
Norway
Umar Hayat Ali
89
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
112
Wed 22:58    

Final

59
Norway
Roger Rasmussen
116
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
112
Wed 23:18    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment