Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 17, 2021

Oslo BK Sommerturnering II

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Didrik Vatne
Ask BC
6 (6/0) 61 (42/19)
69%
50
2 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
8 (6/2) 90 (49/41)
54%
44
3 Gavin Powell
Kongsvinger BK
5 (3/2) 61 (31/30)
51%
40
3 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (3/2) 56 (30/26)
54%
40
5 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
6 (4/2) 68 (37/31)
54%
35
5 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (2/1) 31 (17/14)
55%
35
5 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
4 (3/1) 50 (25/25)
50%
35
5 Ivan Blomqvist
Oslo BK
3 (2/1) 35 (20/15)
57%
35
9 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (3/2) 54 (30/24)
56%
30
Show more
9 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 43 (19/24)
44%
30
9 Simen Jøndal
Oslo BK
4 (2/2) 45 (24/21)
53%
30
9 Andreas Wahr-Hansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
30
13 Erik Gårdelöf
Oslo BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
25
13 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
25
13 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
25
13 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 49 (25/24)
51%
25
17 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
18
17 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
18
17 Daniel Axeborg
Oslo Snooker
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
18
17 Kim Soo Garmark
Storgata BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
18
17 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
18
17 Benjamin Andreas Lien
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
18
17 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
18
25 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
10
888 Pål Homb
Gjøvik&Raufoss BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Jul 16, 2021, 7:59 PM (local time)
Starts Jul 17, 2021, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings OBK Sommertour 2021 sammanlagt
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen and Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
10-ball med hcp 0-5 distanse 7, vinners brekk, spiller om førstebrekket. Ingen brekkboks. Maks 32 deltakere. Deltakeravgift 350,-/200,- Frist påmelding 16.07.21 klokken 19:59, med påfølgende trekning.
Andre sommerturnering av i alt 3 - siste i august. Premiering i hver turnering og sammenlagt. Denne turneringen: 1. plass 1500,-, 2. plass 800 og 3. plass 500x2. Alle er velkomne!
Sammenlagt: Poengberegningen er lagt opp slik at det er godt mulig å gjøre ei dårlig turnering og likevel vinne sammenlagt ( 50, 44,40, 35...9. plass gir: 30).
1. plass 7500,-
2. plass 5000,-
3. plass 2500,-
4. plass 1000,-
5. plass 750,-
Handicap 10-ball distanse 7:
Erik G 0
Lars H 0
Gavin P 1
Ivan B 0
Emil 0
Ole K. 0
Didrik 0
Jan K 0
Albert 0
Kim 0
Morten B 1
Jan Atle Kofoed 2
Simen E. B. 2
Terje Kristoffersen 3
Trond-Michael B S 3
Marius F 3
Pål H 3
Stig 3
Daniel 3
Andreas 4
Benjamin 4
Giena 4
Simen J 4
Ida 5

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Norway
Pål Homb
Walk Over
 
2   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
3
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R1
Sat 11:54  Table 11
3   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Norway
Terje Kristoffersen
3
Sat 11:54  Table 9
4   
Norway
Giena Tanilon
4
Norway
Marius Farås
3
Sat 12:15  Table 8
5   
Wales
Gavin Powell
Walk Over
 
6   
Norway
Jan Kjetil Nordrum
0
Norway
Pål Andre Martinsen
2
Sat 11:54  Table 7
7   
Norway
Simen Ekern Bakken
2
Norway
Didrik Vatne
0
Sat 12:15  Table 6
8   
Walk Over
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
9   
Norway
Stig Nesvik
Walk Over
 
10   
Norway
Kim Soo Garmark
0
Norway
Lars Harby
0
Sat 11:55  Table 5
11   
Norway
Benjamin Andreas Lien
4
Norway
Daniel Axeborg
3
Sat 11:54  Table 10
12   
Walk Over
Norway
Andreas Wahr-Hansen
 
13   
Norway
Jan Atle Kofoed
Walk Over
 
14   
Norway
Simen Jøndal
4
Norway
Ida Amundsen
5
Sat 11:54  Table 4
15   
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sat 11:55  Table 3
16   
Walk Over
Sweden
Ivan Blomqvist
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Norway
Pål Homb
3
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Sat 13:15 
18   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Norway
Giena Tanilon
4
Sat 13:23  Table 11
19   
Wales
Gavin Powell
1
Norway
Pål Andre Martinsen
2
Sat 13:09  Table 7
20   
Norway
Didrik Vatne
0
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
3
Sat 13:13  Table 6
21   
Norway
Stig Nesvik
3
Norway
Lars Harby
0
Sat 13:21  Table 5
22   
Norway
Benjamin Andreas Lien
4
Norway
Andreas Wahr-Hansen
4
Sat 13:09  Table 9
23   
Norway
Jan Atle Kofoed
2
Norway
Simen Jøndal
4
Sat 12:49  Table 4
24   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sweden
Ivan Blomqvist
0
Sat 13:58  Table 4

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
 
26   
Norway
Terje Kristoffersen
3
Norway
Marius Farås
3
Sat 13:26  Table 8
27   
Walk Over
Norway
Jan Kjetil Nordrum
 
28   
Norway
Simen Ekern Bakken
Walk Over
 
29   
Walk Over
Norway
Kim Soo Garmark
 
30   
Norway
Daniel Axeborg
Walk Over
 
31   
Walk Over
Norway
Ida Amundsen
 
32   
Sweden
Erik Gårdelöf
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
3
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sat 14:58  Table 4
34   
Norway
Marius Farås
3
Norway
Jan Atle Kofoed
2
  Table 6
35   
Norway
Jan Kjetil Nordrum
0
Norway
Benjamin Andreas Lien
4
Sat 14:15  Table 7
36   
Norway
Simen Ekern Bakken
2
Norway
Lars Harby
0
Sat 14:27  Table 5
37   
Norway
Kim Soo Garmark
0
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
3
Sat 14:17  Table 3
38   
Norway
Daniel Axeborg
3
Norway
Pål Andre Martinsen
2
Sat 14:14  Table 9
39   
Norway
Ida Amundsen
5
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
R1
Sat 14:29  Table 11
40   
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Norway
Pål Homb
3
 

Winners qualification

Race to 7
41   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R1
Norway
Giena Tanilon
4
Sat 14:59  Table 9
42   
Wales
Gavin Powell
1
Norway
Didrik Vatne
0
Sat 14:16  Table 8
43   
Norway
Stig Nesvik
3
Norway
Andreas Wahr-Hansen
4
Sat 15:18  Table 7
44   
Norway
Simen Jøndal
4
Sweden
Ivan Blomqvist
0
R1
Sat 15:15  Table 6

Loser round 3

Race to 7
45   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Norway
Marius Farås
3
Sat 15:56  Table 4
46   
Norway
Jan Kjetil Nordrum
0
Norway
Simen Ekern Bakken
2
Sat 15:50  Table 5
47   
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
3
Norway
Pål Andre Martinsen
2
Sat 16:00  Table 9
48   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
R2
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Sat 15:41  Table 11

Losers qualification

Race to 7
49   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Wales
Gavin Powell
1
Sat 17:12  Table 4
50   
Norway
Simen Ekern Bakken
2
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R2
Sat 17:13  Table 5
51   
Norway
Pål Andre Martinsen
2
Norway
Simen Jøndal
4
Sat 17:13  Table 7
52   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Norway
Andreas Wahr-Hansen
4
Sat 17:13  Table 6

Quarter final

Race to 7
53   
Norway
Giena Tanilon
4
Wales
Gavin Powell
1
Sat 18:46  Table 5
54   
Norway
Didrik Vatne
0
Norway
Pål Andre Martinsen
2
Sat 18:46  Table 6
55   
Norway
Stig Nesvik
3
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Sat 18:46  Table 7
56   
Sweden
Ivan Blomqvist
0
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Sat 18:46  Table 4

Semi final

Race to 7
57   
Wales
Gavin Powell
1
Norway
Didrik Vatne
0
Sat 19:51  Table 6
58   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R1
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
R1
Sat 20:31  Table 5

Final

Race to 7
59   
Norway
Didrik Vatne
0
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Sat 21:42  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants