Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 16 - December 17, 2022

Oslo BK Klubbmesterskap 9-ball

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
6 (6/0) 58 (42/16)
72%
2 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
6 (4/2) 57 (30/27)
53%
3 Ivan Blomqvist
Oslo BK
4 (3/1) 37 (27/10)
73%
3 Kim Soo Garmark
Oslo BK
4 (3/1) 42 (26/16)
62%
5 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (3/0) 34 (20/14)
59%
5 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 42 (22/20)
52%
5 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 40 (23/17)
58%
5 Paolo Speciale
5 (3/2) 45 (24/21)
53%
9 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
Show more
9 Isa Malik
Oslo BK
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
9 Astrid E. Pedersen
Oslo BK
4 (2/2) 28 (12/16)
43%
9 Pergantis Zalachas
Oslo BK
2 (1/1) 18 (11/7)
61%
13 Vijay Jadhav
2 (0/2) 15 (2/13)
13%
13 Truls Bakken
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
13 Kjetil Nordal
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
13 Wael Handal
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
17 Lasse Kåring
Oslo BK
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
17 Svein Roger Hansen
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
17 (Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
17 Morten Bjellås
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
8880 Baard Onsum
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
8880 Ketil Blix
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
8880 Levi Pavdeja
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Dec 16, 2022, 5:45 PM (local time)
Starts Dec 16, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (23 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen
More info
Distanse settes etter antall påmeldte.
De første rundene spilles på fredag og de siste på lørdag.
Etter finalen på lørdag blir det julefest for medlemmer av OBK.

Spillere må være medlem og ikke ha spilt for en annen klubb i regi av Norges Biljardforbund inneværende år. Unntaket er om du har meldt overgang til klubben.

100,- i påmeldingsavgift.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Norway
Egil Arne Sørensen
Fri 18:04  Table 1
2   
Norway
Astrid E. Pedersen
Walk Over
 
3   
Norway
Svein Roger Hansen
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Fri 18:04  Table 2
4   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Kjetil Nordal
Fri 18:04  Table 3
5   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Bjørn Bratteberg
Fri 18:04  Table 4
6   
Italy
Paolo Speciale
Norway
Truls Bakken
Fri 18:04  Table 5
7   
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Norway
Wael Handal
Fri 18:04  Table 6
8   
Norway
Baard Onsum
Norway
Isa Malik
Fri 18:04  Table 7

Winner round 1

Race to 7
9   
Norway
Vijay Jadhav
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Fri 18:30  Table 1
10   
Norway
Astrid E. Pedersen
Greece
Pergantis Zalachas
Fri 18:04  Table 8
11   
Norway
Morten Bjellås
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Fri 18:57  Table 2
12   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Ketil Blix
Fri 18:43  Table 3
13   
Norway
Lasse Kåring
Norway
Bjørn Bratteberg
Fri 19:32  Table 8
14   
Italy
Paolo Speciale
Norway
Erol Dane Mula
Fri 19:10  Table 7
15   
Norway
Ivan Blomqvist
R1
Norway
Wael Handal
Fri 19:09  Table 1
16   
Norway
Isa Malik
Albania
Levi Pavdeja
Fri 18:21  Table 7

Loser round 1

Race to 6
17   
Norway
Egil Arne Sørensen
Walk Over
 
18   
Walk Over
Norway
Wael Handal
 
19   
Norway
Svein Roger Hansen
Norway
Erol Dane Mula
Fri 20:25  Table 3
20   
Norway
Kjetil Nordal
Norway
Lasse Kåring
Fri 20:41  Table 9
21   
Norway
Stig Nesvik
Walk Over
 
22   
Norway
Truls Bakken
Norway
Morten Bjellås
Fri 19:41  Table 4
23   
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Norway
Astrid E. Pedersen
Fri 19:21  Table 6
24   
Walk Over
Norway
Vijay Jadhav
 

Loser round 2

Race to 6
25   
Norway
Egil Arne Sørensen
Norway
Wael Handal
Fri 19:53  Table 5
26   
Norway
Erol Dane Mula
Norway
Kjetil Nordal
Fri 21:25  Table 2
27   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Truls Bakken
Fri 20:41  Table 8
28   
Norway
Astrid E. Pedersen
Norway
Vijay Jadhav
Fri 20:36  Table 7

Winners qualification

Race to 7
29   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
R2
Greece
Pergantis Zalachas
Fri 19:51  Table 2
30   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Norway
Kim Soo Garmark
R1
Fri 20:36  Table 6
31   
Norway
Bjørn Bratteberg
Italy
Paolo Speciale
Fri 20:46  Table 1
32   
Norway
Ivan Blomqvist
Norway
Isa Malik
Fri 19:49  Table 1

Losers qualification

Race to 6
33   
Norway
Egil Arne Sørensen
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 10:56  Table 6
34   
Norway
Erol Dane Mula
Greece
Pergantis Zalachas
Sat 11:00  Table 5
35   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Isa Malik
Sat 10:56  Table 2
36   
Norway
Astrid E. Pedersen
Italy
Paolo Speciale
Sat 10:56  Table 1

Quarter final

Race to 7
37   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
R1
Norway
Stig Nesvik
Sat 12:15  Table 6
38   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Erol Dane Mula
Sat 12:15  Table 1
39   
Norway
Bjørn Bratteberg
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 12:30  Table 4
40   
Norway
Ivan Blomqvist
Italy
Paolo Speciale
Sat 12:15  Table 2

Semi final

Race to 7
41   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
R1
Norway
Kim Soo Garmark
Sat 14:03  Table 2
42   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Norway
Ivan Blomqvist
R1
Sat 13:59  Table 1

Final

Race to 8
43   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 15:50  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants