Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 24, 2020

Oslo BK KT X5 sommer 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kim Soo Garmark
Storgata BK
4 (4/0) 37 (23/14)
62%
100
2 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
4 (3/1) 33 (21/12)
64%
87
3 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
74
3 Tore Mo
Oslo BK
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
74
5 Marius Nørsterud
Oslo BK
3 (2/1) 29 (15/14)
52%
61
5 John Ove Løvdal
Vestby BK
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
61
5 Nejat Baranji
Ask BC
3 (2/1) 26 (13/13)
50%
61
5 Lucas Baranji
Ask BC
3 (2/1) 27 (17/10)
63%
61
9 Damianos Giallourakis
Oslo BK
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
49
Show more
9 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
49
9 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
2 (1/1) 19 (9/10)
47%
49
9 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
49
9 Nate Komljenovic
Oslo BK
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
49
9 Simen Jøndal
Oslo BK
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
49
9 Levi Pavdeja
Oslo BK
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
49
9 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
49
17 Erik Gårdelöf
Oslo BK
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
29
17 Stig Nesvik
Oslo BK
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
29
17 Erol Dane Mula
Oslo BK
1 (0/1) 11 (5/6)
45%
29
17 Rudi Mathisen
1 (0/1) 10 (4/6)
40%
29
Entry deadline Jun 24, 2020, 6:50 PM (local time)
Starts Jun 24, 2020, 6:55 PM (local time)
Format Single elimination (20 Participants)
Handicap With handicap
Rankings Oslo BK Summer-tour X 2020
Organizer Oslo BK
Contact Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
9-ball med handicap etter tabell og spillerrating Oslo BK 2019/2020.
tapers brekk, spiller om førstebrekket, 3 ball regel. X-regel er at taperen av hvert parti brekker og det legges opp til enkeltcup med noe lengre distanser med mulig B-side.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Norway
Simen Jøndal
Walk Over
 
2   
Norway
Lucas Baranji
60
Norway
Stig Nesvik
60
Wed 18:07  Table 4
3   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Walk Over
 
4   
Walk Over
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
 
5   
Norway
John Ove Løvdal
Walk Over
 
6   
Walk Over
Greece
Damianos Giallourakis
 
7   
Norway
Jan Thomassen
98
Philippines
Erol Dane Mula
106
Wed 18:17  Table 7
8   
Walk Over
Norway
Kim Soo Garmark
 
9   
Albania
Levi Pavdeja
Walk Over
 
10   
Norway
Rudi Mathisen
70
Norway
Marius Nørsterud
131
Wed 18:10  Table 5
11   
Norway
Bjørn Bratteberg
Walk Over
 
12   
Walk Over
Slovenia
Nate Komljenovic
 
13   
Norway
Tore Mo
Walk Over
 
14   
Walk Over
Norway
Jan Atle Kofoed
 
15   
Sweden
Erik Gårdelöf
146
Norway
Nejat Baranji
74
Wed 18:11  Table 6
16   
Walk Over
Norway
Umar Hayat Ali
 

Round 2

17   
Norway
Simen Jøndal
41
Norway
Lucas Baranji
60
Wed 19:02  Table 4
18   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
81
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
26
Wed 18:11  Table 8
19   
Norway
John Ove Løvdal
65
Greece
Damianos Giallourakis
167
Wed 18:11  Table 9
20   
Norway
Jan Thomassen
98
Norway
Kim Soo Garmark
128
Wed 18:11  Table 10
21   
Albania
Levi Pavdeja
75
Norway
Marius Nørsterud
131
Wed 18:51  Table 5
22   
Norway
Bjørn Bratteberg
78
Slovenia
Nate Komljenovic
78
Wed 18:11  Table 11
23   
Norway
Tore Mo
41
Norway
Jan Atle Kofoed
83
Wed 18:11  Table 12
24   
Norway
Nejat Baranji
74
Norway
Umar Hayat Ali
130
Wed 18:38  Table 6

Quarter final

25   
Norway
Lucas Baranji
60
Lithuania
Mindaugas Jomantas
81
Wed 19:50  Table 7
26   
Norway
John Ove Løvdal
65
Norway
Kim Soo Garmark
128
Wed 20:09  Table 9
27   
Norway
Marius Nørsterud
131
Norway
Bjørn Bratteberg
78
Wed 19:39  Table 12
28   
Norway
Tore Mo
41
Norway
Nejat Baranji
74
Wed 19:40  Table 6

Semi final

29   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
81
Norway
Kim Soo Garmark
128
Wed 21:09  Table 12
30   
Norway
Bjørn Bratteberg
78
Norway
Tore Mo
41
Wed 20:25  Table 12

Final

31   
Norway
Kim Soo Garmark
128
Norway
Bjørn Bratteberg
78
Wed 22:24  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment