Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 16, 2019

OSLO Biljardklubb KT 2 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stefan Szot
5 (5/0) 35 (24/11)
69%
100
2 Tor Bugten
5 (4/1) 40 (26/14)
65%
87
3 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
4 (3/1) 23 (13/10)
57%
74
3 Per Hagen
Oslo BK
4 (3/1) 32 (18/14)
56%
74
5 Erik Gårdelöf
Oslo BK
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
61
5 Jozef Kwit
Oslo BK
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
61
5 Tore Mo
Oslo BK
5 (3/2) 33 (20/13)
61%
61
5 Morten Falk
6 (4/2) 38 (24/14)
63%
61
9 Askild Sjøeng
BEX BK
4 (2/2) 36 (15/21)
42%
49
Show more
9 Emil Andreassen
Vestby BK
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
49
9 Roger Rasmussen
Oslo BK
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
49
9 Ivan Tadic
Oslo BK
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
49
13 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
37
13 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
37
13 Sundar K
Oslo BK
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
37
13 Knut Holm
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
37
17 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
29
17 Erol Dane Mula
Oslo BK
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
29
17 Jack Nordby
Oslo BK
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
29
17 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
29
Entry deadline Jan 16, 2019, 5:55 PM (local time)
Starts Jan 16, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Handicap With handicap
Rankings Oslo BK KTJan2019 and Oslo BK ranking 2019
Organizer Oslo BK
Contact Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338) and Jesper Gustafsson (JesperG91@gmail.com, 93277971)
More info
9-ball med HC etter rating og kort distanse. Brekkregler: Spill om førstebrekket*, ellers vinners brekk og 3-ball regel, 9 spottes.

* Det vil bli spilt om førstebrekket både i 9-ball og eventuelle andre spill. Uten spill om førstebrekket kan medføre at en av spillerne fratas støtmulighet i matchen.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Norway
Bjørn Bratteberg
Walk Over
 
2   
Norway
Jack Nordby
65
Norway
Umar Hayat Ali
97
Wed 18:08  Table 1
3   
Norway
Jan Atle Kofoed
Walk Over
 
4   
Walk Over
Norway
Roger Rasmussen
 
5   
Norway
Ivan Tadic
Walk Over
 
6   
Walk Over
Norway
Tor Bugten
 
7   
Norway
Stig Nesvik
50*
Norway
Askild Sjøeng
105
Wed 18:08  Table 2
8   
Walk Over
Philippines
Erol Dane Mula
 
9   
Norway
Simen Jøndal
Walk Over
 
10   
Norway
Emil Andreassen
48
India
Sundaramanikandan K
19
Wed 18:08  Table 3
11   
Sweden
Erik Gårdelöf
Walk Over
 
12   
Walk Over
Sweden
Stefan Szot
 
13   
Norway
Knut Holm
Walk Over
 
14   
Walk Over
Norway
Per Hagen
 
15   
Norway
Morten Falk
52
Norway
Tore Mo
36*
Wed 18:08 
16   
Walk Over
Poland
Jozef Kwit
 

Winner round 1

17   
Norway
Bjørn Bratteberg
82
Norway
Jack Nordby
65
Wed 18:42  Table 1
18   
Norway
Jan Atle Kofoed
92
Norway
Roger Rasmussen
120
Wed 18:08  Table 5
19   
Norway
Ivan Tadic
45*
Norway
Tor Bugten
42
Wed 18:07  Table 6
20   
Norway
Askild Sjøeng
105
Philippines
Erol Dane Mula
78
Wed 18:53  Table 4
21   
Norway
Simen Jøndal
42*
Norway
Emil Andreassen
48
Wed 18:54  Table 6
22   
Sweden
Erik Gårdelöf
120
Sweden
Stefan Szot
90
Wed 18:08  Table 7
23   
Norway
Knut Holm
45
Norway
Per Hagen
120
Wed 18:08  Table 9
24   
Norway
Morten Falk
52
Poland
Jozef Kwit
60
Wed 18:40  Table 7

Loser round 1

25   
Walk Over
Norway
Umar Hayat Ali
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Norway
Stig Nesvik
Walk Over
 
29   
Walk Over
India
Sundaramanikandan K
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Norway
Tore Mo
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Norway
Umar Hayat Ali
97
Norway
Morten Falk
52
Wed 19:18  Table 7
34   
Walk Over
Norway
Knut Holm
 
35   
Walk Over
Sweden
Erik Gårdelöf
 
36   
Norway
Stig Nesvik
50*
Norway
Simen Jøndal
42*
Wed 19:36  Table 6
37   
India
Sundaramanikandan K
19
Philippines
Erol Dane Mula
78
Wed 19:32  Table 4
38   
Walk Over
Norway
Ivan Tadic
 
39   
Walk Over
Norway
Jan Atle Kofoed
 
40   
Norway
Tore Mo
36*
Norway
Jack Nordby
65
Wed 19:14  Table 9

Winners qualification

41   
Norway
Bjørn Bratteberg
82
Norway
Roger Rasmussen
120
Wed 19:27  Table 8
42   
Norway
Tor Bugten
42
Norway
Askild Sjøeng
105
Wed 19:31 
43   
Norway
Emil Andreassen
48
Sweden
Stefan Szot
90
Wed 19:36  Table 11
44   
Norway
Per Hagen
120
Poland
Jozef Kwit
60
Wed 19:31  Table 7

Loser round 3

45   
Norway
Morten Falk
52
Norway
Knut Holm
45
Wed 20:11 
46   
Sweden
Erik Gårdelöf
120
Norway
Stig Nesvik
50*
Wed 20:15  Table 6
47   
India
Sundaramanikandan K
19
Norway
Ivan Tadic
45*
Wed 20:00  Table 4
48   
Norway
Jan Atle Kofoed
92
Norway
Tore Mo
36*
Wed 20:01 

Losers qualification

49   
Norway
Morten Falk
52
Norway
Askild Sjøeng
105
Wed 20:15 
50   
Sweden
Erik Gårdelöf
120
Norway
Roger Rasmussen
120
Wed 20:59  Table 6
51   
Norway
Ivan Tadic
45*
Poland
Jozef Kwit
60
Wed 20:49  Table 7
52   
Norway
Tore Mo
36*
Norway
Emil Andreassen
48
Wed 20:04  Table 9

Quarter final

53   
Norway
Bjørn Bratteberg
82
Poland
Jozef Kwit
60
Wed 21:37  Table 6
54   
Norway
Tor Bugten
42
Sweden
Erik Gårdelöf
120
Wed 21:37  Table 7
55   
Sweden
Stefan Szot
90
Norway
Morten Falk
52
Wed 21:37  Table 9
56   
Norway
Per Hagen
120
Norway
Tore Mo
36*
Wed 21:37  Table 5

Semi final

57   
Norway
Bjørn Bratteberg
82
Norway
Tor Bugten
42
Wed 22:17  Table 6
58   
Sweden
Stefan Szot
90
Norway
Per Hagen
120
Wed 22:12  Table 7

Final

59   
Norway
Tor Bugten
42
Sweden
Stefan Szot
90
Wed 22:33  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment