Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 22 - February 24, 2019

NM Kvinner

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (4/0) 34 (22/12)
65%
100
2 Ine Helvik
Svithun BK
4 (3/1) 28 (20/8)
71%
87
3 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
74
3 Britt-Sølvi Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
74
5 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
61
5 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
61
7 Hedda Mirzai
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
55
7 Tanja Kvellestad Akse
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
55
Entry deadline Feb 20, 2019, 5:00 PM (local time)
Starts Feb 22, 2019, 4:00 PM (local time)
Format Double elimination (8 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool Kvinner 2019
Organizer Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
Trondheim biljardklubb har gleden av å invitere til NM 10-ball 2019.
Vi ønsker hele biljard-Norge hjertelig velkommen til oss i Nardoveien 12.
Vi har opprettet et samarbeid med Scandic Lerkendal som ligger i klæbuveien 127, ca 3 min unna med bil.
Dette er et fantastisk hotell og er det som ligger aller nærmest salongen.
Pris for enkelrom pr natt er 960,- og 1160,- for dobbelrom, prisen inkluderer en hærlig frokost.
For bestilling av hotellrom, kontakt hotellet på mail; lerkendal@scandichotels.com eller på tlf. 21615101.
Oppgi bookingkode "BIL220219" og du får avtaleprisen vår.
Bookingkoden er gyldig frem til og med 08. februar.

Vi har kiosk med matservering hele helgen.
Er det noe du lurer på er det bare å ta kontakt med oss.
Vi ber om at hver enkelt setter seg inn i turneringsreglementet til NB.
http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Ine Helvik
Britt-Sølvi Hauge Pettersen
Fri 17:17  Table 7
2   
Astrid Eiken Flage
Tanja Kvellestad Akse
Fri 17:17  Table 5
3   
Giena Tanilon
Hedda Mirzai
Fri 17:17  Table 4
4   
June Therese Håndstad
Nina Torvund
Fri 17:17  Table 8

Winners qualification

Race to 5
5   
Ine Helvik
Astrid Eiken Flage
Sat 09:00  Table 5
6   
Giena Tanilon
Nina Torvund
Sat 09:00  Table 3

Loser round 1

Race to 5
7   
Britt-Sølvi Hauge Pettersen
Tanja Kvellestad Akse
Sat 09:00  Table 4
8   
Hedda Mirzai
June Therese Håndstad
Sat 09:00  Table 7

Losers qualification

Race to 5
9   
Britt-Sølvi Hauge Pettersen
Giena Tanilon
Sun 11:32  Table 2
10   
June Therese Håndstad
Astrid Eiken Flage
Sun 11:32  Table 4

Semi final

Race to 6
11   
Ine Helvik
Britt-Sølvi Hauge Pettersen
Sun 13:35  Table 2
12   
Nina Torvund
Astrid Eiken Flage
Sun 13:35  Table 8

Final

Race to 6
13   
Ine Helvik
Nina Torvund
Sun 14:56  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer