Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 3 - March 5, 2023

NM Kvinner - 9-Ball

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Nina Torvund
Trondheim BK
5 (5/0) 42 (33/9)
79%
2 Ine Helvik
Svithun BK
5 (4/1) 51 (29/22)
57%
3 Mona Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 34 (21/13)
62%
3 Vilde Mary Dingsøyr Holme
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 38 (24/14)
63%
5 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
5 Beate Bøkseth
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
5 Mona Søvold Sunde
Oslo BK
4 (2/2) 38 (16/22)
42%
5 Astrid E. Pedersen
Oslo BK
6 (4/2) 56 (28/28)
50%
9 June Therese Håndstad
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
Show more
9 Alita Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
9 Hanne Cathrine Mikalsdatter Reksen
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
9 Emma Bahus
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
13 Yvonne Bøkseth
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
13 Iselin Masternes
Oslo BK
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
13 Amira Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
13 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
17 Camilla Jensen Øvereng
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
17 Skirmante Strolyte
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
Starts Mar 3, 2023, 5:00 PM Until Mar 5, 2023 (local time)
Entry deadline Feb 26, 2023, 5:59 PM (local time)
Organizer Norges Biljardforbund and Os Biljard og Snookerklubb
Contact Bernt Olav Lundetræ (bernt_olav_7@hotmail.com, +4797722284)
Format Double to Single elimination (18 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode
More info
Os Biljard og Snookerklubb har gleden av å invitere til NM 9 ball for kvinner.

Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Vi prøver å få til litt sosialt på lørdagskvelden med bankett.

Overnatting:
Vi har fått ny motorveg til kokstad, ca 20 min til hotell.
Husk å bruke rabatt fra biljardforbundet ved bestilling på Thon.
Bruk denne linken : http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903

For sportpriser på Scandic :Norges Biljardforbund kode: D000025216

Thon hotell Flesland
Scandic kokstad

Det er flere hoteller å velge mellom på Kokstad :)

Airbnb:
https://www.airbnb.no/rooms/51898446?check_in=2022-10-25&check_out=2022-11-01&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=a8eb596a-7d14-4a90-af40-a11f470c28ba

https://www.airbnb.no/rooms/43790629?check_in=2022-12-06&check_out=2022-12-13&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=adfdd605-ea61-4dab-a181-af39248fab56

https://www.airbnb.no/rooms/51529388?check_in=2023-04-19&check_out=2023-04-26&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=eac1a24b-8376-4813-9955-d4a742796a3b

https://www.airbnb.no/rooms/44012944?check_in=2023-03-02&check_out=2023-03-09&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=98b1f4d2-7fab-4fb2-a2a6-0183e340f3fa



Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 25 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.

Video / Livestream

Schedule

Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Skirmante Strolyte
Astrid E. Pedersen
Sat 13:01  Table 2
2   
Emma Bahus
Walk Over
 
3   
Walk Over
Alita Bentzen
 
4   
Yvonne Bøkseth
Walk Over
 
5   
Walk Over
Amira Bergstø
 
6   
Mona Søvold Sunde
Walk Over
 
7   
Walk Over
Hanne Cathrine Mikalsdatter Reksen
 
8   
Camilla Jensen Øvereng
Iselin Masternes
Sat 13:01  Table 6

Winner round 1

Race to 6
9   
Ine Helvik
Astrid E. Pedersen
Sat 16:46  Table 7
10   
Emma Bahus
Ida Amundsen Holtet
Sat 15:03  Table 2
11   
Astrid Eiken Flage
Alita Bentzen
Sat 16:46  Table 3
12   
Yvonne Bøkseth
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Sat 15:03  Table 3
13   
Mona Lundetræ
Amira Bergstø
Sat 15:03  Table 4
14   
Mona Søvold Sunde
June Therese Håndstad
Sat 15:03  Table 5
15   
Beate Bøkseth
Hanne Cathrine Mikalsdatter Reksen
Sat 15:03  Table 6
16   
Iselin Masternes
Nina Torvund
Sat 15:03  Table 8

Loser round 1

Race to 6
17   
Skirmante Strolyte
Iselin Masternes
Sat 16:46  Table 8
18   
Walk Over
Hanne Cathrine Mikalsdatter Reksen
 
19   
Walk Over
Mona Søvold Sunde
 
20   
Walk Over
Amira Bergstø
 
21   
Walk Over
Yvonne Bøkseth
 
22   
Walk Over
Alita Bentzen
 
23   
Walk Over
Ida Amundsen Holtet
 
24   
Camilla Jensen Øvereng
Astrid E. Pedersen
Sat 17:56  Table 2

Loser round 2

Race to 6
25   
Iselin Masternes
Hanne Cathrine Mikalsdatter Reksen
Sun 10:00  Table 3
26   
Mona Søvold Sunde
Amira Bergstø
Sat 17:02  Table 6
27   
Yvonne Bøkseth
Alita Bentzen
Sat 17:52  Table 3
28   
Ida Amundsen Holtet
Astrid E. Pedersen
Sun 10:00  Table 7

Winners qualification

Race to 6
29   
Ine Helvik
Emma Bahus
Sat 17:55  Table 7
30   
Astrid Eiken Flage
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Sat 17:54  Table 4
31   
Mona Lundetræ
June Therese Håndstad
Sat 17:00  Table 5
32   
Beate Bøkseth
Nina Torvund
Sat 17:03  Table 4

Losers qualification

Race to 6
33   
Hanne Cathrine Mikalsdatter Reksen
Astrid Eiken Flage
Sun 11:33  Table 5
34   
Mona Søvold Sunde
Emma Bahus
Sun 11:33  Table 2
35   
Alita Bentzen
Beate Bøkseth
Sun 11:33  Table 3
36   
Astrid E. Pedersen
June Therese Håndstad
Sun 11:55  Table 7

Quarter final

Race to 7
37   
Ine Helvik
Astrid Eiken Flage
Sun 13:36  Table 5
38   
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Astrid E. Pedersen
Sun 13:36  Table 7
39   
Mona Lundetræ
Beate Bøkseth
Sun 13:36  Table 2
40   
Nina Torvund
Mona Søvold Sunde
Sun 13:36  Table 3

Semi final

Race to 7
41   
Ine Helvik
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Sun 15:13  Table 3
42   
Mona Lundetræ
Nina Torvund
Sun 15:13  Table 7

Final

Race to 7
43   
Ine Helvik
Nina Torvund
Sun 16:57  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer