Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

December 1, 2018

NK Pool 2018 9-Ball Hoofdronde B

Een schone biljartsport is voor iedereen belangrijk! Geen sporter wil graag een wedstrijd spelen tegen iemand die doping gebruikt. En vrijwel niemand wil op een oneerlijke manier voordeel hebben. Ook het imago van de sport loopt schade op als het spel niet eerlijk wordt gespeeld. En niet in de laatste plaats: doping is slecht voor de gezondheid. Ook zonder doping kunnen hele mooie prestaties worden geleverd. Om bij te dragen aan een schone sport, en om nieuwe -bij biljarters veelal onbewuste- dopinggevallen te voorkomen, is bewustwording van groot belang voor teamleiders en spelers op de hogere biljartniveaus. Een goede eerste stap: het goed doorlopen van de 8 gouden tips voor een schone sport. Hier staat eenvoudig uitgelegd alle informatie voor spelers en teamleiders over zaken als medicijnen, drugs of het aanvragen van dispensatie. Alle informatie over preventie van (onbewuste) doping is te vinden via: https://www.schoneafstoot.nl/.
Een schone biljartsport is voor iedereen belangrijk! Geen sporter wil graag een wedstrijd spelen tegen iemand die doping gebruikt. En vrijwel niemand wil op een oneerlijke manier voordeel hebben. Ook het imago van de sport loopt schade op als het spel niet eerlijk wordt gespeeld. En niet in de laatste plaats: doping is slecht voor de gezondheid. Ook zonder doping kunnen hele mooie prestaties worden geleverd. Om bij te dragen aan een schone sport, en om nieuwe -bij biljarters veelal onbewuste- dopinggevallen te voorkomen, is bewustwording van groot belang voor teamleiders en spelers op de hogere biljartniveaus. Een goede eerste stap: het goed doorlopen van de 8 gouden tips voor een schone sport. Hier staat eenvoudig uitgelegd alle informatie voor spelers en teamleiders over zaken als medicijnen, drugs of het aanvragen van dispensatie. Alle informatie over preventie van (onbewuste) doping is te vinden via: https://www.schoneafstoot.nl/.

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rene Peeters
3 (3/0) 27 (18/9)
67%
0
1 Chris Pronk
3 (3/0) 23 (18/5)
78%
0
1 Aziz Moussati
4 (4/0) 35 (24/11)
69%
0
1 Ivo Aarts
4 (4/0) 32 (24/8)
75%
0
1 Tim Jonkman
3 (3/0) 31 (18/13)
58%
0
1 Jacob Siemaszko
3 (3/0) 25 (18/7)
72%
0
1 Joey Haegmans
4 (4/0) 27 (24/3)
89%
0
1 Quinten Pongers
3 (3/0) 20 (18/2)
90%
0
9 Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (5/1) 53 (35/18)
66%
0
Show more
9 Adam Kiernicki
5 (4/1) 43 (29/14)
67%
0
9 Xavier Karis
5 (4/1) 48 (28/20)
58%
0
9 Ernst jan Driessen
5 (4/1) 41 (28/13)
68%
0
9 Jur Kous
Plan B
4 (3/1) 38 (20/18)
53%
0
9 Michael Verbeek
6 (5/1) 53 (34/19)
64%
0
9 Fauzi Halaby
5 (4/1) 44 (27/17)
61%
0
9 Cyriel Ledoux
6 (5/1) 53 (33/20)
62%
0
17 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
7 (5/2) 66 (36/30)
55%
50
17 Koos Schreuder
6 (4/2) 63 (33/30)
52%
50
17 Roy van der Plas
Plan B
4 (2/2) 38 (21/17)
55%
50
17 Hilbrand Boschma
N-Joy Drachten
5 (3/2) 51 (27/24)
53%
50
17 Niels van der Horst
5 (3/2) 46 (25/21)
54%
50
17 Ralf Zigahn
5 (3/2) 44 (26/18)
59%
50
17 Djay Latuputty
5 (3/2) 50 (27/23)
54%
50
17 William Gelens
5 (3/2) 40 (22/18)
55%
50
25 Arno Hartman
4 (2/2) 38 (21/17)
55%
40
25 Hoa Nguyen
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
40
25 Erwin Okken
4 (2/2) 32 (12/20)
38%
0
25 Roberto Vasselli
5 (3/2) 43 (22/21)
51%
40
25 Navin Ramkhelawan
5 (3/2) 41 (23/18)
56%
40
25 Tamara Peeters-Rademakers
5 (3/2) 45 (23/22)
51%
40
25 Radjis Ramoutar
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
40
25 Ramin Ismayilov
5 (3/2) 40 (22/18)
55%
40
33 Mozes Leeflang
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
0
33 Richard Diphoorn
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
30
33 Mervin Saib
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
30
33 Rienus Gennissen
3 (2/1) 25 (17/8)
68%
0
33 Joeke Kloosterman
N-Joy Drachten
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
30
33 Youssef ZKak
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
30
33 Gijs van Westenbrugge
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
30
33 Ben Zaza
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
30
33 Hindrik de Haan
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
30
33 Takie Cheung
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
30
33 Albert Schrotenboer
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
30
33 Mitchel Knuever
4 (2/2) 37 (16/21)
43%
30
33 Mika van Berkel
SPC Woensel
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
30
33 Yuri Dijkstra
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
30
33 Lynn Pijpers
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
30
33 Nick Pigounakis
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
30
49 Jok Tang
4 (2/2) 34 (14/20)
41%
20
49 Peter Knuever
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
0
49 Rob Muileboom
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
20
49 Omar Maalikoum
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
20
49 Erwin de Roo
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
20
49 Erik van der Schaaf
N-Joy Drachten
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
20
49 Stefan Bakker
Boven 't IJ
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
20
49 Laurens Steernberg
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
0
49 Rick Telehala
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
20
49 Bjorge Masselink
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
20
49 Nick van Tholen
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
20
49 Andrej Karamesic
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
20
49 Paul Spaans
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
20
49 Richard Van velthoven
Plan B
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
0
49 Jens Maas
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
20
49 Rianne Lubberink
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
20
65 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
20
65 Mike van Doornik
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
20
65 Kynthia Orfanidis
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
20
65 Richard Brandsma
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
20
65 Jeroen Stoker
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
20
65 Hervis Hamid
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
0
65 Hylco van Oers
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
20
65 Bertan Isik
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
20
65 Maikel Do
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
20
65 William (Billy) Kelly
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
65 Diana Meijer
Plan B
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
20
65 Willy Tse
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
20
65 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
20
65 Yannick Pongers
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
20
65 David Martin Garcia
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
20
65 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
0
65 Dylan ten Brinke
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
0
65 Karan Ramdjanamsingh
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
65 Olesya Bila
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
20
65 Gregor Badzwol
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
20
65 Wouter Reugebrink
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
20
65 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
0
65 Marc van Grinsven
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
20
65 Peter Vermaas
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
0
Entry deadline Dec 1, 2018, 9:30 AM (local time)
Starts Dec 1, 2018, 10:30 AM (local time)
Format Double elimination qualifier (88 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Klassement NK Pool 2018
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
UPDATE 15-11-2018: Alle spelers kunnen zich nu inschrijven totdat het maximum is bereikt van 96 deelnemers.

UPDATE 13-11-2018: Aanpassing in het protocol:
"Uitbreiding naar 96 spelers per hoofdronde: Zodra beide hoofdrondes van een discipline volledig uitverkocht is, dan worden beide hoofdrondes uitgebreid met ieder 32 spots. Per hoofdronde worden dan dus 96 spelers toegelaten. Alle ingeschreven spelers alsmede de spelers op de reservelijst krijgen een e-mail met de melding dat ze in de eerste 48 uur het eerste recht hebben om in te schrijven, waarna de inschrijving voor alle spelers opengaat. Eerder ingeschreven spelers hebben tevens het recht om kosteloos een eerdere inschrijving in dezelfde discipline te annuleren."

UPDATE 22-10-2018: Alle 64 spots zijn vergeven.
Je kunt je inschrijven voor de reservelijst door een CueScore-comment hier achter te laten.

De volledige NK-info is te vinden op: http://www.nkpool.nl.
De belangrijkste zaken in het kort:

SPEELDATA
10-ball: 19, 20, 21 oktober 2018;
14.1-continuous: 9, 10, 11 november 2018;
9-ball: 30 november en 1, 2 december 2018;
8-ball: 21, 22, 23 december 2018.

TIJDEN
Lokaal open: 10:00 uur;
Meldtijd: 10:30 uur;
Starttijd: uiterlijk 11:00 uur.
De tijden gelden op alle NK-dagen en voor alle disciplines.

LOCATIE
Sportcafé Alkmaar
Zijperstraat 26
1823 CX Alkmaar

OPZET
Vrijdag: Hoofdronde A (volledig DKO-schema, maximaal 64 spelers, 16 naar finaleronde);
Zaterdag: Hoofdronde B (volledig DKO-schema, maximaal 64 spelers, 16 naar finaleronde);
Zondag: Finaleronde (DKO-schema tot laatste 16, SKO vanaf laatste 16, 32 spelers).

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1
Netherlands
Wouter Reugebrink
Netherlands
Djay Latuputty
Sat 11:00  Table 1   
2
Netherlands
Nick van Tholen
Walk Over
    
3
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Richard Van velthoven
Sat 11:00  Table 2   
4
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Koos Schreuder
Sat 11:00  Table 3   
5
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Laurenze Meskers
Sat 11:00  Table 5   
6
Netherlands
Niels van der Horst
Netherlands
Gregor Badzwol
Sat 11:00  Table 6   
7
Walk Over
Morocco
Youssef ZKak
    
8
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Nick Pigounakis
Sat 11:00  Table 7   
9
Netherlands
Ernst jan Driessen
Netherlands
Jeroen Stoker
Sat 11:00  Table 8   
10
Netherlands
Erwin Okken
Walk Over
    
11
Spain
David Martin Garcia
Morocco
Aziz Moussati
Sat 11:27  Table 1   
12
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sat 11:00  Table 10   
13
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Ralf Zigahn
Sat 11:00  Table 11   
14
Netherlands
Dylan ten Brinke
Netherlands
Mozes Leeflang
Sat 11:00  Table 12   
15
Walk Over
Netherlands
Rene Peeters
    
16
Netherlands
Richard Brandsma
Netherlands
Erwin de Roo
Sat 11:00  Table 13   
17
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Ireland
William (Billy) Kelly
Sat 11:27  Table 2   
18
Netherlands
Jens Maas
Walk Over
    
19
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Vietnam
Maikel Do
Sat 11:00  Table 14   
20
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Peter Knuever
Sat 11:00  Table 15   
21
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Bertan Isik
Sat 11:00  Table 16   
22
Netherlands
Erik van der Schaaf
Netherlands
Peter Vermaas
Sat 11:00  Table 17   
23
Walk Over
Netherlands
Roy van der Plas
    
24
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Jok Tang
Sat 11:00  Table 18   
25
Netherlands
Diana Meijer
Netherlands
Rob Muileboom
Sat 11:00  Table 19   
26
Netherlands
Joeke Kloosterman
Walk Over
    
27
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 11:00  Table 20   
28
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Paul Spaans
Sat 11:00  Table 21   
29
Netherlands
Kynthia Orfanidis
Italy
Roberto Vasselli
Sat 11:00  Table 22   
30
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Netherlands
Xavier Karis
Sat 11:00  Table 4   
31
Walk Over
Poland
Adam Kiernicki
    
32
Netherlands
Mervin Saib
Ukraine
Olesya Bila
Sat 11:00  Table 9   

Winner round 1

Race to 6
33
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Djay Latuputty
Sat 11:52  Table 21   
34
Netherlands
Nick van Tholen
Netherlands
Arno Hartman
Sat 11:33  Table 7   
35
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 11:54  Table 3   
36
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Yuri Dijkstra
Sat 12:24  Table 19   
37
Netherlands
Karan Ramdjanamsingh
Netherlands
Ben Cicek
Sat 12:35    
38
Netherlands
Niels van der Horst
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sat 12:28  Table 6   
39
Netherlands
Albert Schrotenboer
Morocco
Youssef ZKak
Sat 11:37  Table 8   
40
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Mike van Doornik
Sat 11:54  Table 2   
41
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Ernst jan Driessen
Sat 12:28  Table 15   
42
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sat 11:37  Table 10   
43
Netherlands
Michael Verbeek
Morocco
Aziz Moussati
Sat 12:29  Table 2   
44
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Laurens Steernberg
Sat 11:55  Table 6   
45
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Ralf Zigahn
Sat 12:29  Table 3   
46
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Richard Diphoorn
Sat 12:19  Table 7   
47
Netherlands
Takie Cheung
Netherlands
Rene Peeters
Sat 11:40  Table 16   
48
Netherlands
Erwin de Roo
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 12:30  Table 5   
49
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sat 11:59  Table 4   
50
Netherlands
Jens Maas
Netherlands
Lynn Pijpers
Sat 11:43  Table 12   
51
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sat 12:19  Table 12   
52
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Jur Kous
Sat 12:11  Table 17   
53
Netherlands
Willy Tse
Netherlands
Mitchel Knuever
Sat 12:00  Table 9   
54
Netherlands
Erik van der Schaaf
Netherlands
Chris Pronk
Sat 12:19  Table 22   
55
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Roy van der Plas
Sat 11:44  Table 13   
56
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
William Gelens
Sat 12:08  Table 14   
57
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Diana Meijer
Sat 12:31  Table 10   
58
Netherlands
Joeke Kloosterman
Netherlands
Rianne Lubberink
Sat 11:45  Table 15   
59
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 12:35    
60
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Bjorge Masselink
Sat 12:03  Table 11   
61
Netherlands
Marc van Grinsven
Italy
Roberto Vasselli
Sat 12:21  Table 16   
62
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Hervis Hamid
Sat 12:01  Table 18   
63
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Poland
Adam Kiernicki
Sat 11:52  Table 20   
64
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 12:06  Table 1   

Loser round 1

Race to 6
65
Netherlands
Wouter Reugebrink
Netherlands
Mervin Saib
Sat 13:02  Table 8   
66
Walk Over
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
    
67
Netherlands
Richard Van velthoven
Netherlands
Hervis Hamid
Sat 13:45  Table 9   
68
Netherlands
Koos Schreuder
Netherlands
Marc van Grinsven
Sat 13:18  Table 12   
69
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Bjorge Masselink
Sat 13:25  Table 3   
70
Netherlands
Gregor Badzwol
South Africa
Rienus Gennissen
Sat 13:33  Table 6   
71
Walk Over
Netherlands
Rianne Lubberink
    
72
Netherlands
Nick Pigounakis
Netherlands
Diana Meijer
Sat 13:16  Table 16   
73
Netherlands
Jeroen Stoker
Netherlands
Jok Tang
Sat 12:59  Table 1   
74
Walk Over
Netherlands
Fauzi Halaby
    
75
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Erik van der Schaaf
Sat 13:09  Table 19   
76
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Willy Tse
Sat 12:55  Table 14   
77
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Rick Telehala
Sat 13:03  Table 22   
78
Netherlands
Dylan ten Brinke
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sat 13:17  Table 7   
79
Walk Over
Netherlands
Jens Maas
    
80
Netherlands
Richard Brandsma
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sat 12:55  Table 9   
81
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Erwin de Roo
Sat 13:40    
82
Walk Over
Netherlands
Takie Cheung
    
83
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Richard Diphoorn
Sat 13:16  Table 10   
84
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Hylco van Oers
Sat 13:21  Table 11   
85
Netherlands
Bertan Isik
Netherlands
Laurens Steernberg
Sat 12:39  Table 21   
86
Netherlands
Peter Vermaas
Netherlands
Michael Verbeek
Sat 13:28  Table 21   
87
Walk Over
Netherlands
Radjis Ramoutar
    
88
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 13:41  Table 5   
89
Netherlands
Rob Muileboom
Netherlands
Mike van Doornik
Sat 12:39  Table 13   
90
Walk Over
Netherlands
Albert Schrotenboer
    
91
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sat 13:34  Table 15   
92
Netherlands
Paul Spaans
Netherlands
Karan Ramdjanamsingh
Sat 13:05    
93
Netherlands
Kynthia Orfanidis
Netherlands
Omar Maalikoum
Sat 13:09  Table 17   
94
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Netherlands
Awin Sewgobind
Sat 12:45  Table 20   
95
Walk Over
Netherlands
Nick van Tholen
    
96
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Jan Rempe
Sat 12:47  Table 4   

Winner round 2

Race to 6
97
Netherlands
Djay Latuputty
Netherlands
Arno Hartman
Sat 13:28  Table 2   
98
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Yuri Dijkstra
Sat 13:45  Table 8   
99
Netherlands
Ben Cicek
Netherlands
Niels van der Horst
Sat 13:45  Table 18   
100
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 13:45  Table 20   
101
Netherlands
Ernst jan Driessen
Netherlands
Erwin Okken
Sat 13:51  Table 21   
102
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Cyriel Ledoux
Sat 14:14  Table 4   
103
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Mozes Leeflang
Sat 13:54  Table 14   
104
Netherlands
Rene Peeters
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 14:08  Table 17   
105
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Lynn Pijpers
Sat 14:08  Table 22   
106
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Jur Kous
Sat 13:58  Table 13   
107
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Chris Pronk
Sat 14:03  Table 7   
108
Netherlands
Roy van der Plas
Netherlands
William Gelens
Sat 13:33  Table 4   
109
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Joeke Kloosterman
Sat 14:03  Table 11   
110
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sat 14:07  Table 1   
111
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Xavier Karis
Sat 14:09  Table 10   
112
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 14:11  Table 15   

Loser round 2

Race to 6
113
Netherlands
Mervin Saib
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sat 14:15  Table 6   
114
Netherlands
Richard Van velthoven
Netherlands
Koos Schreuder
Sat 14:51  Table 4   
115
Netherlands
Bjorge Masselink
South Africa
Rienus Gennissen
Sat 14:23  Table 19   
116
Netherlands
Rianne Lubberink
Netherlands
Nick Pigounakis
Sat 15:07  Table 6   
117
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Fauzi Halaby
Sat 14:13  Table 8   
118
Netherlands
Erik van der Schaaf
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sat 14:23  Table 3   
119
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sat 14:17  Table 12   
120
Netherlands
Jens Maas
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sat 14:23  Table 20   
121
Netherlands
Erwin de Roo
Netherlands
Takie Cheung
Sat 14:24  Table 5   
122
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Peter Knuever
Sat 14:25  Table 21   
123
Netherlands
Laurens Steernberg
Netherlands
Michael Verbeek
Sat 14:26  Table 2   
124
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Stefan Bakker
Sat 14:35  Table 22   
125
Netherlands
Rob Muileboom
Netherlands
Albert Schrotenboer
Sat 14:44  Table 14   
126
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Paul Spaans
Sat 14:44  Table 9   
127
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sat 14:52  Table 17   
128
Netherlands
Nick van Tholen
Netherlands
Jan Rempe
Sat 14:54  Table 7   

Loser round 3

Race to 6
129
Netherlands
Mervin Saib
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 15:00  Table 19   
130
Netherlands
Koos Schreuder
Netherlands
Mozes Leeflang
Sat 16:03  Table 18   
131
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Cyriel Ledoux
Sat 15:00  Table 8   
132
Netherlands
Nick Pigounakis
Netherlands
Erwin Okken
Sat 16:22  Table 10   
133
Netherlands
Fauzi Halaby
Morocco
Youssef ZKak
Sat 14:56  Table 18   
134
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ben Cicek
Sat 15:18  Table 10   
135
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Yuri Dijkstra
Sat 15:13  Table 20   
136
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Arno Hartman
Sat 15:13  Table 11   
137
Netherlands
Takie Cheung
Poland
Adam Kiernicki
Sat 15:34  Table 21   
138
Netherlands
Richard Diphoorn
Italy
Roberto Vasselli
Sat 15:26  Table 15   
139
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 15:07  Table 16   
140
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Joeke Kloosterman
Sat 15:30  Table 12   
141
Netherlands
Albert Schrotenboer
Netherlands
William Gelens
Sat 16:24  Table 15   
142
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Mitchel Knuever
Sat 15:46  Table 20   
143
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Netherlands
Hindrik de Haan
Sat 15:48  Table 19   
144
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Lynn Pijpers
Sat 15:37  Table 8   

Winners qualification

Race to 6
145
Netherlands
Djay Latuputty
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 15:30  Table 13   
146
Netherlands
Niels van der Horst
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 15:35  Table 5   
147
Netherlands
Ernst jan Driessen
Morocco
Aziz Moussati
Sat 15:35  Table 7   
148
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Rene Peeters
Sat 15:45  Table 9   
149
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Jur Kous
Sat 15:48  Table 17   
150
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Roy van der Plas
Sat 16:03  Table 16   
151
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sat 16:06  Table 13   
152
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 16:02  Table 4   

Loser round 4

Race to 6
153
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Koos Schreuder
Sat 17:05  Table 17   
154
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Erwin Okken
Sat 17:40  Table 20   
155
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sat 16:17  Table 6   
156
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Arno Hartman
Sat 16:28  Table 7   
157
Poland
Adam Kiernicki
Italy
Roberto Vasselli
Sat 16:37  Table 8   
158
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sat 17:14  Table 4   
159
Netherlands
William Gelens
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sat 17:30  Table 6   
160
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Netherlands
Jan Rempe
Sat 16:53  Table 20   

Losers qualification

Race to 6
161
Netherlands
Koos Schreuder
Netherlands
Jur Kous
Sat 18:06  Table 19   
162
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Roy van der Plas
Sat 18:06  Table 4   
163
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sat 17:30  Table 7   
164
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Xavier Karis
Sat 17:19  Table 18   
165
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Djay Latuputty
Sat 17:14  Table 19   
166
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Niels van der Horst
Sat 18:06  Table 6   
167
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Ernst jan Driessen
Sat 18:06  Table 20   
168
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Ralf Zigahn
Sat 17:41  Table 8   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants (88)