Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 23 - March 24, 2024

NC5 Åpen

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
7 (6/1) 25 (20/5)
80%
53, 49, 48, 48, 46, 42, 39, 39, 37, 35, 29, 28, 28, 28, 27, 25, 25 100
2 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
7 (6/1) 25 (19/6)
76%
86, 60, 49, 43, 40, 39, 37, 32, 32, 30 87
3 Øyvind Jensen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
6 (4/2) 23 (14/9)
61%
56, 42, 41, 36, 35, 34, 30, 27 74
3 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (5/1) 22 (15/7)
68%
42, 42, 41, 35, 34, 32, 30, 27 74
5 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 18 (11/7)
61%
55, 32, 32, 30, 25, 25 61
5 John Christian Vespestad
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
56, 49, 25 61
5 Harald Helberg
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 16 (6/10)
38%
29 61
5 Kenneth Brufladt
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 19 (7/12)
37%
32 61
9 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
48, 26 49
10 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
46
10 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
46
10 Kim Kristensen
Oslo Snooker
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
25 46
13 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
25 37
13 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
34 37
13 Runar Røsand
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
37
Starts Mar 23, 2024, 9:00 AM Until Mar 24, 2024 (local time)
Entry deadline Mar 18, 2024, 5:59 PM (local time)
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Rankings Snooker 23/24
Format Round robin (15 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
More info
OBSK har gleden av å invitere til NC 5 på Os!
Vi har 8 bord klar til denne turneringen. Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.
Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 20 minutter kjøring fra Thon Hotell, og Scandic Hotell Kokstad gjennom den nye tunellen, vi anbefaler disse, samt Air BNB.

Thon Hotel Bergen Airport - ligger ca 20 minutter unna med bil.
http://www.thonhotels.no/
Som klubb er vi veldig avhengige av inntekt på kiosken, så vi oppfordrer dere til å bruke den, fremfor å nyte medbrakt

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nassim Sekat 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Geir Bentzen 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 Sondre Sundt 4 1 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
4 Kim Kristensen 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Runar Røsand 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 John Christian Vespestad 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Harald Helberg 4 2 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 2
4 Arnfinn Saue 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Roald Pettersen 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
2 Øyvind Jensen 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Kenneth Brufladt 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Geir Ellefsen 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Frode Vikebø 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 5
1-A   
Nassim Sekat
Kim Kristensen
Sat 08:21  Table 15
2-A   
Geir Bentzen
Sondre Sundt
Sat 08:21  Table 12
3-B   
Reidar Rundsveen
Harald Helberg
Sat 08:21  Table 14
4-B   
John Christian Vespestad
Roald Pettersen
Sat 08:21  Table 11
5-C   
Erik Dullerud
Kenneth Brufladt
Sat 08:21  Table 13
6-C   
Øyvind Jensen
Frode Vikebø
Sat 08:21  Table 16

Round 2

Best of 5
7-A   
Kim Kristensen
Sondre Sundt
Sat 10:29  Table 12
8-A   
Nassim Sekat
Runar Røsand
Sat 10:11  Table 15
9-B   
Harald Helberg
Roald Pettersen
Sat 12:00  Table 15
10-B   
Reidar Rundsveen
Arnfinn Saue
Sat 10:12  Table 14
11-C   
Kenneth Brufladt
Frode Vikebø
Sat 11:42  Table 16
12-C   
Erik Dullerud
Geir Ellefsen
Sat 10:55  Table 13

Round 3

Best of 5
13-A   
Sondre Sundt
Runar Røsand
Sat 13:38  Table 12
14-A   
Kim Kristensen
Geir Bentzen
Sat 13:38  Table 14
15-B   
Roald Pettersen
Arnfinn Saue
Sat 12:05  Table 11
16-B   
Harald Helberg
John Christian Vespestad
Sat 12:05  Table 13
17-C   
Frode Vikebø
Geir Ellefsen
Sat 15:00  Table 16
18-C   
Kenneth Brufladt
Øyvind Jensen
Sat 15:00  Table 15

Round 4

Best of 5
19-A   
Runar Røsand
Geir Bentzen
Sat 12:12  Table 11
20-A   
Sondre Sundt
Nassim Sekat
Sat 16:41  Table 15
21-B   
Arnfinn Saue
John Christian Vespestad
Sat 12:07  Table 14
22-B   
Roald Pettersen
Reidar Rundsveen
Sat 13:26  Table 15
23-C   
Geir Ellefsen
Øyvind Jensen
Sat 12:03  Table 13
24-C   
Frode Vikebø
Erik Dullerud
Sat 20:01  Table 15

Round 5

Best of 5
25-A   
Geir Bentzen
Nassim Sekat
Sat 15:21  Table 14
26-A   
Runar Røsand
Kim Kristensen
Sat 15:47  Table 12
27-B   
John Christian Vespestad
Reidar Rundsveen
Sat 15:18  Table 13
28-B   
Arnfinn Saue
Harald Helberg
Sat 17:30  Table 14
29-C   
Øyvind Jensen
Erik Dullerud
Sat 17:13  Table 13
30-C   
Geir Ellefsen
Kenneth Brufladt
Sat 17:45  Table 16

Quarter final

Best of 5
31   
Nassim Sekat
Kenneth Brufladt
Sun 08:51  Table 16
32   
John Christian Vespestad
Øyvind Jensen
Sun 08:51  Table 15
33   
Reidar Rundsveen
Geir Bentzen
Sun 08:51  Table 14
34   
Erik Dullerud
Harald Helberg
Sun 08:51  Table 13

Semi final

Best of 5
35   
Nassim Sekat
Øyvind Jensen
Sun 11:15  Table 16
36   
Reidar Rundsveen
Erik Dullerud
Sun 11:02  Table 13

Final

Best of 5
37   
Nassim Sekat
Erik Dullerud
Sun 12:46  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer