Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 12 - April 14, 2019

NC2

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
8 (8/0) 23 (19/4)
83%
66, 62, 53, 50, 47, 46, 46, 44, 39, 38, 36 100
2 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
8 (7/1) 25 (18/7)
72%
63, 57, 47, 41, 40, 37, 36, 35, 33, 32, 31, 29, 27, 27 87
3 Tore Hansen
Trondheim Snooker
7 (6/1) 16 (13/3)
81%
37, 33, 28 74
3 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
7 (5/2) 19 (12/7)
63%
74
5 Atle Sponberg
Oslo Snooker
6 (3/3) 14 (7/7)
50%
61
5 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
6 (4/2) 17 (11/6)
65%
47, 32, 30, 28, 27 61
5 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (5/1) 14 (11/3)
79%
58, 49, 32, 30, 30, 28, 28, 27, 26, 25 61
5 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
6 (4/2) 15 (8/7)
53%
61
9 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
5 (1/4) 10 (2/8)
20%
49
Show more
9 Joakim Våbenø
Trondheim Snooker
5 (2/3) 12 (5/7)
42%
49
9 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
49
9 Sture Skjæret
Oslo Snooker
5 (3/2) 11 (6/5)
55%
49
9 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
49
9 Daniel Strand Askheim
Trondheim Snooker
5 (2/3) 10 (4/6)
40%
32 49
9 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 14 (6/8)
43%
35, 28 49
9 Sondre Hovden Vågen
Trondheim Snooker
5 (2/3) 12 (4/8)
33%
49
17 Asbjørn Aalberg
Trondheim Snooker
4 (2/2) 10 (6/4)
60%
41, 32, 28 29
17 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 10 (3/7)
30%
29
17 Kjell Martin Saga Andersen
Horten BK
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
29
17 Kai Owesen Hansen
Trondheim Snooker
4 (1/3) 10 (3/7)
30%
40 29
21 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
4 (0/4) 10 (2/8)
20%
29
21 Daniel Axeborg
Oslo Snooker
4 (0/4) 10 (2/8)
20%
37 29
21 Bjørnar Jacobsen
Trondheim Snooker
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
29
21 Ivar Havtor Hovden
Trondheim Snooker
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
29
21 Robin Strand
Trondheim Snooker
4 (0/4) 10 (2/8)
20%
29
Entry deadline Apr 10, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Apr 12, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2019
Organizer Trondheim Snooker
Contact Kai Owesen Hansen (kaiowesen@gmail.com)
More info
Velkommen til NC2 i Trondheim Snookers lokaler 12. - 14. april! Merk oppmøte og spillestart: oppmøte lørdag 13. april klokka 08:30, spillestart 09:00.

Vi har seks spillebord og det vil etter planen bli spilt puljespill på lørdag, og sluttspill på søndag. Lokale kamper kan derimot bli satt opp på fredag for å gjøre tidsskjema enklere. Eventuelt spilles også en runde av sluttspillet på lørdag, alt ettersom hvor mange påmeldte det blir.

Tradisjon tro arrangeres det en bankett for spillerne lørdag 13. april. Mer info om sted og klokkeslett kommer senere.

Kleskode B. Mer informasjon: http://www.biljardforbundet.no/info/6_6_1_generelle_regler_for_turnering.htm

Klubben stiller med kiosksalg med enkel brødmat, varmmat og drikkevarer. Trondheim Snooker er avhengig av inntekter for å overleve som klubb, og vi setter stor pris på at deltagerne benytter seg av kiosk-tilbudet.

Spørsmål om turnering, skyss til klubben eller påmelding? Kontakt Audun Risan Heimsjø, tlf: 93233270

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Sondre Sundt 4 3 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 3
3 Joakim Våbenø 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
4 Kai Owesen Hansen 4 1 0 3 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
5 Roald Pettersen 4 0 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tore Hansen 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Magnus Martinsen Melien 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Sondre Hovden Vågen 4 2 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 2
4 Trond Johan Eeg Nielsen 4 1 0 3 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
5 Robin Strand 4 0 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sture Skjæret 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
2 Niklas Engstrom 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Kåre Valde 4 2 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
4 Asbjørn Aalberg 4 2 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 2
5 Bjørnar Jacobsen 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nassim Sekat 4 4 0 0 8 2 6 0 0 0 0.8 4
2 Erik Dullerud 4 3 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 3
3 Atle Sponberg 4 2 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 2
4 Geir Ellefsen 4 1 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Ivar Havtor Hovden 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Arnfinn Saue 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Daniel Strand Askheim 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Kjell Martin Saga Andersen 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
5 Daniel Axeborg 4 0 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Kai Owesen Hansen
Fri 18:48  Table 1
2-A   
Roald Pettersen
Joakim Våbenø
Sat 09:03  Table 1
3-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Tore Hansen
Sat 09:03  Table 5
4-B   
Magnus Martinsen Melien
Sondre Hovden Vågen
Fri 18:51  Table 2
5-C   
Kåre Valde
Asbjørn Aalberg
Sat 09:03  Table 2
6-C   
Niklas Engstrom
Bjørnar Jacobsen
Sat 09:04  Table 3
7-D   
Nassim Sekat
Geir Ellefsen
Fri 18:49  Table 3
8-D   
Erik Dullerud
Atle Sponberg
Sat 09:04  Table 4
9-E   
Reidar Rundsveen
Kjell Martin Saga Andersen
Sat 09:04  Table 6
10-E   
Arnfinn Saue
Daniel Strand Askheim
Sat 10:03 

Round 2

Race to 2
11-A   
Kai Owesen Hansen
Joakim Våbenø
Fri 20:09  Table 2
12-A   
Audun Risan Heimsjø
Sondre Sundt
Fri 20:08 
13-B   
Tore Hansen
Sondre Hovden Vågen
Sat 10:03  Table 5
14-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Robin Strand
Sat 10:03  Table 3
15-C   
Asbjørn Aalberg
Bjørnar Jacobsen
Sat 11:35  Table 2
16-C   
Kåre Valde
Sture Skjæret
Sat 11:46  Table 4
17-D   
Geir Ellefsen
Atle Sponberg
Sat 11:21  Table 4
18-D   
Nassim Sekat
Ivar Havtor Hovden
Fri 19:23 
19-E   
Kjell Martin Saga Andersen
Daniel Strand Askheim
Sat 11:22  Table 6
20-E   
Reidar Rundsveen
Daniel Axeborg
Sat 11:21  Table 5

Round 3

Race to 2
21-A   
Joakim Våbenø
Sondre Sundt
Fri 18:51  Table 4
22-A   
Kai Owesen Hansen
Roald Pettersen
Sat 11:21  Table 1
23-B   
Sondre Hovden Vågen
Robin Strand
Sat 12:03  Table 3
24-B   
Tore Hansen
Magnus Martinsen Melien
Sat 12:24  Table 1
25-C   
Bjørnar Jacobsen
Sture Skjæret
Sat 14:20  Table 4
26-C   
Asbjørn Aalberg
Niklas Engstrom
Sat 12:41  Table 2
27-D   
Atle Sponberg
Ivar Havtor Hovden
Sat 12:42  Table 6
28-D   
Geir Ellefsen
Erik Dullerud
Sat 12:41  Table 5
29-E   
Daniel Strand Askheim
Daniel Axeborg
Sat 13:08  Table 1
30-E   
Kjell Martin Saga Andersen
Arnfinn Saue
Sat 13:45  Table 5

Round 4

Race to 2
31-A   
Sondre Sundt
Roald Pettersen
Sat 14:04  Table 6
32-A   
Joakim Våbenø
Audun Risan Heimsjø
Sat 14:24  Table 2
33-B   
Robin Strand
Magnus Martinsen Melien
Sat 14:42 
34-B   
Sondre Hovden Vågen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 14:42 
35-C   
Sture Skjæret
Niklas Engstrom
Sat 17:23 
36-C   
Bjørnar Jacobsen
Kåre Valde
Sat 17:25 
37-D   
Ivar Havtor Hovden
Erik Dullerud
Sat 15:26 
38-D   
Atle Sponberg
Nassim Sekat
Sat 16:12 
39-E   
Daniel Axeborg
Arnfinn Saue
Sat 15:29 
40-E   
Daniel Strand Askheim
Reidar Rundsveen
Sat 15:26 

Round 5

Race to 2
41-A   
Roald Pettersen
Audun Risan Heimsjø
Sat 16:13 
42-A   
Sondre Sundt
Kai Owesen Hansen
Sat 17:23 
43-B   
Magnus Martinsen Melien
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 17:23 
44-B   
Robin Strand
Tore Hansen
Sat 17:23 
45-C   
Niklas Engstrom
Kåre Valde
Sat 15:37 
46-C   
Sture Skjæret
Asbjørn Aalberg
Sat 19:12 
47-D   
Erik Dullerud
Nassim Sekat
Sat 17:51 
48-D   
Ivar Havtor Hovden
Geir Ellefsen
Fri 20:52 
49-E   
Arnfinn Saue
Reidar Rundsveen
Sat 18:22 
50-E   
Daniel Axeborg
Kjell Martin Saga Andersen
Sat 18:22 

Last sixteen

Race to 2
51   
Audun Risan Heimsjø
Geir Ellefsen
Sun 09:25  Table 5
52   
Niklas Engstrom
Erik Dullerud
Sun 09:25  Table 1
53   
Tore Hansen
Daniel Strand Askheim
Sat 19:57 
54   
Atle Sponberg
Sture Skjæret
Sun 09:25  Table 2
55   
Nassim Sekat
Kåre Valde
Sun 09:25  Table 3
56   
Joakim Våbenø
Sondre Sundt
Sun 09:26  Table 4
57   
Arnfinn Saue
Magnus Martinsen Melien
Sat 20:00 
58   
Sondre Hovden Vågen
Reidar Rundsveen
Sat 19:56 

Quarter final

Race to 3
59   
Audun Risan Heimsjø
Erik Dullerud
Sun 10:53  Table 2
60   
Tore Hansen
Atle Sponberg
Sun 11:01  Table 3
61   
Nassim Sekat
Sondre Sundt
Sun 10:37  Table 4
62   
Magnus Martinsen Melien
Reidar Rundsveen
Sun 10:34  Table 5

Semi final

Race to 3
63   
Audun Risan Heimsjø
Tore Hansen
Sun 14:02  Table 4
64   
Nassim Sekat
Magnus Martinsen Melien
Sun 14:02  Table 5

Final

Race to 3
65   
Audun Risan Heimsjø
Nassim Sekat
Sun 15:38 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer