Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 4 - September 6, 2020

NC2 Elite

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
4 (4/0) 53 (32/21)
60%
100
2 Didrik Vatne
Ask BC
5 (3/2) 67 (35/32)
52%
87
3 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (2/1) 41 (23/18)
56%
77
3 Erik Gårdelöf
Oslo BK
6 (4/2) 73 (42/31)
58%
77
5 Christian Johannessen
Oslo BK
3 (1/2) 38 (17/21)
45%
64
5 Matias Sætre
Herøy BK
3 (1/2) 37 (16/21)
43%
64
7 Joakim Haugen
Oslo BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
54
7 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
3 (1/2) 38 (16/22)
42%
54
9 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
44
9 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
44
Entry deadline Aug 30, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 4, 2020, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (10 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Fredrikstad BK
Contact Bjørn Birger Andreassen (bbandrea@live.no, 95920411) and Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705)
More info
Startavgift/Overnatting:

Det betales ingen startavgift i NC Elite.

Utøvere med mer enn 1 time reisevei fra moderklubbens adresse til arrangørklubbens adresse får dekket kostnader til overnatting fra fredag til søndag maksimert oppad til kr. 750,- pr. døgn. Refusjon utbetales i henhold til bilag. Utøvere er selv ansvarlig for å booke og skal benytte Thon-hotell dersom dette finnes på arrangørstedet.

Scandic hotell, Fredrikstad: 69385600
Priser: Enkelrom 845 - dobbel 945 - trippel 1090

Quality hotel, Fredrikstad: 69393000
Priser: Enkelrom 890 - dobbel 990 - trippel 1090

Husk å si fra at dere skal ha avtalte biljardpriser

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Erik Gårdelöf
Ole Kristian Rudshavn
Sat 21:19  Table 3
2   
Joakim Haugen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Christian Johannessen
 
4   
Ronny Oldervik
Albert Roman Borrie Stensrød
R4
Sat 21:19  Table 2

Winner round 1

Race to 8
5   
Mats Brujordet Schjetne
Erik Gårdelöf
Sun 09:41  Table 4
6   
Joakim Haugen
R1
Didrik Vatne
R2
Sun 10:03  Table 1
7   
Matias Sætre
Christian Johannessen
Sun 10:03  Table 8
8   
Albert Roman Borrie Stensrød
Emil André Gangfløt
R1
Sun 09:41  Table 3

Loser round 1

Race to 8
9   
Ole Kristian Rudshavn
Albert Roman Borrie Stensrød
Sun 11:17  Table 3
10   
Walk Over
Christian Johannessen
 
11   
Walk Over
Joakim Haugen
 
12   
Ronny Oldervik
Erik Gårdelöf
Sun 11:21  Table 5

Loser round 2

Race to 8
13   
Ole Kristian Rudshavn
Christian Johannessen
Sun 12:52  Table 1
14   
Joakim Haugen
Erik Gårdelöf
Sun 12:52  Table 8

Winners qualification

Race to 8
15   
Mats Brujordet Schjetne
Didrik Vatne
Sun 12:52  Table 3
16   
Matias Sætre
Emil André Gangfløt
Sun 12:52  Table 5

Losers qualification

Race to 8
17   
Christian Johannessen
Didrik Vatne
Sun 14:20  Table 3
18   
Erik Gårdelöf
R1
Matias Sætre
Sun 14:46  Table 5

Semi final

Race to 8
19   
Mats Brujordet Schjetne
Erik Gårdelöf
Sun 16:12  Table 5
20   
Emil André Gangfløt
Didrik Vatne
Sun 16:12  Table 3

Final

Race to 8
21   
Mats Brujordet Schjetne
Didrik Vatne
Sun 18:36  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer