Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 18 - October 20, 2019

NC2 Elite

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
7 (7/0) 19 (17/2)
89%
46, 42, 36, 35, 28, 27, 25, 25 100
2 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
8 (7/1) 22 (18/4)
82%
47, 40, 31, 30, 30, 25, 25 87
3 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (5/1) 17 (11/6)
65%
30, 27 74
3 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
7 (5/2) 19 (12/7)
63%
74
5 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
6 (4/2) 16 (11/5)
69%
64, 54, 49, 48, 40, 34, 30, 29, 26 61
5 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 15 (7/8)
47%
61
5 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 12 (6/6)
50%
61
5 Morten Veland
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 16 (9/7)
56%
61
9 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
49
Show more
9 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
5 (4/1) 12 (8/4)
67%
35, 29 49
9 Håkon Tverderøy
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 11 (6/5)
55%
33 49
9 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 11 (5/6)
45%
29 49
13 Runar Røsand
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
37
13 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 13 (4/9)
31%
31 37
13 Sture Skjæret
Oslo Snooker
4 (1/3) 10 (3/7)
30%
37
13 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (2/3) 12 (5/7)
42%
37
17 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
4 (0/4) 11 (3/8)
27%
29
17 Mona Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
29
17 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
5 (1/4) 11 (3/8)
27%
29
17 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 12 (3/9)
25%
29
21 David Frew
Oslo Snooker
5 (1/4) 12 (3/9)
25%
29
21 Inge Kvarven
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 11 (1/10)
9%
29
Entry deadline Oct 13, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Oct 18, 2019, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (22 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker Elite 2019/2020, Snooker 1. divisjon Øst 2019/2020, Snooker 1. divisjon Midt 2019/2020 and Snooker 1. divisjon Vest 2019/2020
Organizer Stord Snookerklubb
Contact Arnfinn Saue (arnfinn.saue@sklbb.no, 90168032)
More info
Velkommen til norgescup i snooker, som blir arrangert i dei flotte lokala til Stord Snookerklubb i Podlen i Sagvåg på Stord!

Turneringa er open for alle, både spelarar i Elite og 1. divisjon.

Me har åtte spelebord, og puljespelet blir i hovudsak spelt laurdag 19. oktober (kampar mellom lokale spelarar eller andre som har moglegheit, blir om nødvendig unnagjort fredag 18. oktober). Sluttspel er søndag 20. oktober.

Oppmøte laurdag er 08.30. Spelestart 09.00. Speleskjema blir sett opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Kleskode er B. Sjå http://www.biljardforbundet.no/info/6_6_1_generelle_regler_for_turnering.htm for meir informasjon.

Reise: Stord lufthamn (Sørstokken) ligg få minutt med køyring fra Stord Snookerklubb. Stordflyet har to daglege avgangar frå Gardermoen. I tillegg er det mogleg å fly anten til Bergen eller Haugesund.

Når det gjeld overnatting er Grand Hotell på Leirvik (12 min køyring frå Stord Snookerklubb), Stord Hotell (10 min køyring frå Stord Snookerklubb) og Almås Hotell (10 min køyring fra Stord Snookerklubb) aktuelle alternativ.

Det blir kiosksal med god mat under heile turneringa, og det er gratis entré for publikum som vil komma og sjå på. Me har god tribuneplass!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Arnfinn Saue 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
3 Trond Johan Eeg Nielsen 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
4 Runar Røsand 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Mona Bergstø 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John christian Vespestad 5 4 0 1 9 2 7 0 0 0 0.818 4
2 Morten Veland 5 4 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 4
3 Magnus Martinsen Melien 5 4 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 4
4 Kjell Henriksen 5 2 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 2
5 Roald Pettersen 5 1 0 4 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
6 Inge Kvarven 5 0 0 5 1 10 -9 0 0 0 0.091 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 Audun Risan Heimsjø 5 4 0 1 9 2 7 0 0 0 0.818 4
3 Håkon Tverderøy 5 3 0 2 6 5 1 0 0 0 0.545 3
4 Simen Hatlevik 5 1 0 4 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
5 Tommy Kvarsvik 5 1 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
6 David Frew 5 1 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Geir Bentzen 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Douglas McGaw 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Kåre Valde 4 2 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
4 Sture Skjæret 4 1 0 3 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
5 Geir Ellefsen 4 0 0 4 3 8 -5 0 0 0 0.273 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Erik Dullerud
Mona Bergstø
Sat 09:09 
2-A   
Arnfinn Saue
Runar Røsand
Sat 09:09 
3-B   
Roald Pettersen
John christian Vespestad
Sat 09:09 
4-B   
Magnus Martinsen Melien
Inge Kvarven
Sat 09:09 
5-B   
Kjell Henriksen
Morten Veland
Sat 09:09 
6-C   
Audun Risan Heimsjø
Simen Hatlevik
Sat 09:09 
7-C   
David Frew
Håkon Tverderøy
Sat 09:09 
8-C   
Tommy Kvarsvik
Reidar Rundsveen
Sat 09:09 
9-D   
Kåre Valde
Sture Skjæret
Sat 09:45 
10-D   
Geir Ellefsen
Geir Bentzen
Sat 09:51 

Round 2

Race to 2
11-A   
Mona Bergstø
Runar Røsand
Sat 10:08 
12-A   
Erik Dullerud
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 10:08 
13-B   
Roald Pettersen
Inge Kvarven
Sat 10:08 
14-B   
John christian Vespestad
Morten Veland
Sat 10:37 
15-B   
Magnus Martinsen Melien
Kjell Henriksen
Sat 10:41 
16-C   
Audun Risan Heimsjø
Håkon Tverderøy
Sat 10:52 
17-C   
Simen Hatlevik
Reidar Rundsveen
Sat 10:11 
18-C   
David Frew
Tommy Kvarsvik
Sat 11:18 
19-D   
Sture Skjæret
Geir Bentzen
Sat 12:11 
20-D   
Kåre Valde
Douglas McGaw
Sat 12:11 

Round 3

Race to 2
21-A   
Runar Røsand
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 11:41 
22-A   
Mona Bergstø
Arnfinn Saue
Sat 11:41 
23-B   
Roald Pettersen
Morten Veland
Sat 12:56 
24-B   
Inge Kvarven
Kjell Henriksen
Sat 12:11 
25-B   
John christian Vespestad
Magnus Martinsen Melien
Sat 12:56 
26-C   
Audun Risan Heimsjø
Reidar Rundsveen
Sat 11:56 
27-C   
Håkon Tverderøy
Tommy Kvarsvik
Sat 13:17 
28-C   
Simen Hatlevik
David Frew
Sat 13:17 
29-D   
Geir Bentzen
Douglas McGaw
Sat 11:08 
30-D   
Sture Skjæret
Geir Ellefsen
Sat 13:18 

Round 4

Race to 2
31-A   
Trond Johan Eeg Nielsen
Arnfinn Saue
Sat 13:57 
32-A   
Runar Røsand
Erik Dullerud
Sat 14:17 
33-B   
Roald Pettersen
Kjell Henriksen
Sat 14:15 
34-B   
Morten Veland
Magnus Martinsen Melien
Sat 14:25 
35-B   
Inge Kvarven
John christian Vespestad
Sat 13:50 
36-C   
Audun Risan Heimsjø
Tommy Kvarsvik
Sat 14:25 
37-C   
Reidar Rundsveen
David Frew
Sat 15:06 
38-C   
Håkon Tverderøy
Simen Hatlevik
Sat 15:08 
39-D   
Douglas McGaw
Geir Ellefsen
Sat 16:00 
40-D   
Geir Bentzen
Kåre Valde
Sat 15:00 

Round 5

Race to 2
41-A   
Arnfinn Saue
Erik Dullerud
Sat 15:42 
42-A   
Trond Johan Eeg Nielsen
Mona Bergstø
Sat 15:41 
43-B   
Roald Pettersen
Magnus Martinsen Melien
Sat 15:41 
44-B   
Kjell Henriksen
John christian Vespestad
Sat 15:49 
45-B   
Morten Veland
Inge Kvarven
Sat 16:09 
46-C   
Audun Risan Heimsjø
David Frew
Sat 16:41 
47-C   
Tommy Kvarsvik
Simen Hatlevik
Sat 16:44 
48-C   
Reidar Rundsveen
Håkon Tverderøy
Sat 16:44 
49-D   
Geir Ellefsen
Kåre Valde
Sat 18:37 
50-D   
Douglas McGaw
Sture Skjæret
Sat 18:38 

Quarter final

Race to 3
51   
Erik Dullerud
Morten Veland
Sun 09:01 
52   
Arnfinn Saue
John christian Vespestad
Sun 09:01 
53   
Reidar Rundsveen
Douglas McGaw
Sun 08:59 
54   
Audun Risan Heimsjø
Geir Bentzen
Sun 08:58 

Semi final

Race to 3
55   
Erik Dullerud
John christian Vespestad
Sun 12:08 
56   
Reidar Rundsveen
Geir Bentzen
Sun 12:08 

Final

Race to 3
57   
Erik Dullerud
Reidar Rundsveen
Sun 15:07 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer