Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 29 - October 31, 2021

NC2 Åpen

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
7 (7/0) 21 (17/4)
81%
40, 40, 40, 37, 34, 32, 31, 30 100
2 Tore Hansen
Trondheim Snooker
7 (6/1) 22 (16/6)
73%
58, 58, 47, 46, 36, 26 87
3 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
6 (5/1) 18 (12/6)
67%
90, 47, 41, 36, 30, 26, 25 74
3 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
6 (5/1) 17 (11/6)
65%
36, 32, 30, 30, 27, 26, 26 74
5 Ronny Kraft
Trondheim BK
5 (2/3) 13 (6/7)
46%
27 61
5 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 15 (9/6)
60%
42, 28, 28, 25 61
5 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
5 (3/2) 13 (8/5)
62%
70, 54, 40, 25 61
5 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 12 (6/6)
50%
27, 27, 25 61
9 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
28 49
Show more
9 Kjell Arild Pedersen
Sarpsborg SBK
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
49
9 Robin Strand
Trondheim Snooker
4 (2/2) 11 (5/6)
45%
49
9 Terence Gribbin
Trondheim Snooker
4 (2/2) 11 (5/6)
45%
49
13 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
4 (1/3) 10 (4/6)
40%
37
13 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 10 (4/6)
40%
28 37
13 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
32 37
13 Kim Kristensen
Oslo Snooker
4 (1/3) 12 (5/7)
42%
37
17 Atle Sponberg
Oslo Snooker
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
29
17 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
29
17 Espen Karlsen
Helgeland Snooker
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
30, 25 29
17 Bjørnar Jacobsen
Trondheim Snooker
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
29
Entry deadline Oct 24, 2021, 8:00 PM (local time)
Starts Oct 29, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (20 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 21/22
Organizer Trondheim Snooker
Contact Roald Pettersen (roaldpettersen@outlook.com, 97 54 93 42)
More info
Velkommen til NC2 i Trondheim!

Ved høy deltagelse må lokale spillere belage seg på å spille fredag kveld.

Det vil være enkelt salg av kioskvarer. Vi setter pris på at dere benytter dere av klubbens tilbud av mat og drikke.

Tradisjon tro arrangerer vi en bankett lørdag kveld på Egon i Søndre gate. Vi vil komme tilbake med tidspunkt for det senere.

Vi anbefaler folk å benytte seg av biljardforbundets Thon-avtale når dere bestiller hotell. Man kan bruke linken via forbundet sine hjemmesider, eller oppgi biljardforbundets avtale ved bestilling på Thon sine nettsider.
Ellers er BnB et billigere, men likefullt bra alternativ. Vi kan hjelpe med skyss.

Vel møtt!

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Kåre Valde 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Frode Vikebø 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Kim Kristensen 4 1 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
5 Espen Karlsen 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tore Hansen 4 4 0 0 8 2 6 0 0 0 0.8 4
2 Magnus Martinsen Melien 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Terence Gribbin 4 2 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
4 Kjell Henriksen 4 1 0 3 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
5 Atle Sponberg 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 4 4 0 0 8 2 6 0 0 0 0.8 4
2 John christian Vespestad 4 3 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 3
3 Robin Strand 4 2 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
4 Geir Ellefsen 4 1 0 3 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
5 Bjørnar Jacobsen 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nassim Sekat 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Ronny Kraft 4 2 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Kjell Arild Pedersen 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Sondre Sundt 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
5 Roald Pettersen 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Frode Vikebø
Fri 17:58 
2-A   
Espen Karlsen
Kåre Valde
Sat 08:52 
3-B   
Magnus Martinsen Melien
Terence Gribbin
Fri 20:23 
4-B   
Tore Hansen
Kjell Henriksen
Sat 08:52 
5-C   
Erik Dullerud
Bjørnar Jacobsen
Sat 08:52 
6-C   
John christian Vespestad
Robin Strand
Sat 08:52 
7-D   
Nassim Sekat
Ronny Kraft
Sat 08:52 
8-D   
Kjell Arild Pedersen
Roald Pettersen
Sat 08:52 

Round 2

Race to 2
9-A   
Frode Vikebø
Kåre Valde
Sat 10:14  Table 2
10-A   
Audun Risan Heimsjø
Kim Kristensen
Sat 10:14  Table 4
11-B   
Terence Gribbin
Kjell Henriksen
Sat 10:31  Table 6
12-B   
Magnus Martinsen Melien
Atle Sponberg
Sat 10:24  Table 5
13-C   
Bjørnar Jacobsen
Robin Strand
Fri 17:58 
14-C   
Erik Dullerud
Geir Ellefsen
Sat 10:14  Table 1
15-D   
Ronny Kraft
Roald Pettersen
Sat 10:39  Table 3
16-D   
Nassim Sekat
Sondre Sundt
Fri 17:58 

Round 3

Race to 2
17-A   
Kåre Valde
Kim Kristensen
Fri 17:58 
18-A   
Frode Vikebø
Espen Karlsen
Sat 11:45 
19-B   
Kjell Henriksen
Atle Sponberg
Sat 11:56 
20-B   
Terence Gribbin
Tore Hansen
Sat 12:42 
21-C   
Robin Strand
Geir Ellefsen
Sat 11:36 
22-C   
Bjørnar Jacobsen
John christian Vespestad
Sat 11:37 
23-D   
Roald Pettersen
Sondre Sundt
Sat 11:46 
24-D   
Ronny Kraft
Kjell Arild Pedersen
Sat 12:43 

Round 4

Race to 2
25-A   
Kim Kristensen
Espen Karlsen
Sat 12:55 
26-A   
Kåre Valde
Audun Risan Heimsjø
Sat 14:04 
27-B   
Atle Sponberg
Tore Hansen
Fri 17:58 
28-B   
Kjell Henriksen
Magnus Martinsen Melien
Sat 13:12 
29-C   
Geir Ellefsen
John christian Vespestad
Sat 14:04 
30-C   
Robin Strand
Erik Dullerud
Sat 14:04 
31-D   
Sondre Sundt
Kjell Arild Pedersen
Sat 14:37 
32-D   
Roald Pettersen
Nassim Sekat
Sat 14:37 

Round 5

Race to 2
33-A   
Espen Karlsen
Audun Risan Heimsjø
Sat 15:05 
34-A   
Kim Kristensen
Frode Vikebø
Sat 14:37 
35-B   
Tore Hansen
Magnus Martinsen Melien
Sat 15:06 
36-B   
Atle Sponberg
Terence Gribbin
Sat 15:08 
37-C   
John christian Vespestad
Erik Dullerud
Sat 15:52 
38-C   
Geir Ellefsen
Bjørnar Jacobsen
Sat 15:47 
39-D   
Kjell Arild Pedersen
Nassim Sekat
Sat 15:48 
40-D   
Sondre Sundt
Ronny Kraft
Sat 16:02 

Quarter final

Race to 3
41   
Audun Risan Heimsjø
Magnus Martinsen Melien
Sun 10:01  Table 4
42   
Kåre Valde
Tore Hansen
Sun 10:01  Table 1
43   
Erik Dullerud
Ronny Kraft
Sun 10:01  Table 5
44   
John christian Vespestad
Nassim Sekat
Sun 10:01  Table 2

Semi final

Race to 3
45   
Audun Risan Heimsjø
Tore Hansen
Sun 12:41  Table 4
46   
Erik Dullerud
Nassim Sekat
Sun 12:45  Table 5

Final

Race to 3
47   
Tore Hansen
Nassim Sekat
Sun 14:48  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer