Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 31 - November 1, 2020

NC2 Åpen

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
7 (6/1) 31 (22/9)
71%
82, 67, 61, 54, 45, 45, 41, 38, 36, 34, 32, 31, 30, 29 100
2 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
6 (5/1) 25 (19/6)
76%
68, 56, 41, 39, 38, 37, 36, 33, 27 87
3 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
7 (6/1) 26 (20/6)
77%
56, 50, 49, 42, 40, 26, 26 74
3 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
6 (5/1) 25 (16/9)
64%
59, 44, 37, 34, 26, 26 74
5 Edwin Ingebrigtsen
Oslo Snooker
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
34 61
5 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 20 (13/7)
65%
69, 47, 35, 31, 27 61
5 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
6 (4/2) 25 (13/12)
52%
62, 41, 39, 34, 31 61
5 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
33 61
9 Atle Sponberg
Oslo Snooker
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
49
Show more
9 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
28, 27 49
9 Mona Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
49
9 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
49
13 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
37
13 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
37
13 Kim Kristensen
Oslo Snooker
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
25, 25 37
13 Espen Nymark
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
37
17 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
29
17 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
29
17 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (1/4) 20 (7/13)
35%
27, 25, 25 29
20 Harald Helberg
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 20 (5/15)
25%
29
Entry deadline Oct 25, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Oct 31, 2020, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (21 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2020/2021
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
More info
OBSK har gleden av å invitere til NC 2 i nye og flotte klubblokaler! Vi har 8 bord klar til denne turneringen. Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.



Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

Trenger du overnatting har klubben 4 alternativer.
Bjørnefjorden Gjestetun - ligger ca 3-4 minutter unna med bil.
Tlf: 56 30 40 00
Internett: http://bjornefjordengjestetun.no/booking/


Thon Hotel Bergen Airport - ligger ca 35 minutter unna med bil.
http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903


AIR BNB https://www.airbnb.no/s/Osøyro/homes?adults=1&allow_override%5B%5D=&checkin=&checkout=2017-04-02&children=0&guests=1&infants=0&s_tag=sN8JieML&source=bb&ss_id=beomsceg

Solstrand Fjordhotell er det 4 alternativet, men det er dyrt.


Som klubb er vi veldig avhengige av inntekt på kiosken, så vi oppfordrer dere til å bruke den, fremfor å nyte medbrakt

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Kåre Valde 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Mona Bergstø 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Espen Nymark 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
5 Simen Hatlevik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 5 5 0 0 15 2 13 0 0 0 0.882 5
2 Magnus Martinsen Melien 5 4 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 4
3 Atle Sponberg 5 3 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 3
4 Trond Johan Eeg Nielsen 5 2 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
5 Kjell Henriksen 5 1 0 4 7 13 -6 0 0 0 0.35 1
6 Harald Helberg 5 0 0 5 5 15 -10 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
2 Edwin Ingebrigtsen 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Geir Bentzen 4 2 0 2 8 6 2 0 0 0 0.571 2
4 Kim Kristensen 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
5 Frode Vikebø 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John christian Vespestad 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Nassim Sekat 4 3 0 1 11 3 8 0 0 0 0.786 3
3 Sondre Sundt 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Roald Pettersen 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 0 0.231 1
5 Geir Ellefsen 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Simen Hatlevik
Sat 08:04 
2-A   
Kåre Valde
Mona Bergstø
Sat 08:52  Table 10
3-B   
Erik Dullerud
Harald Helberg
Sat 08:52  Table 16
4-B   
Magnus Martinsen Melien
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 08:52  Table 14
5-B   
Atle Sponberg
Kjell Henriksen
Sat 08:52  Table 13
6-C   
Reidar Rundsveen
Kim Kristensen
Sat 08:52  Table 12
7-C   
Geir Bentzen
Edwin Ingebrigtsen
Sat 08:52  Table 15
8-D   
Nassim Sekat
Sondre Sundt
Sat 08:52  Table 9
9-D   
John christian Vespestad
Roald Pettersen
Sat 08:52  Table 11

Round 2

Race to 3
10-A   
Simen Hatlevik
Mona Bergstø
Sat 11:00 
11-A   
Audun Risan Heimsjø
Espen Nymark
Sat 10:45  Table 11
12-B   
Erik Dullerud
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 11:33  Table 15
13-B   
Harald Helberg
Kjell Henriksen
Sat 11:10  Table 13
14-B   
Magnus Martinsen Melien
Atle Sponberg
Sat 11:37  Table 14
15-C   
Kim Kristensen
Edwin Ingebrigtsen
Sat 11:10  Table 10
16-C   
Reidar Rundsveen
Frode Vikebø
Sat 10:45  Table 16
17-D   
Sondre Sundt
Roald Pettersen
Sat 10:55  Table 12
18-D   
Nassim Sekat
Geir Ellefsen
Sat 10:44  Table 9

Round 3

Race to 3
19-A   
Mona Bergstø
Espen Nymark
Sat 11:45  Table 11
20-A   
Simen Hatlevik
Kåre Valde
Sat 13:00 
21-B   
Erik Dullerud
Kjell Henriksen
Sat 13:00  Table 15
22-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Atle Sponberg
Sat 14:11  Table 14
23-B   
Harald Helberg
Magnus Martinsen Melien
Sat 14:30  Table 13
24-C   
Edwin Ingebrigtsen
Frode Vikebø
Sat 13:00  Table 16
25-C   
Kim Kristensen
Geir Bentzen
Sat 12:48  Table 10
26-D   
Roald Pettersen
Geir Ellefsen
Sat 12:22  Table 12
27-D   
Sondre Sundt
John christian Vespestad
Sat 12:22  Table 9

Round 4

Race to 3
28-A   
Espen Nymark
Kåre Valde
Sat 13:12  Table 11
29-A   
Mona Bergstø
Audun Risan Heimsjø
Sat 13:11  Table 13
30-B   
Erik Dullerud
Atle Sponberg
Sat 17:39  Table 13
31-B   
Kjell Henriksen
Magnus Martinsen Melien
Sat 15:48  Table 13
32-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Harald Helberg
Sat 17:17  Table 14
33-C   
Frode Vikebø
Geir Bentzen
Sat 17:55  Table 16
34-C   
Edwin Ingebrigtsen
Reidar Rundsveen
Sat 16:34  Table 10
35-D   
Geir Ellefsen
John christian Vespestad
Sat 15:20  Table 15
36-D   
Roald Pettersen
Nassim Sekat
Sat 15:20  Table 12

Round 5

Race to 3
37-A   
Kåre Valde
Audun Risan Heimsjø
Sat 15:31  Table 9
38-A   
Espen Nymark
Simen Hatlevik
Sat 17:00 
39-B   
Erik Dullerud
Magnus Martinsen Melien
Sat 19:27  Table 15
40-B   
Atle Sponberg
Harald Helberg
Sat 17:00  Table 16
41-B   
Kjell Henriksen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 19:46  Table 14
42-C   
Geir Bentzen
Reidar Rundsveen
Sat 14:33  Table 10
43-C   
Frode Vikebø
Kim Kristensen
Sat 16:25  Table 16
44-D   
John christian Vespestad
Nassim Sekat
Sat 17:06  Table 15
45-D   
Geir Ellefsen
Sondre Sundt
Sat 17:05  Table 9

Quarter final

Race to 3
46   
Audun Risan Heimsjø
Magnus Martinsen Melien
Sun 09:41  Table 15
47   
Kåre Valde
Erik Dullerud
Sun 09:57  Table 11
48   
Reidar Rundsveen
Nassim Sekat
Sun 09:41  Table 16
49   
Edwin Ingebrigtsen
John christian Vespestad
Sun 09:41  Table 14

Semi final

Race to 4
50   
Audun Risan Heimsjø
Erik Dullerud
Sun 12:22  Table 15
51   
Nassim Sekat
John christian Vespestad
Sun 12:22  Table 16

Final

Race to 4
52   
Audun Risan Heimsjø
Nassim Sekat
Sun 15:02  Table 15

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer