Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 14 - October 15, 2023

NC2 Åpen

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (5/1) 23 (18/5)
78%
46, 41, 25 100
2 Øyvind Jensen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
6 (5/1) 26 (17/9)
65%
45, 42, 34, 28, 27, 25 87
3 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
5 (4/1) 23 (12/11)
52%
40, 40, 36, 29, 28, 28, 27 74
3 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 18 (14/4)
78%
34, 34, 31, 30, 26, 25, 25 74
5 Kjell Henriksen
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
61
5 John Christian Vespestad
Stord Snookerklubb
4 (3/1) 14 (10/4)
71%
61
5 Kim Kristensen
Oslo Snooker
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
31, 30, 29 61
5 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
33, 25 61
9 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
35 49
9 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
49
9 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
49
9 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
49
13 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
37
13 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 14 (5/9)
36%
25 37
13 Ragnvald Magnussen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
37
13 Ivar Magne Høgås
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
37
Starts Oct 14, 2023, 9:00 AM Until Oct 15, 2023 (local time)
Entry deadline Oct 9, 2023, 5:59 PM (local time)
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Geir Bentzen (vetalt@hotmail.com, 99798650) and Reidar Rundsveen
Rankings Snooker 23/24
Format Round robin (16 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
More info
OBSK har gleden av å invitere til NC 2 på Os!
Vi har 8 bord klar til denne turneringen. Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.
Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 20 minutter kjøring fra Thon Hotell, og Scandic Hotell Kokstad gjennom den nye tunellen, vi anbefaler disse, samt Air BNB.

Thon Hotel Bergen Airport - ligger ca 20 minutter unna med bil.
http://www.thonhotels.no/
Som klubb er vi veldig avhengige av inntekt på kiosken, så vi oppfordrer dere til å bruke den, fremfor å nyte medbrakt

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 3 3 0 0 9 5 4 0 0 0 0.643 3
2 Kjell Henriksen 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
3 Roald Pettersen 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Oddbjørn Bolkan 3 0 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John Christian Vespestad 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Kim Kristensen 3 2 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 2
3 Frode Vikebø 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Ivar Magne Høgås 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Geir Bentzen 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Kåre Valde 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
3 Arnfinn Saue 3 1 0 2 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
4 Ragnvald Magnussen 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Øyvind Jensen 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Reidar Rundsveen 3 2 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 2
3 Sondre Sundt 3 1 0 2 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
4 Geir Ellefsen 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 5
1-A   
Erik Dullerud
Kjell Henriksen
Sat 07:47  Table 11
2-A   
Roald Pettersen
Oddbjørn Bolkan
Sat 07:47  Table 16
3-B   
John Christian Vespestad
Kim Kristensen
Sat 07:47  Table 13
4-B   
Ivar Magne Høgås
Frode Vikebø
Sat 07:47  Table 12
5-C   
Geir Bentzen
Arnfinn Saue
Sat 07:47  Table 14
6-C   
Kåre Valde
Ragnvald Magnussen
Sat 07:47  Table 10
7-D   
Reidar Rundsveen
Geir Ellefsen
Sat 07:47  Table 15
8-D   
Sondre Sundt
Øyvind Jensen
Sat 07:47  Table 9

Round 2

Best of 5
9-A   
Erik Dullerud
Oddbjørn Bolkan
Sat 11:23  Table 16
10-A   
Kjell Henriksen
Roald Pettersen
Sat 11:24  Table 11
11-B   
John Christian Vespestad
Frode Vikebø
Sat 11:03  Table 13
12-B   
Kim Kristensen
Ivar Magne Høgås
Sat 11:05  Table 12
13-C   
Geir Bentzen
Ragnvald Magnussen
Sat 11:25  Table 14
14-C   
Arnfinn Saue
Kåre Valde
Sat 11:35  Table 10
15-D   
Reidar Rundsveen
Øyvind Jensen
Sat 10:29  Table 15
16-D   
Geir Ellefsen
Sondre Sundt
Sat 10:29  Table 9

Round 3

Best of 5
17-A   
Erik Dullerud
Roald Pettersen
Sat 13:49  Table 11
18-A   
Oddbjørn Bolkan
Kjell Henriksen
Sat 13:49  Table 12
19-B   
John Christian Vespestad
Ivar Magne Høgås
Sat 13:05  Table 15
20-B   
Frode Vikebø
Kim Kristensen
Sat 13:05  Table 13
21-C   
Geir Bentzen
Kåre Valde
Sat 14:25  Table 10
22-C   
Ragnvald Magnussen
Arnfinn Saue
Sat 14:34  Table 9
23-D   
Reidar Rundsveen
Sondre Sundt
Sat 14:22  Table 16
24-D   
Øyvind Jensen
Geir Ellefsen
Sat 14:22  Table 14

Quarter final

Best of 5
25   
Erik Dullerud
Kåre Valde
Sat 16:37  Table 15
26   
John Christian Vespestad
Reidar Rundsveen
Sat 16:37  Table 16
27   
Geir Bentzen
Kjell Henriksen
Sat 16:37  Table 13
28   
Øyvind Jensen
Kim Kristensen
Sat 16:37  Table 14

Semi final

Best of 7
29   
Erik Dullerud
Reidar Rundsveen
Sun 10:01  Table 15
30   
Geir Bentzen
Øyvind Jensen
Sun 10:01  Table 14

Final

Best of 7
31   
Reidar Rundsveen
Øyvind Jensen
Sun 13:36  Table 15

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer