Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 1 - February 3, 2019

NC1

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
8 (8/0) 22 (20/2)
91%
96, 82, 67, 61, 57, 57, 47, 45, 45, 38, 37, 37, 37, 31, 31, 31, 31, 30 100
2 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
8 (7/1) 26 (19/7)
73%
41, 36, 33, 32, 31, 31, 31, 28, 27, 27, 27, 27 87
3 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
7 (6/1) 22 (14/8)
64%
58, 41, 38, 35, 32, 32, 27, 27 74
3 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
7 (6/1) 19 (16/3)
84%
65, 37, 32, 31, 31, 30, 30, 29, 27 74
5 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 17 (10/7)
59%
61
5 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
6 (4/2) 18 (12/6)
67%
47, 38, 33, 32, 28 61
5 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
6 (5/1) 15 (11/4)
73%
55, 40, 37, 33 61
5 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 17 (9/8)
53%
61
9 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 14 (6/8)
43%
36 49
Show more
9 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
5 (2/3) 12 (5/7)
42%
49
9 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (2/3) 14 (6/8)
43%
49
9 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
49
9 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 14 (6/8)
43%
29 49
9 Håkon Tverderøy
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 12 (6/6)
50%
49
9 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 12 (6/6)
50%
49
9 Asle Valvatne
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 13 (7/6)
54%
49
17 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
4 (2/2) 11 (6/5)
55%
27 29
17 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
51 29
19 Atle Sponberg
Oslo Snooker
4 (1/3) 10 (3/7)
30%
31 29
19 Jan Hevrøy
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
29
19 Kåre Åsnes
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 8 (2/6)
25%
29
19 Tore Vespestad
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 11 (4/7)
36%
29
19 Arve Hatlevik
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
29
19 Toni Stokka
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
29
25 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 11 (3/8)
27%
22
25 Runar Røsand
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
22
25 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (0/4) 10 (2/8)
20%
22
25 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 10 (2/8)
20%
22
25 Kim Fluge
Os Biljard og Snookerklubb
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
22
25 Kåre Johannes Aadland
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
22
Entry deadline Jan 30, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 1, 2019, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (30 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2019
Organizer Stord Snookerklubb
Contact Tommy Kvarsvik (tommy@kelpie.no, 91800133)
More info
Velkommen til årets første norgescup i snooker, som blir arrangert i dei flotte lokala til Stord Snookerklubb i Podlen i Sagvåg på Stord!

Me har sju spelebord, og puljespelet blir i hovudsak spelt laurdag 2. februar (kampar mellom lokale spelarar eller andre som har moglegheit, blir om nødvendig unnagjort fredag 1. februar). Sluttspel er søndag 3. februar.

Oppmøte laurdag 2. februar er 08.30. Spelestart 09.00. Speleskjema blir sett opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Kleskode er B. Sjå http://www.biljardforbundet.no/info/6_6_1_generelle_regler_for_turnering.htm for meir informasjon.

Reise: Stord lufthamn (Sørstokken) ligg få minutt med køyring fra Stord Snookerklubb. Stordflyet har to daglege avgangar frå Gardermoen. I tillegg er det mogleg å fly anten til Bergen eller Haugesund.

Når det gjeld overnatting er Grand Hotell på Leirvik (12 min køyring frå Stord Snookerklubb), Stord Hotell (10 min køyring frå Stord Snookerklubb) og Almås Hotell (10 min køyring fra Stord Snookerklubb) aktuelle alternativ.

Det blir kiosksal med god mat under heile turneringa, og det er gratis entré for publikum som vil komma og sjå på. Me har god tribuneplass!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Asle Valvatne 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 John christian Vespestad 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Toni Stokka 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Runar Røsand 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Magnus Martinsen Melien 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Arnfinn Saue 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Roald Pettersen 4 2 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 2
4 Kåre Åsnes 4 1 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Kåre Johannes Aadland 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Kåre Valde 4 3 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 3
3 Geir Ellefsen 4 2 0 2 6 5 1 0 0 0 0.545 2
4 Tore Vespestad 4 1 0 3 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
5 Kim Fluge 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Frode Vikebø 4 3 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 3
3 Simen Hatlevik 4 2 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 2
4 Jan Hevrøy 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
5 Tommy Kvarsvik 4 0 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Niklas Engstrom 4 3 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Douglas McGaw 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Geir Bentzen 4 3 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 3
4 Atle Sponberg 4 1 0 3 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
5 Oddbjørn Bolkan 4 0 0 4 3 8 -5 0 0 0 0.273 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nassim Sekat 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Håkon Tverderøy 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Trond Johan Eeg Nielsen 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
4 Arve Hatlevik 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
5 Kjell Henriksen 4 0 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Toni Stokka
Sat 09:10 
2-A   
John christian Vespestad
Asle Valvatne
Sat 09:10 
3-B   
Magnus Martinsen Melien
Kåre Åsnes
Sat 09:10 
4-B   
Roald Pettersen
Kåre Johannes Aadland
Sat 09:10 
5-C   
Erik Dullerud
Kim Fluge
Sat 09:10 
6-C   
Kåre Valde
Geir Ellefsen
Sat 09:10 
7-D   
Reidar Rundsveen
Jan Hevrøy
Sat 09:10 
8-D   
Frode Vikebø
Simen Hatlevik
Sat 10:15 
9-E   
Geir Bentzen
Oddbjørn Bolkan
Sat 10:12 
10-E   
Niklas Engstrom
Douglas McGaw
Sat 10:05 
11-F   
Nassim Sekat
Arve Hatlevik
Sat 10:16 
12-F   
Kjell Henriksen
Håkon Tverderøy
Sat 10:34 

Round 2

Race to 2
13-A   
Toni Stokka
Asle Valvatne
Sat 10:34 
14-A   
Audun Risan Heimsjø
Runar Røsand
Sat 11:05 
15-B   
Kåre Åsnes
Kåre Johannes Aadland
Sat 11:30 
16-B   
Magnus Martinsen Melien
Arnfinn Saue
Sat 11:36 
17-C   
Kim Fluge
Geir Ellefsen
Sat 11:42 
18-C   
Erik Dullerud
Tore Vespestad
Sat 11:58 
19-D   
Jan Hevrøy
Simen Hatlevik
Sat 12:18 
20-D   
Reidar Rundsveen
Tommy Kvarsvik
Sat 12:03 
21-E   
Oddbjørn Bolkan
Douglas McGaw
Sat 12:11 
22-E   
Geir Bentzen
Atle Sponberg
Sat 12:39 
23-F   
Arve Hatlevik
Håkon Tverderøy
Fri 18:04 
24-F   
Nassim Sekat
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 13:00 

Round 3

Race to 2
25-A   
Asle Valvatne
Runar Røsand
Sat 12:57 
26-A   
Toni Stokka
John christian Vespestad
Sat 13:13 
27-B   
Kåre Johannes Aadland
Arnfinn Saue
Sat 13:18 
28-B   
Kåre Åsnes
Roald Pettersen
Sat 13:31 
29-C   
Geir Ellefsen
Tore Vespestad
Sat 13:37 
30-C   
Kim Fluge
Kåre Valde
Sat 14:06 
31-D   
Simen Hatlevik
Tommy Kvarsvik
Sat 14:25 
32-D   
Jan Hevrøy
Frode Vikebø
Sat 14:23 
33-E   
Douglas McGaw
Atle Sponberg
Sat 14:53 
34-E   
Oddbjørn Bolkan
Niklas Engstrom
Sat 14:53 
35-F   
Håkon Tverderøy
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 15:08 
36-F   
Arve Hatlevik
Kjell Henriksen
Sat 15:24 

Round 4

Race to 2
37-A   
Runar Røsand
John christian Vespestad
Sat 15:30 
38-A   
Asle Valvatne
Audun Risan Heimsjø
Sat 15:39 
39-B   
Arnfinn Saue
Roald Pettersen
Sat 15:56 
40-B   
Kåre Johannes Aadland
Magnus Martinsen Melien
Sat 16:08 
41-C   
Tore Vespestad
Kåre Valde
Fri 18:05 
42-C   
Geir Ellefsen
Erik Dullerud
Sat 16:25 
43-D   
Tommy Kvarsvik
Frode Vikebø
Sat 16:42 
44-D   
Simen Hatlevik
Reidar Rundsveen
Sat 16:50 
45-E   
Atle Sponberg
Niklas Engstrom
Sat 16:57 
46-E   
Douglas McGaw
Geir Bentzen
Sat 17:07 
47-F   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kjell Henriksen
Sat 17:55 
48-F   
Håkon Tverderøy
Nassim Sekat
Sat 18:02 

Round 5

Race to 2
49-A   
John christian Vespestad
Audun Risan Heimsjø
Sat 17:07 
50-A   
Runar Røsand
Toni Stokka
Sat 17:45 
51-B   
Roald Pettersen
Magnus Martinsen Melien
Sat 17:49 
52-B   
Arnfinn Saue
Kåre Åsnes
Sat 18:04 
53-C   
Kåre Valde
Erik Dullerud
Sat 18:25 
54-C   
Tore Vespestad
Kim Fluge
Sat 18:55 
55-D   
Frode Vikebø
Reidar Rundsveen
Sat 18:47 
56-D   
Tommy Kvarsvik
Jan Hevrøy
Fri 17:12 
57-E   
Niklas Engstrom
Geir Bentzen
Sat 19:20 
58-E   
Atle Sponberg
Oddbjørn Bolkan
Sat 19:25 
59-F   
Kjell Henriksen
Nassim Sekat
Sat 19:35 
60-F   
Trond Johan Eeg Nielsen
Arve Hatlevik
Sat 19:43 

Last sixteen

Race to 3
61   
Audun Risan Heimsjø
Geir Bentzen
Sun 09:19 
62   
Frode Vikebø
Douglas McGaw
Sun 09:22 
63   
Niklas Engstrom
Arnfinn Saue
Sun 09:05 
64   
John christian Vespestad
Erik Dullerud
Sun 09:03 
65   
Reidar Rundsveen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sun 09:19 
66   
Håkon Tverderøy
Magnus Martinsen Melien
Sun 09:01 
67   
Asle Valvatne
Kåre Valde
Sun 09:01 
68   
Roald Pettersen
Nassim Sekat
Sun 10:28 

Quarter final

Race to 3
69   
Audun Risan Heimsjø
Frode Vikebø
Sun 11:28 
70   
Niklas Engstrom
Erik Dullerud
Sun 12:08 
71   
Reidar Rundsveen
Magnus Martinsen Melien
Sun 11:24 
72   
Kåre Valde
Nassim Sekat
Sun 12:09 

Semi final

Race to 3
73   
Audun Risan Heimsjø
Erik Dullerud
Sun 14:13 
74   
Reidar Rundsveen
Nassim Sekat
Sun 13:42 

Final

Race to 3
75   
Audun Risan Heimsjø
Reidar Rundsveen
Sun 15:45 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer