Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 4 - September 6, 2020

NC1 Elite

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
92, 58, 51, 18 10.526 100
2 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
32, 30, 28, 26, 24 8.203 87
3 Matias Sætre
Herøy BK
57, 49, 43, 31 8.385 74
3 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
49, 46, 39, 22 7.326 74
5 Joakim Haugen
Oslo BK
38, 23, 17 6.556 61
5 Didrik Vatne
Ask BC
39, 19, 13 5.514 61
7 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
29, 25, 19, -37 4.696 55
7 Christian Johannessen
Oslo BK
25, 19, 11 5.171 55
9 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
21, 14 3.296 49
9 Erik Gårdelöf
Oslo BK
32, 17 5.464 49
Entry deadline Aug 30, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 4, 2020, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (10 Participants)
Race to 100
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Fredrikstad BK
Contact Bjørn Birger Andreassen (bbandrea@live.no, 95920411) and Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705)
More info
Startavgift/Overnatting:

Det betales ingen startavgift i NC Elite.

Utøvere med mer enn 1 time reisevei fra moderklubbens adresse til arrangørklubbens adresse får dekket kostnader til overnatting fra fredag til søndag maksimert oppad til kr. 750,- pr. døgn. Refusjon utbetales i henhold til bilag. Utøvere er selv ansvarlig for å booke og skal benytte Thon-hotell dersom dette finnes på arrangørstedet.

Scandic City hotell, Fredrikstad: 69385600
Priser: Enkelrom 845 - dobbel 945 -trippel 1090

Quality hotell, Fredrikstad: 69393000
Priser: Enkelrom: 890 - dobbel 990- trippel 1090

Husk å si fra at dere skal ha avtalte biljardpriser.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 100
1   
Mats Brujordet Schjetne
Walk Over
 
2   
Albert Roman Borrie Stensrød
Christian Johannessen
Fri 19:58  Table 2
3   
Ole Kristian Rudshavn
Walk Over
 
4   
Walk Over
Didrik Vatne
 
5   
Matias Sætre
Walk Over
 
6   
Walk Over
Joakim Haugen
 
7   
Ronny Oldervik
Erik Gårdelöf
Fri 19:52  Table 3
8   
Walk Over
Emil André Gangfløt
 

Winner round 1

Race to 100
9   
Mats Brujordet Schjetne
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 09:57  Table 8
10   
Ole Kristian Rudshavn
Didrik Vatne
Sat 09:57  Table 6
11   
Matias Sætre
Joakim Haugen
Sat 09:16  Table 3
12   
Ronny Oldervik
Emil André Gangfløt
Sat 09:57  Table 2

Loser round 1

Race to 100
13   
Walk Over
Christian Johannessen
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Erik Gårdelöf
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 100
17   
Christian Johannessen
Emil André Gangfløt
Sat 11:59  Table 6
18   
Walk Over
Joakim Haugen
 
19   
Walk Over
Didrik Vatne
 
20   
Erik Gårdelöf
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 11:21  Table 8

Winners qualification

Race to 100
21   
Mats Brujordet Schjetne
Ole Kristian Rudshavn
Sat 11:34  Table 3
22   
Matias Sætre
Ronny Oldervik
Sat 11:59  Table 2

Loser round 3

Race to 100
23   
Christian Johannessen
Joakim Haugen
Sat 13:40  Table 6
24   
Didrik Vatne
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 13:09  Table 3

Losers qualification

Race to 100
25   
Joakim Haugen
Ole Kristian Rudshavn
Sat 15:04  Table 2
26   
Didrik Vatne
Matias Sætre
Sat 15:08  Table 3

Semi final

Race to 100
27   
Mats Brujordet Schjetne
Matias Sætre
Sat 17:31  Table 4
28   
Ronny Oldervik
Ole Kristian Rudshavn
Sat 17:31  Table 3

Final

Race to 100
29   
Mats Brujordet Schjetne
Ronny Oldervik
Sat 19:23  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer