Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 30, 2024

Masters ranking 2023/2024

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Netherlands Michael Chung
5 (5/0) 20 (15/5)
75%
53, 50
2 Netherlands Mario Wehrmann
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
71, 51, 51, 51
3 Netherlands Joris Maas
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
56
3 Netherlands Hugo van Houten
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
62, 52
5 Netherlands René van Rijsbergen
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
5 Netherlands Ed Geels
2 (1/1) 8 (3/5)
38%
5 Netherlands Jasha Kiers
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
5 Ireland David O`Halloran
3 (2/1) 11 (7/4)
64%
9 Netherlands Maurice le Duc
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
Show more
9 Netherlands Ameer Baksh
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
9 Netherlands Leon Alewijnse
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9 Netherlands Jerom Meeus
2 (1/1) 9 (5/4)
56%
9 Saint Vincent and the Grenadines Kendrew Oei
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9 Netherlands Mike Van Voorst
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
9 Netherlands Dennis van der Zee
2 (1/1) 9 (5/4)
56%
9 Netherlands Shahzeb Kamal
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
53
17 Netherlands Coen Fool
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
17 Netherlands Berry Franssen
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
17 Netherlands Michel de Sain
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
17 Netherlands Mark Koppert
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
17 Netherlands Sebas Kan
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
17 Netherlands Amar Chedoe
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
17 Netherlands Arko te Velde
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
17 Netherlands Aman Cheung
1 (0/1) 5 (2/3)
40%
Starts Jun 30, 2024, 10:30 AM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Michel de Sain (Snooker@knbb.nl, +31651276625) and Sebas Kan (snooker@knbb.nl, +31 06-14212761)
Format Single elimination (24 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
Rankingmasters 2023/2024

NR Naam Punten 23/24
1 Hugo van Houten 2199
2 Leon Alewijnse 1880
3 Shahzeb Kamal 1824
4 Jasha Kiers 1708
5 Ameer Baksh 1600
6 Mario Wehrmann 1560
7 Kendrew Oei 1370
8 Ed Geels 1366
9 Jerom Meeus 1261
10 David O`Halloran 1260
11 Mike Van Voorst 1146
12 Arko te Velde 1134
13 Dennis van der Zee 1116
14 René van Rijsbergen 1107
15 Berry Franssen 1098
16 Amar Chedoe 1071
17 Maurice le Duc 1022
18 Joris Maas 983
19 Mark Koppert 964
20 Sebas Kan 929
21 Michael Chung 902
22 Aman Cheung 894
23 Michel de Sain 889
24 Coen Fool 884

Het seizoen eindigt en zoals aan het begin van het seizoen is gemeld, wordt deze afgesloten met de Masters. Voor dit toernooi wordt de top 24 van de ranking uitgenodigd (op basis van de punten die dit jaar behaald zijn).

Wat wordt er gespeeld?
We spelen een Single Knock-out toernooi op zondag 30 juni 2024 in Westend Zaandam. Er wordt minimaal best of 5 gespeeld. Zodra het tijdschema dat toelaat, wordt er best of 7 gespeeld.

Het ingeschatte schema ziet er als volgt uit:
11:00 – (bo5) L24
13:00 – (bo5) L16
15:00 – (bo5 of bo7) QF
18:00 – (bo7) SF
21:00 – (bo7) F

De wedstrijdleiding behoudt zich het recht voor de lengte van wedstrijden voor de volgende ronde aan te passen wanneer het tijdschema in gevaar loopt.

Voor wie?
Top 24 van de ranking, gebaseerd op alleen de punten die dit seizoen behaald zijn. De ranking met punten staat in de toernooiomschrijving.

Inschrijfgeld
Deelname is verdiend door in de top 24 te eindigen. Er wordt geen inschrijfgeld gevraagd.

Dresscode
C

Inspelen
Er mag niet tussen wedstrijden door op vrije tafels ingespeeld worden.
Een speler krijgt voor de start van de wedstrijd 2 minuten inspeeltijd.

Waar speel je voor?
Uiteraard de titel Ranking Master 23/24
Daarnaast hebben we de trofee en een prijzenpot.
Winnaar € 500,-
Runner up € 250,-
3/4e plaats € 125,-
5/8e plaats € 50,- (bij 17 of meer deelnemers)
Hoogste break € 2,- per punt
Century bonus € 50,- (voor elke century)

Video / Livestream

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 5
1   
Netherlands
Hugo van Houten
Walk Over
 
2   
Netherlands
Maurice le Duc
Netherlands
Amar Chedoe
Sun 11:13  Table 1
3   
Netherlands
Jerom Meeus
Netherlands
Coen Fool
Sun 11:13  Table 2
4   
Walk Over
Netherlands
Ed Geels
 
5   
Netherlands
Ameer Baksh
Walk Over
 
6   
Netherlands
Michael Chung
Netherlands
Arko te Velde
Sun 11:13  Table 3
7   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Sebas Kan
Sun 11:13  Table 4
8   
Walk Over
Netherlands
Jasha Kiers
 
9   
Netherlands
Shahzeb Kamal
Walk Over
 
10   
Netherlands
Mark Koppert
Netherlands
René van Rijsbergen
 
11   
Netherlands
Mike Van Voorst
Netherlands
Aman Cheung
Sun 11:14  Table 5
12   
Walk Over
Netherlands
Mario Wehrmann
 
13   
Saint Vincent and the Grenadines
Kendrew Oei
Walk Over
 
14   
Netherlands
Michel de Sain
Ireland
David O`Halloran
Sun 11:14  Table 7
15   
Netherlands
Berry Franssen
Netherlands
Joris Maas
Sun 11:14  Table 6
16   
Walk Over
Netherlands
Leon Alewijnse
 

Last sixteen

Best of 5
17   
Netherlands
Hugo van Houten
Netherlands
Maurice le Duc
Sun 14:20  Table 1
18   
Netherlands
Jerom Meeus
Netherlands
Ed Geels
Sun 13:12  Table 5
19   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Michael Chung
Sun 13:13  Table 6
20   
Netherlands
Dennis van der Zee
Netherlands
Jasha Kiers
Sun 13:13  Table 2
21   
Netherlands
Shahzeb Kamal
Netherlands
René van Rijsbergen
Sun 13:13  Table 4
22   
Netherlands
Mike Van Voorst
Netherlands
Mario Wehrmann
Sun 13:13  Table 8
23   
Saint Vincent and the Grenadines
Kendrew Oei
Ireland
David O`Halloran
Sun 13:13  Table 7
24   
Netherlands
Joris Maas
Netherlands
Leon Alewijnse
Sun 13:13  Table 3

Quarter final

Best of 5
25   
Netherlands
Hugo van Houten
Netherlands
Ed Geels
Sun 16:37  Table 1
26   
Netherlands
Michael Chung
Netherlands
Jasha Kiers
Sun 16:07  Table 5
27   
Netherlands
René van Rijsbergen
Netherlands
Mario Wehrmann
Sun 16:07  Table 2
28   
Ireland
David O`Halloran
Netherlands
Joris Maas
Sun 16:07  Table 4

Semi final

Best of 5
29   
Netherlands
Hugo van Houten
Netherlands
Michael Chung
Sun 19:31  Table 3
30   
Netherlands
Mario Wehrmann
Netherlands
Joris Maas
Sun 19:22  Table 1

Final

Best of 5
31   
Netherlands
Michael Chung
Netherlands
Mario Wehrmann
Sun 21:05  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants