Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

December 1, - December 2, 2018

Masters Topp 16

Add players

Please wait...
Snooker

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
6 (6/0) 21 (18/3)
86%
106, 79, 58, 43, 39, 34, 34, 34 120
2 Christopher Schou Watts
Oslo Snooker
6 (5/1) 22 (16/6)
73%
92, 78, 74, 65, 56, 52, 48 104
3 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
5 (4/1) 17 (12/5)
71%
74, 37 89
3 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 18 (12/6)
67%
42, 28 89
5 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
52 73
5 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
73
5 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
73
5 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
73
9 Edwin Ingebrigtsen
Oslo Snooker
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
59
9 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
59
9 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
59
9 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
27 59
13 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
44
13 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
44
13 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
44
13 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
28 44
Entry deadline Nov 28, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Dec 1, 2018, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2018
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Kjell Henriksen
More info
OBSK har gleden av å invitere til Masters 2018 på Os Lørdag 1 Desember og Søndag 2. MERK OPPMØTE og SPILLESTART.
Oppmøte lørdag kl 08:30 Spillestart kl 09:00

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.



Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

Kleskode B

Trenger du overnatting har klubben 4 alternativer.
Bjørnefjorden Gjestetun - ligger ca 3-4 minutter unna med bil.
Tlf: 56 30 40 00
Internett: http://bjornefjordengjestetun.no/booking/


Thon Hotel Bergen Airport - ligger ca 35 minutter unna med bil.
http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903
Her har vi 2-3 medlemmer som i noen tilfeller kan plukke opp folk om morningen, men dette må avklares før evt booking.

AIR BNB https://www.airbnb.no/s/Osøyro/homes?adults=1&allow_override%5B%5D=&checkin=&checkout=2017-04-02&children=0&guests=1&infants=0&s_tag=sN8JieML&source=bb&ss_id=beomsceg

Solstrand Fjordhotell er det 4 alternativet, men det er dyrt, og stort sett fullt.

Om noen velger AIR BNB tar klubbmedlemmene en oppsamlingsrunde om morningen, så slipper dere Taxi.

Om noen ønsker det kan de overnatte på salongen. Vi har dusj, og vi disker opp med frokost Lørdag morgen der vi selger rundstykker og kaffi.
https://jysk.no/hage/luftmadrasser

Som relativt nystartet klubb er vi veldig avhengige av inntekt på kiosken, så vi oppfordrer dere til å bruke den, fremfor å nyte medbrakt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 3 3 0 0 9 1 8 0.9 3
2 Niklas Engstrom 3 2 0 1 6 4 2 0.6 2
3 Edwin Ingebrigtsen 3 1 0 2 5 7 -2 0.417 1
4 Kjell Henriksen 3 0 0 3 1 9 -8 0.1 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Reidar Rundsveen 3 3 0 0 9 3 6 0.75 3
2 Kåre Valde 3 2 0 1 8 5 3 0.615 2
3 Trond Johan Eeg Nielsen 3 1 0 2 4 8 -4 0.333 1
4 Geir Bentzen 3 0 0 3 4 9 -5 0.308 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Christopher Schou Watts 3 3 0 0 9 1 8 0.9 3
2 Erik Dullerud 3 2 0 1 7 3 4 0.7 2
3 Arnfinn Saue 3 1 0 2 3 8 -5 0.273 1
4 Roald Pettersen 3 0 0 3 2 9 -7 0.182 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Nassim Sekat 3 3 0 0 9 1 8 0.9 3
2 Magnus Martinsen Melien 3 2 0 1 6 6 0 0.5 2
3 John christian Vespestad 3 1 0 2 6 6 0 0.5 1
4 Geir Ellefsen 3 0 0 3 1 9 -8 0.1 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Kjell Henriksen
Sat 10:47 
2-A   
Edwin Ingebrigtsen
Niklas Engstrom
Sat 10:47 
3-B   
Reidar Rundsveen
Kåre Valde
Sat 10:47 
4-B   
Geir Bentzen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 10:47 
5-C   
Erik Dullerud
Christopher Schou Watts
Sat 10:47 
6-C   
Roald Pettersen
Arnfinn Saue
Sat 11:17 
7-D   
Nassim Sekat
Magnus Martinsen Melien
Sat 11:33 
8-D   
John christian Vespestad
Geir Ellefsen
Sat 11:33 

Round 2

Race to 3
9-A   
Audun Risan Heimsjø
Niklas Engstrom
Sat 12:14 
10-A   
Kjell Henriksen
Edwin Ingebrigtsen
Sat 14:30 
11-B   
Reidar Rundsveen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 14:30 
12-B   
Kåre Valde
Geir Bentzen
Sat 14:30 
13-C   
Erik Dullerud
Arnfinn Saue
Sat 15:32 
14-C   
Christopher Schou Watts
Roald Pettersen
Sat 14:35 
15-D   
Nassim Sekat
Geir Ellefsen
Sat 14:30 
16-D   
Magnus Martinsen Melien
John christian Vespestad
Sat 15:08 

Round 3

Race to 3
17-A   
Audun Risan Heimsjø
Edwin Ingebrigtsen
Sat 15:51 
18-A   
Niklas Engstrom
Kjell Henriksen
Sat 16:45 
19-B   
Reidar Rundsveen
Geir Bentzen
Sat 17:02 
20-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kåre Valde
Sat 17:27 
21-C   
Erik Dullerud
Roald Pettersen
Sat 18:45 
22-C   
Arnfinn Saue
Christopher Schou Watts
Sat 18:45 
23-D   
Nassim Sekat
John christian Vespestad
Sat 18:45 
24-D   
Geir Ellefsen
Magnus Martinsen Melien
Sat 18:49 

Quarter final

Race to 3
25   
Audun Risan Heimsjø
Kåre Valde
Sun 10:03 
26   
Niklas Engstrom
Reidar Rundsveen
Sun 10:31 
27   
Christopher Schou Watts
Magnus Martinsen Melien
Sun 10:31 
28   
Erik Dullerud
Nassim Sekat
Sun 10:31 

Semi final

Race to 3
29   
Audun Risan Heimsjø
Reidar Rundsveen
Sun 12:36 
30   
Christopher Schou Watts
Nassim Sekat
Sun 12:36 

Final

Race to 3
31   
Audun Risan Heimsjø
Christopher Schou Watts
Sun 16:08 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer