Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

May 26, 2018

LT2 Snooker Stord

Add players

Please wait...
Snooker 6-reds

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Shaher Alqasasfa
Stord Snookerklubb
6 (6/0) 24 (18/6)
75%
40
2 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
35
3 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
6 (3/3) 27 (15/12)
56%
30
3 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 22 (12/10)
55%
45, 31 30
5 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
27, 25 24
5 Håkon Tverderøy
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 19 (12/7)
63%
24
7 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
22
7 Toni Stokka
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
22
9 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 18 (8/10)
44%
20
9 Kåre Åsnes
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 12 (0/12)
0%
20
11 Runar Røsand
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 18 (3/15)
17%
28 17
Entry deadline May 23, 2018, 5:59 PM (local time)
Starts May 26, 2018, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Snooker Region Vest 2018 and Snooker 2018
Organizer Stord Snookerklubb
Contact Arnfinn Saue (arnfinn.saue@sklbb.no, 90168032) and Tommy Kvarsvik (tommy@kelpie.no, 91800133)
More info
KLUBBMEISTERSKAP STORD SNOOKERKLUBB 6 RAUD 2018

Velkommen til klubbmeisterskap i 6 raud 2018 for Stord Snookerklubb (LT2). I tillegg til å vera klubbmeisterskap, tel turneringa på den nasjonale rankinga. Seeding blir gjort etter den nasjonale rankinga.

Heile turneringa vil bli spelt laurdag og klubbmeisteren blir kåra då. I tillegg til at det er pokal til vinnaren, vil dei to finalistane bli premiert med hodelykt og pulverapparat (1kg), perfekt til båt og garasje. Høgaste serie i turneringa blir premiert med ny piquetskjorte (svart eller kvit) med påtrykt logo.

Me speler med 6 raud-reglane som blir brukt i Noreg, det vil seia at med feil, får motstandar moglegheit å velja ball i hand over heile bordet.

Kleskode er B (dressko, dressbukse, piquet med klubblogo og sponsormerke). Ein kan og bruka einsfarga skjorte og vest i staden for piquet.

Oppmøte er seinast 08.45.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Shaher Alqasasfa 4 4 0 0 12 4 8 0.75 4
2 Kåre Valde 4 3 0 1 11 7 4 0.611 3
3 Simen Hatlevik 4 2 0 2 9 6 3 0.6 2
4 Toni Stokka 4 1 0 3 6 9 -3 0.4 1
5 Kåre Åsnes 4 0 0 4 0 12 -12 0 0
6 Tore Vespestad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 John christian Vespestad 5 4 0 1 12 7 5 0.632 4
2 Arnfinn Saue 5 3 0 2 13 9 4 0.591 3
3 Håkon Tverderøy 5 3 0 2 12 7 5 0.632 3
4 Douglas McGaw 5 3 0 2 10 10 0 0.5 3
5 Tommy Kvarsvik 5 2 0 3 8 10 -2 0.444 2
6 Runar Røsand 5 0 0 5 3 15 -12 0.167 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Shaher Alqasasfa
Toni Stokka
Sat 08:59 
2-A   
Kåre Valde
Kåre Åsnes
Sat 09:00 
3-A   
Simen Hatlevik
Tore Vespestad
Sat 09:00 
4-B   
John christian Vespestad
Runar Røsand
Sat 09:00 
5-B   
Douglas McGaw
Arnfinn Saue
Sat 09:00 
6-B   
Tommy Kvarsvik
Håkon Tverderøy
Sat 09:00 

Round 2

Race to 3
7-A   
Shaher Alqasasfa
Kåre Åsnes
Sat 10:37 
8-A   
Toni Stokka
Tore Vespestad
Sat 10:30 
9-A   
Kåre Valde
Simen Hatlevik
Sat 10:37 
10-B   
John christian Vespestad
Arnfinn Saue
Sat 10:37 
11-B   
Runar Røsand
Håkon Tverderøy
Sat 10:37 
12-B   
Douglas McGaw
Tommy Kvarsvik
Sat 10:37 

Round 3

Race to 3
13-A   
Shaher Alqasasfa
Tore Vespestad
Sat 12:00 
14-A   
Kåre Åsnes
Simen Hatlevik
Sat 12:47 
15-A   
Toni Stokka
Kåre Valde
Sat 12:47 
16-B   
John christian Vespestad
Håkon Tverderøy
Sat 12:06 
17-B   
Arnfinn Saue
Tommy Kvarsvik
Sat 12:06 
18-B   
Runar Røsand
Douglas McGaw
Sat 12:06 

Round 4

Race to 3
19-A   
Shaher Alqasasfa
Simen Hatlevik
Sat 13:39 
20-A   
Tore Vespestad
Kåre Valde
Sat 13:30 
21-A   
Kåre Åsnes
Toni Stokka
Sat 15:04 
22-B   
John christian Vespestad
Tommy Kvarsvik
Sat 13:39 
23-B   
Håkon Tverderøy
Douglas McGaw
Sat 13:53 
24-B   
Arnfinn Saue
Runar Røsand
Sat 13:53 

Round 5

Race to 3
25-A   
Shaher Alqasasfa
Kåre Valde
Sat 15:22 
26-A   
Simen Hatlevik
Toni Stokka
Sat 16:10 
27-A   
Tore Vespestad
Kåre Åsnes
Sat 15:00 
28-B   
John christian Vespestad
Douglas McGaw
Sat 15:23 
29-B   
Tommy Kvarsvik
Runar Røsand
Sat 15:04 
30-B   
Håkon Tverderøy
Arnfinn Saue
Sat 15:23 

Semi final

Race to 3
31   
Shaher Alqasasfa
Arnfinn Saue
Sat 16:49 
32   
Kåre Valde
John christian Vespestad
Sat 16:49 

Final

Race to 3
33   
Shaher Alqasasfa
Kåre Valde
Sat 18:01 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer