Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 16, 2019

LT1 Stord

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
7 (6/1) 29 (19/10)
66%
60
2 Espen Nymark Solheim
Stord Snookerklubb
7 (4/3) 29 (16/13)
55%
52
3 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
6 (5/1) 20 (16/4)
80%
44
3 Asle Valvatne
Stord Snookerklubb
6 (3/3) 25 (13/12)
52%
32, 25 44
5 Håkon Tverderøy
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
25, 25 37
5 Toni Stokka
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
37
7 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
33
7 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
33
9 Lars Magne Stautland
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 17 (5/12)
29%
29
9 Roger Halleraker
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
29
11 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 21 (8/13)
38%
26
11 Kåre Johannes Aadland
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 15 (0/15)
0%
26
Entry deadline Mar 13, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 16, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2019
Organizer Stord Snookerklubb
Contact Tommy Kvarsvik (tommy@kelpie.no, 91800133)
More info
KLUBBMEISTERSKAP STORD SNOOKERKLUBB 6 RAUD 2019

Velkommen til klubbmeisterskap i 6 raud 2019 for Stord Snookerklubb (LT1). I tillegg til å vera klubbmeisterskap, tel turneringa på den nasjonale rankinga. Seeding blir gjort etter den nasjonale rankinga.

Heile turneringa vil bli spelt laurdag og klubbmeisteren blir kåra då.

Kleskode er B (dressko, dressbukse, piquet med klubblogo og sponsormerke). Ein kan og bruka einsfarga skjorte og vest i staden for piquet.

Oppmøte er seinast 08.45.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kåre Valde 5 4 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 4
2 Espen Nymark Solheim 5 3 0 2 12 9 3 0 0 0 0.571 3
3 Toni Stokka 5 3 0 2 12 9 3 0 0 0 0.571 3
4 Tommy Kvarsvik 5 3 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 3
5 Roger Halleraker 5 1 0 4 6 14 -8 0 0 0 0.3 1
6 Oddbjørn Bolkan 5 1 0 4 8 13 -5 0 0 0 0.381 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Douglas McGaw 5 5 0 0 15 1 14 0 0 0 0.938 5
2 Asle Valvatne 5 3 0 2 12 9 3 0 0 0 0.571 3
3 Håkon Tverderøy 5 3 0 2 11 8 3 0 0 0 0.579 3
4 Arnfinn Saue 5 3 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 3
5 Lars Magne Stautland 5 1 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 1
6 Kåre Johannes Aadland 5 0 0 5 0 15 -15 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Kåre Valde
Espen Nymark Solheim
Sat 09:03 
2-A   
Tommy Kvarsvik
Toni Stokka
Sat 09:03 
3-A   
Oddbjørn Bolkan
Roger Halleraker
Sat 09:03 
4-B   
Arnfinn Saue
Kåre Johannes Aadland
Sat 09:03 
5-B   
Douglas McGaw
Asle Valvatne
Sat 09:03 
6-B   
Lars Magne Stautland
Håkon Tverderøy
Sat 09:03 

Round 2

Race to 3
7-A   
Kåre Valde
Toni Stokka
Sat 14:02 
8-A   
Espen Nymark Solheim
Roger Halleraker
Sat 11:19 
9-A   
Tommy Kvarsvik
Oddbjørn Bolkan
Sat 18:08 
10-B   
Arnfinn Saue
Asle Valvatne
Sat 11:54 
11-B   
Kåre Johannes Aadland
Håkon Tverderøy
Sat 10:19 
12-B   
Douglas McGaw
Lars Magne Stautland
Sat 11:53 

Round 3

Race to 3
13-A   
Kåre Valde
Roger Halleraker
Sat 16:01 
14-A   
Toni Stokka
Oddbjørn Bolkan
Sat 16:01 
15-A   
Espen Nymark Solheim
Tommy Kvarsvik
Sat 15:59 
16-B   
Arnfinn Saue
Håkon Tverderøy
Sat 14:12 
17-B   
Asle Valvatne
Lars Magne Stautland
Sat 13:15 
18-B   
Kåre Johannes Aadland
Douglas McGaw
Sat 14:02 

Round 4

Race to 3
19-A   
Kåre Valde
Oddbjørn Bolkan
Sat 11:19 
20-A   
Roger Halleraker
Tommy Kvarsvik
Sat 12:37 
21-A   
Toni Stokka
Espen Nymark Solheim
Sat 12:37 
22-B   
Arnfinn Saue
Lars Magne Stautland
Sat 10:31 
23-B   
Håkon Tverderøy
Douglas McGaw
Sat 15:25 
24-B   
Asle Valvatne
Kåre Johannes Aadland
Sat 15:00 

Round 5

Race to 3
25-A   
Kåre Valde
Tommy Kvarsvik
Sat 19:41 
26-A   
Oddbjørn Bolkan
Espen Nymark Solheim
Sat 14:02 
27-A   
Roger Halleraker
Toni Stokka
Sat 17:50 
28-B   
Arnfinn Saue
Douglas McGaw
Sat 17:34 
29-B   
Lars Magne Stautland
Kåre Johannes Aadland
Sat 15:50 
30-B   
Håkon Tverderøy
Asle Valvatne
Sat 16:59 

Semi final

Race to 3
31   
Kåre Valde
Asle Valvatne
Sat 21:23 
32   
Espen Nymark Solheim
Douglas McGaw
Sat 21:23 

Final

Race to 3
33   
Kåre Valde
Espen Nymark Solheim
Sat 23:06 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer