Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 29, 2022

I Eliminacyjny Turniej w Pool-Bilardzie z cyklu Grand Prix 2022 (SILVER CLUB MIKOŁÓW)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Krzysztof Kandora
10 (9/1) 70 (47/23)
67%
20
2 Osoroo Enkhbayar
9 (7/2) 63 (41/22)
65%
18
3 Grzegorz Kowalczyk
8 (6/2) 49 (30/19)
61%
16
3 Arkadiusz Macioł
9 (7/2) 60 (37/23)
62%
16
5 Mateusz Jeziorski
7 (4/3) 48 (26/22)
54%
14
5 Mariusz Gołdyn
7 (6/1) 49 (31/18)
63%
14
5 Dawid Sobiech
7 (5/2) 46 (27/19)
59%
14
5 Sebastian Grabowski
7 (4/3) 44 (24/20)
55%
14
9 Dariusz Sołoniewicz
6 (3/3) 38 (17/21)
45%
12
Show more
9 Tomasz Kalinowski
6 (5/1) 35 (22/13)
63%
12
9 Piotr Tomiczek
7 (3/4) 41 (21/20)
51%
12
9 Sebastian Miśniakiewicz
6 (3/3) 39 (19/20)
49%
12
9 Sławomir Łobozek
6 (3/3) 36 (16/20)
44%
12
9 Daniel Koman
6 (3/3) 35 (19/16)
54%
12
9 Sebastian Zawada
7 (3/4) 46 (24/22)
52%
12
9 Andrzej Dziobkowski
6 (3/3) 34 (17/17)
50%
12
17 Jarosław Bernaś
5 (3/2) 28 (14/14)
50%
11
17 Stanisław Wisełka
5 (3/2) 31 (15/16)
48%
11
17 Tomasz Pietras
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
11
17 Damian Muczko
5 (1/4) 33 (14/19)
42%
11
21 Damian Bożek
5 (1/4) 28 (11/17)
39%
10
21 Szymon Surma
5 (1/4) 31 (13/18)
42%
10
21 Eugeniusz Kopiec
5 (1/4) 35 (16/19)
46%
10
21 Piotr Bliźniak
5 (2/3) 26 (12/14)
46%
10
21 Tomasz Wawrzyniak
6 (2/4) 31 (10/21)
32%
10
26 Leszek Hudziak
5 (1/4) 29 (10/19)
34%
9
26 Damian Bernadyn
5 (0/5) 22 (2/20)
9%
9
26 Jan Kopański
5 (0/5) 26 (6/20)
23%
9
26 Marek Tomaszek
5 (1/4) 28 (9/19)
32%
9
26 Roman Tajak
6 (2/4) 32 (10/22)
31%
9
31 Krzysztof Koźmiński
6 (1/5) 38 (15/23)
39%
8
Entry deadline May 29, 2022, 9:30 AM (local time)
Starts May 29, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (31 Participants)
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Turnieje z cyklu Grand Prix 2022 (SILVER CLUB MIKOŁÓW)
Contact Tomasz Kalinowski (2020borabora2020@gmail.com, 601953006)
More info
1. Nie mogą startować: medaliści Mistrzostw Polski w kategorii mężczyzn (nie dotyczy juniorów, oldboyów, amatorów), zawodnicy z „LISTY TOP 2022” oraz zawodnicy Bilardowej Ekstraklasy na rok 2022.
2. Opłata startowa w dniu turnieju: 40zł - członek SSK Elektro, 50zł - pozostałe osoby (ok. 65% wpisowego w każdym Turnieju eliminacyjnym zostanie przeznaczone na nagrody, tj. karty upominkowe do sklepu sportowego, pozostała część – przeznaczona na nagrody jw. w Turnieju finałowym).
3. Turnieje będą rozgrywane na 12 stołach 9-stopowych Dynamic II.
4. Odmiana wszystkich turniejów: „Dziewiątka”.
5. System rozgrywek: eliminacje w grupach + puchar; na przemienne rozbicie.
6. Dystans rozgrywek: min. do 4 wygranych w grupie, min. do 6 wygranych w pucharze.
7. Najlepszych 24 zawodników Rankingu końcowego posiadających min. udział w 4 turniejach eliminacyjnych zostanie zakwalifikowanych do Turnieju Finałowego.
8. Na każdym turnieju Organizator zapewnia: (a) statuetka (Turniej eliminacyjny) & Puchar (Turniej finałowy) - za 1-4 miejsce (b) Karta upominkowa do „bilardsklep.pl” - za 1-8 miejsce (ważna do 31.01.2023) (3) Gorący poczęstunek (m.in. pizza - min. 3 kawałki na osobę).

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Kandora 6 5 0 1 23 12 11 0 0 0 0.657 5
2 Arkadiusz Macioł 6 5 0 1 20 11 9 0 0 0 0.645 5
3 Piotr Tomiczek 6 3 0 3 20 14 6 0 0 0 0.588 3
4 Sebastian Zawada 6 3 0 3 21 16 5 0 0 0 0.568 3
5 Tomasz Wawrzyniak 6 2 0 4 10 21 -11 0 0 0 0.323 2
6 Roman Tajak 6 2 0 4 10 22 -12 0 0 0 0.313 2
7 Krzysztof Koźmiński 6 1 0 5 15 23 -8 0 0 0 0.395 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Grzegorz Kowalczyk 5 4 0 1 17 7 10 0 0 0 0.708 4
2 Sebastian Grabowski 5 3 0 2 15 10 5 0 0 0 0.6 3
3 Andrzej Dziobkowski 5 3 0 2 15 11 4 0 0 0 0.577 3
4 Tomasz Pietras 5 3 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 3
5 Piotr Bliźniak 5 2 0 3 12 14 -2 0 0 0 0.462 2
6 Damian Bernadyn 5 0 0 5 2 20 -18 0 0 0 0.091 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Kalinowski 5 5 0 0 20 7 13 0 0 0 0.741 5
2 Dawid Sobiech 5 4 0 1 18 9 9 0 0 0 0.667 4
3 Dariusz Sołoniewicz 5 3 0 2 13 15 -2 0 0 0 0.464 3
4 Damian Muczko 5 1 0 4 14 19 -5 0 0 0 0.424 1
5 Damian Bożek 5 1 0 4 11 17 -6 0 0 0 0.393 1
6 Leszek Hudziak 5 1 0 4 10 19 -9 0 0 0 0.345 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Gołdyn 5 5 0 0 20 8 12 0 0 0 0.714 5
2 Daniel Koman 5 3 0 2 15 10 5 0 0 0 0.6 3
3 Mateusz Jeziorski 5 3 0 2 16 14 2 0 0 0 0.533 3
4 Jarosław Bernaś 5 3 0 2 14 14 0 0 0 0 0.5 3
5 Szymon Surma 5 1 0 4 13 18 -5 0 0 0 0.419 1
6 Jan Kopański 5 0 0 5 6 20 -14 0 0 0 0.231 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Osoroo Enkhbayar 5 4 0 1 19 6 13 0 0 0 0.76 4
2 Sebastian Miśniakiewicz 5 3 0 2 15 14 1 0 0 0 0.517 3
3 Sławomir Łobozek 5 3 0 2 14 14 0 0 0 0 0.5 3
4 Stanisław Wisełka 5 3 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 3
5 Eugeniusz Kopiec 5 1 0 4 16 19 -3 0 0 0 0.457 1
6 Marek Tomaszek 5 1 0 4 9 19 -10 0 0 0 0.321 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 10:14 
2-A   
Roman Tajak
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 10:14 
3-A   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sun 10:14 
4-B   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Damian Bernadyn
Sun 10:14 
5-B   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Tomasz Pietras
Sun 10:18 
6-B   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 10:15 
7-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 10:42 
8-C   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Leszek Hudziak
Sun 10:15 
9-C   
Poland
Damian Muczko
Poland
Damian Bożek
Sun 10:15 
10-D   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Szymon Surma
Sun 10:16 
11-D   
Austria
Daniel Koman
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 10:16 
12-D   
Poland
Jan Kopański
Poland
Mateusz Jeziorski
Sun 10:17 
13-E   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 10:38 
14-E   
Poland
Eugeniusz Kopiec
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sun 10:41 
15-E   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Marek Tomaszek
Sun 10:45 

Round 2

16-A   
Poland
Krzysztof Kandora
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 10:55 
17-A   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sun 11:25 
18-A   
Roman Tajak
Poland
Sebastian Zawada
Sun 11:16 
19-B   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Tomasz Pietras
Sun 10:57 
20-B   
Poland
Damian Bernadyn
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 10:59 
21-B   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 10:51 
22-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Leszek Hudziak
Sun 11:24 
23-C   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Damian Bożek
Sun 11:20 
24-C   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Damian Muczko
Sun 11:04 
25-D   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 10:48 
26-D   
Poland
Szymon Surma
Poland
Mateusz Jeziorski
Sun 12:06 
27-D   
Austria
Daniel Koman
Poland
Jan Kopański
Sun 11:07 
28-E   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sun 11:41 
29-E   
Poland
Stanisław Wisełka
Poland
Marek Tomaszek
Sun 11:18 
30-E   
Poland
Eugeniusz Kopiec
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 11:42 

Round 3

31-A   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sun 11:55 
32-A   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Sebastian Zawada
Sun 12:08 
33-A   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 12:08 
34-B   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 11:49 
35-B   
Poland
Tomasz Pietras
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 11:43 
36-B   
Poland
Damian Bernadyn
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 11:34 
37-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Damian Bożek
Sun 12:13 
38-C   
Poland
Leszek Hudziak
Poland
Damian Muczko
Sun 11:52 
39-C   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Dawid Sobiech
Sun 12:25 
40-D   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Mateusz Jeziorski
Sun 11:36 
41-D   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Jan Kopański
Sun 12:10 
42-D   
Poland
Szymon Surma
Austria
Daniel Koman
Sun 12:42 
43-E   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Marek Tomaszek
Sun 12:11 
44-E   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 13:18 
45-E   
Poland
Stanisław Wisełka
Poland
Eugeniusz Kopiec
Sun 13:21 

Round 4

46-A   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Poland
Sebastian Zawada
Sun 13:00 
47-A   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 12:52 
48-A   
Poland
Krzysztof Kandora
Roman Tajak
Sun 13:52 
49-B   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Sun 12:55 
50-B   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 12:34 
51-B   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Damian Bernadyn
Sun 12:45 
52-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Damian Muczko
Sun 13:29 
53-C   
Poland
Damian Bożek
Poland
Dawid Sobiech
Sun 13:08 
54-C   
Poland
Leszek Hudziak
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 13:06 
55-D   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Jan Kopański
Sun 12:59 
56-D   
Poland
Mateusz Jeziorski
Austria
Daniel Koman
Sun 14:10 
57-D   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Szymon Surma
Sun 13:55 
58-E   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 14:34 
59-E   
Poland
Marek Tomaszek
Poland
Eugeniusz Kopiec
Sun 14:24 
60-E   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 12:29 

Round 5

61-A   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 13:59 
62-A   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Roman Tajak
Sun 14:21 
63-A   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 13:57 
64-B   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 13:34 
65-B   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Damian Bernadyn
Sun 14:23 
66-B   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Tomasz Pietras
Sun 13:30 
67-C   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Dawid Sobiech
Sun 14:28 
68-C   
Poland
Damian Muczko
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 14:20 
69-C   
Poland
Damian Bożek
Poland
Leszek Hudziak
Sun 14:19 
70-D   
Poland
Mariusz Gołdyn
Austria
Daniel Koman
Sun 13:36 
71-D   
Poland
Jan Kopański
Poland
Szymon Surma
Sun 14:33 
72-D   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 13:12 
73-E   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Eugeniusz Kopiec
Sun 12:40 
74-E   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 14:56 
75-E   
Poland
Marek Tomaszek
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sun 15:33 

Round 6

76-A   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Roman Tajak
Sun 15:38 
77-A   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 15:16 
78-A   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 15:38 

Round 7

79-A   
Roman Tajak
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 12:47 
80-A   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 14:41 
81-A   
Poland
Sebastian Zawada
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 14:31 

Last sixteen

82   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Sebastian Zawada
Sun 16:31 
83   
Poland
Dawid Sobiech
Austria
Daniel Koman
Sun 16:31 
84   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 16:31 
85   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 16:31 
86   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 16:31 
87   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 16:31 
88   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 16:31 
89   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 16:31 

Quarter final

90   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Dawid Sobiech
Sun 18:18 
91   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Mateusz Jeziorski
Sun 18:29 
92   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 18:10 
93   
Poland
Sebastian Grabowski
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 18:22 

Semi final

94   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Sun 18:36 
95   
Poland
Arkadiusz Macioł
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 18:36 

Final

96   
Poland
Krzysztof Kandora
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 20:10 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants