Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 27, 2020

Huistoernooi PCD

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kevin Jansen
SPC Capelle
6 (6/0) 29 (24/5)
83%
50
2 Martin van Gelderen
6 (5/1) 30 (21/9)
70%
35
3 Wiresh La
5 (4/1) 26 (16/10)
62%
25
3 René Beysens
5 (4/1) 27 (18/9)
67%
25
5 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
20
5 Adam Kiernicki
5 (4/1) 29 (18/11)
62%
20
5 Justus Borsboom
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
20
5 Mario Martokarijo
4 (3/1) 23 (13/10)
57%
20
9 Mirjam Alfons
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
Show more
9 Jeroen de Hertog
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
15
9 John Paul Filius
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
15
9 Crelis Hogchem
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Hassan Osman
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
15
9 Zumfer Benquku
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
15
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 17 (10/7)
59%
15
9 Phil Mirontoneng
3 (2/1) 17 (9/8)
53%
15
17 Jum Zwijnenburg
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
17 Rick Wong
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Bob van Putten
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
10
17 Marijn Romers
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Paulus Dickhoff
3 (1/2) 13 (4/9)
31%
10
17 Frank Smitskamp
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Sebastiaan Visser
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
10
17 Davy Pruymboom
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
10
25 Hans Rooijakkers
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
5
25 Arthur d0lkens
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
5
25 Rick Telehala
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
5
25 Aris Çakiris
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
5
25 Paul Meerzorg
SPC Capelle
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
5
25 Carel van Rosmalen
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
5
25 Denise Kwakernaat
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
5
25 Alex Wassink
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
5
33 Sigfried Janga
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
5
33 Cas Leentfaar
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
5
33 Bart van Herwaarden
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
5
Entry deadline Jan 27, 2020, 8:00 PM (local time)
Starts Jan 27, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (35 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcafé Delfshaven ranking
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
2020 beginnen wij weer met het huistoernooi, iedere maandag om 20:00, uiterlijke meldtijd 19.45!

**RANKING OPZET**
-Iedere maandag, afwisselend 9-, 10- en 8-ball
-Er wordt gespeeld met het poule-systeem bij 20 of minder deelnemers. Bij meer dan 20 deelnemers spelen we double knockout tot de laatste 8 of 16 afhankelijk van het aantal deelnemers
-Inschrijfgeld is €10,- waarvan €8,- als prijzengeld wordt uitgekeerd en €2,- naar de Masters gaat
-De masters wordt gehouden in juni, om je hiervoor te kwalificeren moet je minimaal 7x meegespeeld hebben en je geplaatst hebben bij de top 16
https://cuescore.com/ranking/Poolcaf%C3%A9+Delfshaven+ranking/7098205
- Aanmelden kan via CueScore, de betalingen graag op de dag zelf
-

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Marijn Romers
Poland
Adam Kiernicki
Mon 20:02  Table 1
2   
Netherlands
Mirjam Alfons
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Arthur d0lkens
 
4   
Netherlands
Crelis Hogchem
Walk Over
 
5   
Walk Over
Suriname
Wiresh La
 
6   
Kosovo
Zumfer Benquku
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Paul Meerzorg
 
8   
Netherlands
Bart van Herwaarden
Walk Over
 
9   
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Frank Smitskamp
Mon 20:02  Table 2
10   
Netherlands
Alex Wassink
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Kevin Jansen
 
12   
Netherlands
Rick Wong
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Denise Kwakernaat
 
14   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Walk Over
 
15   
Walk Over
Carel van Rosmalen
 
16   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Davy Pruymboom
Mon 20:02  Table 3

Winner round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Sigfried Janga
Poland
Adam Kiernicki
Mon 20:40  Table 5
18   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Hans Rooijakkers
Mon 20:03  Table 4
19   
Martin van Gelderen
Netherlands
Arthur d0lkens
Mon 20:03  Table 5
20   
Netherlands
Crelis Hogchem
Sudan
Hassan Osman
Mon 20:03  Table 6
21   
Turkey
Aris Çakiris
Suriname
Wiresh La
Mon 20:03  Table 7
22   
Kosovo
Zumfer Benquku
Poland
Łukasz Cabała
Mon 20:04  Table 8
23   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Paul Meerzorg
Mon 20:04  Table 9
24   
Netherlands
Bart van Herwaarden
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 20:04  Table 10
25   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Bob van Putten
Mon 20:25  Table 2
26   
Netherlands
Alex Wassink
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 20:05  Table 11
27   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Kevin Jansen
Mon 20:26  Table 10
28   
Netherlands
Rick Wong
South Korea
Jum Zwijnenburg
Mon 20:35  Table 4
29   
Thailand
René Beysens
Netherlands
Denise Kwakernaat
Mon 20:43  Table 8
30   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Paulus Dickhoff
Mon 20:35  Table 7
31   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Carel van Rosmalen
Mon 20:36  Table 6
32   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Cas Leentfaar
Mon 20:55  Table 3

Loser round 1

Race to 3
33   
Netherlands
Marijn Romers
Netherlands
Cas Leentfaar
Mon 21:24  Table 3
34   
Walk Over
Carel van Rosmalen
 
35   
Walk Over
Netherlands
Sebastiaan Visser
 
36   
Walk Over
Netherlands
Denise Kwakernaat
 
37   
Walk Over
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
38   
Walk Over
Netherlands
Rick Telehala
 
39   
Walk Over
Netherlands
Alex Wassink
 
40   
Walk Over
Netherlands
Bob van Putten
 
41   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Bart van Herwaarden
Mon 20:41  Table 1
42   
Walk Over
Netherlands
Paul Meerzorg
 
43   
Walk Over
Poland
Łukasz Cabała
 
44   
Walk Over
Turkey
Aris Çakiris
 
45   
Walk Over
Netherlands
Crelis Hogchem
 
46   
Walk Over
Netherlands
Arthur d0lkens
 
47   
Walk Over
Netherlands
Hans Rooijakkers
 
48   
Netherlands
Davy Pruymboom
Netherlands
Sigfried Janga
Mon 21:25  Table 4

Winners qualification

Race to 4
49   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mirjam Alfons
Mon 21:58  Table 9
50   
Martin van Gelderen
Sudan
Hassan Osman
Mon 20:56  Table 2
51   
Suriname
Wiresh La
Kosovo
Zumfer Benquku
Mon 21:39  Table 8
52   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 21:25  Table 6
53   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 22:00  Table 6
54   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Rick Wong
Mon 21:25  Table 5
55   
Thailand
René Beysens
Netherlands
Paulus Dickhoff
Mon 22:05  Table 5
56   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
John Paul Filius
Mon 21:32  Table 1

Loser round 2

Race to 3
57   
Netherlands
Marijn Romers
Carel van Rosmalen
Mon 21:49  Table 3
58   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Denise Kwakernaat
Mon 21:28  Table 7
59   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Rick Telehala
Mon 21:02  Table 9
60   
Netherlands
Alex Wassink
Netherlands
Bob van Putten
Mon 20:59  Table 8
61   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Paul Meerzorg
Mon 21:06  Table 1
62   
Poland
Łukasz Cabała
Turkey
Aris Çakiris
Mon 21:18  Table 9
63   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Arthur d0lkens
Mon 21:03  Table 4
64   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Davy Pruymboom
Mon 21:49  Table 4

Losers qualification

Race to 3
65   
Netherlands
Marijn Romers
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 22:13  Table 4
66   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Kosovo
Zumfer Benquku
Mon 22:27  Table 7
67   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sudan
Hassan Osman
Mon 21:49  Table 2
68   
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Mirjam Alfons
Mon 22:21  Table 3
69   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
John Paul Filius
Mon 22:08  Table 1
70   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Paulus Dickhoff
Mon 22:28  Table 5
71   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Rick Wong
Mon 22:05  Table 2
72   
Netherlands
Davy Pruymboom
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 22:31  Table 1

Last sixteen

Race to 4
73   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 22:51  Table 2
74   
Martin van Gelderen
Netherlands
John Paul Filius
Mon 22:51  Table 3
75   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Mirjam Alfons
Mon 22:50  Table 1
76   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Poland
Łukasz Cabała
Mon 22:52  Table 6
77   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Crelis Hogchem
Mon 22:53  Table 8
78   
Netherlands
Kevin Jansen
Sudan
Hassan Osman
Mon 22:52  Table 5
79   
Thailand
René Beysens
Kosovo
Zumfer Benquku
Mon 23:00  Table 7
80   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 22:51  Table 4

Quarter final

Race to 4
81   
Poland
Adam Kiernicki
Martin van Gelderen
Mon 23:45 
82   
Suriname
Wiresh La
Poland
Łukasz Cabała
Mon 23:29  Table 1
83   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Kevin Jansen
Mon 23:47 
84   
Thailand
René Beysens
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 23:43  Table 5

Semi final

Race to 4
85   
Martin van Gelderen
Suriname
Wiresh La
Tue 00:13  Table 1
86   
Netherlands
Kevin Jansen
Thailand
René Beysens
Tue 00:22  Table 2

Final

Race to 4
87   
Martin van Gelderen
Netherlands
Kevin Jansen
Tue 00:50 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment