Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 11, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bob Worku
7 (6/1) 29 (20/9)
69%
50
2 Aad van Delft
6 (5/1) 24 (16/8)
67%
35
3 Joao Pestana
4 (3/1) 17 (10/7)
59%
25
3 Stefan Sprangers
5 (4/1) 23 (14/9)
61%
25
5 Staaf Verharen
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
20
5 Menno Bussink
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
20
5 Ben Zaza
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
20
5 Joost Vollebregt
6 (4/2) 25 (15/10)
60%
20
9 Govert-Jan Vos
Hague 5
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
Show more
9 Howard Holwijn
5 (3/2) 19 (12/7)
63%
15
9 Nimesha Niem
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
15
9 Vincent Rauwerda
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
15
13 Charles Palomar
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
15
13 Leo Marienus
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
13 Robert Mieremet
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
13 Freek
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
17 Hugo Hecht
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Karin Roijen
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 David Beerends
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Tara Verharen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Martin Wasinger
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Remco de Groot
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Erik De Vries
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Ronny Koolen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
Starts Dec 11, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (26 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Leo Marienus
Walk Over
 
2   
Netherlands
Robert Mieremet
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:07 
3   
Netherlands
Ben Zaza
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 20:07 
4   
Netherlands
Remco De groot
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:07 
5   
Portugal
Joao Pestana
Walk Over
 
6   
Netherlands
Karin Roijen
Germany
Martin Wasinger
Wed 20:32 
7   
Philippines
Menno Bussink
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:07 
8   
Walk Over
Philippines
Charles Palomar
 
9   
Netherlands
David Beerends
Walk Over
 
10   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:07 
11   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 20:08 
12   
Walk Over
Netherlands
Freek
 
13   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:26 
14   
Netherlands
Ronny Koolen
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 20:08 
15   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:08 
16   
Walk Over
Netherlands
Hugo Hecht
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:41 
18   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:32 
19   
Portugal
Joao Pestana
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:52 
20   
Philippines
Menno Bussink
Philippines
Charles Palomar
Wed 20:52 
21   
Netherlands
David Beerends
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:36 
22   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Freek
Wed 20:31 
23   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 20:58 
24   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Hugo Hecht
Wed 20:27 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Robert Mieremet
 
26   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Remco De groot
Wed 20:36 
27   
Walk Over
Germany
Martin Wasinger
 
28   
Netherlands
Staaf Verharen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 
30   
Netherlands
Nimesha Niem
Walk Over
 
31   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Ronny Koolen
 
32   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Robert Mieremet
Netherlands
Hugo Hecht
Wed 20:54 
34   
Netherlands
Remco De groot
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:17 
35   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Freek
Wed 21:07 
36   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
David Beerends
Wed 21:07 
37   
Netherlands
Tara Verharen
Philippines
Charles Palomar
Wed 21:14 
38   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Karin Roijen
Wed 21:20 
39   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 21:08 
40   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Leo Marienus
Wed 21:07 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:26 
42   
Portugal
Joao Pestana
Philippines
Menno Bussink
Wed 21:27 
43   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Adrie van Delft
Wed 21:35 
44   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Bob Worku
Wed 21:35 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Robert Mieremet
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:38 
46   
Netherlands
Freek
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:45 
47   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 21:45 
48   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Leo Marienus
Wed 21:45 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Howard Holwijn
Philippines
Menno Bussink
Wed 22:15 
50   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 22:15 
51   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:08 
52   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 22:15 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:40 
54   
Portugal
Joao Pestana
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 22:40 
55   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 22:40 
56   
Netherlands
Stefan Sprangers
Philippines
Menno Bussink
Wed 22:40 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Bob Worku
Portugal
Joao Pestana
Wed 23:21 
58   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 23:05 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Adrie van Delft
Wed 23:50 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment