Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 4, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bob Worku
6 (6/0) 27 (19/8)
70%
50
2 Adam Kiernicki
7 (5/2) 33 (18/15)
55%
35
3 Howard Holwijn
7 (5/2) 30 (18/12)
60%
25
3 Stefan Sprangers
7 (5/2) 29 (18/11)
62%
25
5 Gilliano Smit
4 (3/1) 16 (9/7)
56%
20
5 Pie Otten
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
20
5 Ryan O'Neill
5 (4/1) 19 (13/6)
68%
20
5 Robert Horvath
3 (3/0) 11 (9/2)
82%
20
9 Peter Knuever
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
Show more
9 Staaf Verharen
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
9 Ben Zaza
5 (3/2) 23 (13/10)
57%
15
9 Nimesha Niem
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
15
13 George Labigar
5 (3/2) 24 (13/11)
54%
15
13 Govert-Jan Vos
Hague 5
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
15
13 Joost Vollebregt
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
13 Remco de Groot
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
17 Aad van Delft
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Michan Biesbroek
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Jamal Akkouh
2 (1/1) 10 (5/5)
50%
10
17 Robert Mieremet
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
10
17 Ronny Koolen
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
10
17 Martin Wasinger
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Erik De Vries
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Shanzer Yousef
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
25 Menno Bussink
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Eelco van der Heijde
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Erik-jan Wildschut
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Tara Verharen
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
5
25 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Arthur de Wit
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
25 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 Kolja Laane
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
33 Bobby Hansildar
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
5
33 Karin Roijen
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
33 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
Starts Dec 4, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (35 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 618750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Ireland
Ryan O'Neill
Netherlands
George Labigar
Wed 20:07 
2   
Netherlands
Arthur de Wit
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
4   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Walk Over
 
5   
Walk Over
Poland
Adam Kiernicki
 
6   
Netherlands
Howard Holwijn
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Robert Mieremet
 
8   
Netherlands
Bob Worku
Walk Over
 
9   
Netherlands
Ronny Koolen
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 20:07 
10   
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Erik De Vries
 
12   
Netherlands
Staaf Verharen
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Adrie van Delft
 
14   
Netherlands
Jamal Akkouh
Walk Over
 
15   
Walk Over
Hungary
Robert Horvath
 
16   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:07 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Stefan Sprangers
Ireland
Ryan O'Neill
Wed 20:35 
18   
Netherlands
Arthur de Wit
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:07 
19   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:07 
20   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Peter Knuever
Wed 20:07 
21   
Netherlands
Nimesha Niem
Poland
Adam Kiernicki
Wed 20:07 
22   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Eelco van der Heijde
Wed 20:27 
23   
Netherlands
Remco De groot
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 20:28 
24   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:31 
25   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Ronny Koolen
Wed 20:53 
26   
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Netherlands
Michan Biesbroek
Wed 20:29 
27   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:37 
28   
Netherlands
Staaf Verharen
Germany
Martin Wasinger
Wed 20:43 
29   
Netherlands
Pie Otten
Netherlands
Adrie van Delft
Wed 20:44 
30   
Netherlands
Jamal Akkouh
Netherlands
Kolja Laane
Wed 20:46 
31   
Philippines
Menno Bussink
Hungary
Robert Horvath
Wed 20:55 
32   
Netherlands
Bobby Hansildar
Shanzer Yousef
Wed 20:58 

Loser round 1

Race to 3
33   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 21:18 
34   
Walk Over
Philippines
Menno Bussink
 
35   
Walk Over
Netherlands
Kolja Laane
 
36   
Walk Over
Netherlands
Adrie van Delft
 
37   
Walk Over
Germany
Martin Wasinger
 
38   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
39   
Walk Over
Netherlands
Erik-jan Wildschut
 
40   
Walk Over
Netherlands
Ronny Koolen
 
41   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:02 
42   
Walk Over
Netherlands
Remco De groot
 
43   
Walk Over
Netherlands
Eelco van der Heijde
 
44   
Walk Over
Poland
Adam Kiernicki
 
45   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
46   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
47   
Walk Over
Netherlands
Arthur de Wit
 
48   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 21:04 

Winner round 2

Race to 3
49   
Ireland
Ryan O'Neill
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 21:30 
50   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Peter Knuever
Wed 21:42 
51   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:44 
52   
Netherlands
Robert Mieremet
Netherlands
Bob Worku
Wed 21:54 
53   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Michan Biesbroek
Wed 21:40 
54   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:57 
55   
Netherlands
Pie Otten
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 22:00 
56   
Hungary
Robert Horvath
Shanzer Yousef
Wed 21:43 

Loser round 2

Race to 3
57   
Netherlands
George Labigar
Philippines
Menno Bussink
Wed 21:40 
58   
Netherlands
Kolja Laane
Netherlands
Adrie van Delft
Wed 21:14 
59   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 21:09 
60   
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Netherlands
Ronny Koolen
Wed 21:27 
61   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Remco De groot
Wed 21:19 
62   
Netherlands
Eelco van der Heijde
Poland
Adam Kiernicki
Wed 21:20 
63   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 21:21 
64   
Netherlands
Arthur de Wit
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 21:25 

Loser round 3

Race to 3
65   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 22:29 
66   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 22:04 
67   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Ben Zaza
Wed 22:07 
68   
Netherlands
Ronny Koolen
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 22:04 
69   
Netherlands
Remco De groot
Shanzer Yousef
Wed 22:08 
70   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jamal Akkouh
Wed 22:29 
71   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Erik De Vries
Wed 22:27 
72   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Michan Biesbroek
Wed 22:10 

Winners qualification

Race to 3
73   
Ireland
Ryan O'Neill
Netherlands
Peter Knuever
Wed 22:30 
74   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:31 
75   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 22:31 
76   
Netherlands
Pie Otten
Hungary
Robert Horvath
Wed 22:31 

Loser round 4

Race to 3
77   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 23:05 
78   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 22:32 
79   
Netherlands
Remco De groot
Poland
Adam Kiernicki
Wed 22:39 
80   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 23:10 

Losers qualification

Race to 3
81   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 23:39 
82   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Pie Otten
 
83   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Peter Knuever
Wed 23:10 
84   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 23:32 

Quarter final

Race to 3
85   
Ireland
Ryan O'Neill
Netherlands
Howard Holwijn
Thu 00:05 
86   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Pie Otten
Wed 23:55 
87   
Netherlands
Gilliano Smit
Poland
Adam Kiernicki
Wed 23:55 
88   
Hungary
Robert Horvath
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 23:55 

Semi final

Race to 3
89   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Bob Worku
Thu 00:21 
90   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Stefan Sprangers
Thu 00:20 

Final

Race to 3
91   
Netherlands
Bob Worku
R4
Poland
Adam Kiernicki
R1
Thu 00:54 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants