Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 18, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stefan Sprangers
8 (7/1) 28 (23/5)
82%
50
2 Hendrik Campioni
6 (5/1) 22 (15/7)
68%
35
3 Sandrino File
7 (5/2) 27 (16/11)
59%
25
3 Tara Verharen
7 (5/2) 26 (17/9)
65%
25
5 Tim De Ruyter
4 (3/1) 15 (10/5)
67%
20
5 Bob Worku
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
20
5 Nick Berendrecht
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
20
5 Zumfer Benquku
6 (4/2) 25 (14/11)
56%
20
9 Charles Palomar
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
Show more
9 Erik Jan Horst
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
15
9 Howard Holwijn
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
9 Vincent Rauwerda
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
15
13 Staaf Verharen
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
15
13 Michiel de Graaf
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
13 Tjeerd Hoekema
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
15
13 Ben Zaza
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
17 George Labigar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Karin Roijen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Govert-Jan Vos
Hague 5
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Frans Van Tatenhove
Hague 5
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Joost Vollebregt
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Dylan de Meij
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
17 Shanna de Wit
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Callum O’Sullivan
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
25 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Leo Marienus
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
999 Jeffrey Johannis
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Sep 18, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (27 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Walk Over
 
2   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:08 
3   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Sandrino File
Wed 20:08 
4   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:08 
5   
Netherlands
Howard Holwijn
Walk Over
 
6   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:24 
7   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
George Labigar
Wed 20:08 
8   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
9   
Netherlands
Nick Berendrecht
Walk Over
 
10   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:08 
11   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:08 
12   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Callum O’Sullivan
Wed 20:08 
13   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:08 
14   
Netherlands
Michiel de Graaf
Netherlands
Shanna de Wit
Wed 20:24 
15   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 20:27 
16   
Walk Over
Philippines
Charles Palomar
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Tim De Ruyter
Wed 20:30 
18   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:45 
19   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:47 
20   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:47 
21   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:30 
22   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Kosovo
Zumfer Benquku
Wed 20:52 
23   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Michiel de Graaf
Wed 20:59 
24   
Netherlands
Stefan Sprangers
Philippines
Charles Palomar
Wed 21:05 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Govert-Jan Vos
 
26   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Leo Marienus
 
27   
Walk Over
Netherlands
Frans van Tatenhove
 
28   
Netherlands
George Labigar
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 
30   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Callum O’Sullivan
Wed 20:48 
31   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Shanna de Wit
 
32   
Netherlands
Joost Vollebregt
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 21:28 
34   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Michiel de Graaf
Wed 21:27 
35   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Kosovo
Zumfer Benquku
Wed 21:17 
36   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:10 
37   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Karin Roijen
Wed 21:11 
38   
Netherlands
Callum O’Sullivan
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:11 
39   
Netherlands
Shanna de Wit
Netherlands
Sandrino File
Wed 21:13 
40   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:10 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 21:42 
42   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 21:43 
43   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 21:43 
44   
Netherlands
Bob Worku
Philippines
Charles Palomar
Wed 21:29 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Michiel de Graaf
Wed 21:58 
46   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:43 
47   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:52 
48   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:58 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 22:12 
50   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 22:23 
51   
Netherlands
Tara Verharen
Philippines
Charles Palomar
Wed 22:03 
52   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 22:19 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:57 
54   
Netherlands
Hendrik Campioni
Kosovo
Zumfer Benquku
Wed 22:57 
55   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 22:57 
56   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Sandrino File
Wed 22:57 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 23:52 
58   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Sandrino File
Wed 23:54 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Stefan Sprangers
Thu 00:07 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants