Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 14, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bob Worku
8 (7/1) 34 (22/12)
65%
50
2 Ben Zaza
6 (5/1) 23 (16/7)
70%
35
3 Pepijn de Wit
5 (4/1) 20 (14/6)
70%
25
3 Angelo Tomas
6 (4/2) 21 (14/7)
67%
25
5 Sandrino File
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
20
5 Joost Vollebregt
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
20
5 Charles Palomar
4 (3/1) 16 (10/6)
63%
20
5 Howard Holwijn
6 (4/2) 25 (15/10)
60%
20
9 Adrie van Delft
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
Show more
9 Frans van Tatenhove
Hague 5
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Erik Jan Horst
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
15
9 Manitou Jansen
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
15
13 Paul Balkema
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
13 Vincent Caliguiran
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
13 Vincent Rauwerda
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
15
13 Duco
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
17 Kai Corvalan
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Anand Sjambar
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Sebastiaan Bost
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Paolo Tomas
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Roy Al Ayoubi
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Leo Marienus
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Kevin de Geus
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Callum O’Sullivan
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
25 Staaf Verharen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Karin Roijen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Arthur de Wit
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
25 Eoin Foran
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Quan Do
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
Starts Aug 14, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (29 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11 (junioren onder de 18 € 6)
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.
Te laat: Na kwart over 8 zal elke 5 minuten een rack worden verloren om half negen zal dus automatisch verloren zijn en wordt er gestart in de verliezersronde.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Callum O’Sullivan
Walk Over
 
2   
Netherlands
Paolo Tomas
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:04 
3   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Anand Sjambar
Wed 20:04 
4   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Duco
Wed 20:41 
5   
Netherlands
Arthur de Wit
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 20:04 
6   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Kai Corvalan
Wed 20:04 
7   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Quan Do
Wed 20:37 
8   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:39 
9   
Netherlands
Sandrino File
Walk Over
 
10   
Netherlands
Sebastiaan Bost
Netherlands
Leo Marienus
Wed 20:04 
11   
Philippines
Vincent Caliguiran
Philippines
Charles Palomar
Wed 20:05 
12   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Ireland
Eoin Foran
Wed 20:37 
13   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:05 
14   
Netherlands
Kevin de Geus
Netherlands
Paul Balkema
Wed 20:04 
15   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:39 
16   
Walk Over
Angelo Tomas
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Callum O’Sullivan
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:44 
18   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Duco
Wed 21:24 
19   
Netherlands
Manitou Jansen
Netherlands
Kai Corvalan
Wed 21:06 
20   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Bob Worku
Wed 21:43 
21   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Sebastiaan Bost
Wed 20:51 
22   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 21:27 
23   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
Paul Balkema
Wed 20:52 
24   
Netherlands
Ben Zaza
Angelo Tomas
Wed 20:59 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Paolo Tomas
 
26   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Karin Roijen
Wed 21:10 
27   
Netherlands
Arthur de Wit
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 21:00 
28   
Netherlands
Quan Do
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:13 
29   
Walk Over
Netherlands
Leo Marienus
 
30   
Philippines
Vincent Caliguiran
Ireland
Eoin Foran
Wed 21:12 
31   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Kevin de Geus
Wed 21:00 
32   
Netherlands
Adrie van Delft
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Paolo Tomas
Angelo Tomas
Wed 21:51 
34   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Paul Balkema
Wed 21:51 
35   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 22:00 
36   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Sebastiaan Bost
Wed 21:51 
37   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:09 
38   
Philippines
Vincent Caliguiran
Netherlands
Kai Corvalan
Wed 21:47 
39   
Netherlands
Kevin de Geus
Netherlands
Duco
Wed 21:55 
40   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Callum O’Sullivan
Wed 21:38 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 22:09 
42   
Netherlands
Manitou Jansen
Netherlands
Pepijn de Wit
Wed 22:17 
43   
Netherlands
Sandrino File
Philippines
Charles Palomar
Wed 22:20 
44   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:47 

Loser round 3

Race to 3
45   
Angelo Tomas
Netherlands
Paul Balkema
Wed 22:27 
46   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 22:30 
47   
Netherlands
Bob Worku
Philippines
Vincent Caliguiran
Wed 22:38 
48   
Netherlands
Duco
Netherlands
Adrie van Delft
Wed 22:40 

Losers qualification

Race to 3
49   
Angelo Tomas
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 22:49 
50   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 22:50 
51   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 22:57 
52   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Sandrino File
Wed 23:17 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Bob Worku
Wed 23:28 
54   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Sandrino File
Wed 23:37 
55   
Philippines
Charles Palomar
Angelo Tomas
Wed 23:10 
56   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 23:15 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Pepijn de Wit
Thu 00:05 
58   
Angelo Tomas
Netherlands
Ben Zaza
Thu 00:00 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Ben Zaza
Thu 00:37 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment