Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 17, 2019

Hague5 Huistoernooi Masters 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Frederique Rijsdijk
7 (6/1) 31 (18/13)
58%
50
2 Tjeerd Hoekema
5 (4/1) 20 (14/6)
70%
35
3 Tim De Ruyter
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
25
3 William (Billy) Kelly
4 (3/1) 15 (11/4)
73%
25
5 Pepijn de Wit
4 (3/1) 15 (10/5)
67%
20
5 Bob Worku
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
20
5 Tara Verharen
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
20
5 Peter van wees
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
20
9 George Labigar
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
15
Show more
9 Alex Ten Katen
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
15
9 Karin Roijen
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
15
9 Howard Holwijn
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
13 Staaf Verharen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
15
13 Ben Zaza
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Frans van Tatenhove
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Manitou Jansen
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
15
17 Joost Vollebregt
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Erik De Vries
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
Starts Apr 17, 2019, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (19 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 Master Ranking 2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069), Howard Holwijn (+31 06-16884766), Manitou Jansen (manitou.3@hotmail.com, +31 06-38740468) and Frederique Rijsdijk (frederique@isafeelin.org)
More info
Huistoernooi van Hague5 hierbij wordt om de week 9-ball en 10-ball gespeeld.
Leden betalen € 11
Niet-Leden betalen € 13
Er zijn dagprijzen, een jackpot tijdens het toernooi en een deel van het geld gaat naar de ranking die wordt afgesloten met een Masters. Voor elk toernooi zijn tijdens het jaar punten te verdienen zodat aan het einde kan worden gestreden om de titel Master Hague5 2019.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Erik De Vries
Walk Over
 
2   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:04 
3   
Netherlands
Peter van Wees
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
5   
Netherlands
Staaf Verharen
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Alex Ten Katen
 
7   
Netherlands
Howard Holwijn
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Tim De Ruyter
 
9   
Netherlands
Manitou Jansen
Walk Over
 
10   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:04 
11   
Ireland
William (Billy) Kelly
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
George Labigar
 
13   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Frans van Tatenhove
 
15   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:04 
16   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Pepijn de Wit
Wed 20:42 
18   
Netherlands
Peter van Wees
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:04 
19   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Alex Ten Katen
Wed 20:04 
20   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tim De Ruyter
Wed 20:04 
21   
Netherlands
Manitou Jansen
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Wed 20:42 
22   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
George Labigar
Wed 20:41 
23   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:04 
24   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:42 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Bob Worku
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Ben Zaza
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:48 
34   
Walk Over
Netherlands
Frans van Tatenhove
 
35   
Walk Over
Netherlands
George Labigar
 
36   
Walk Over
Netherlands
Manitou Jansen
 
37   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:42 
38   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 
39   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
40   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Erik De Vries
Wed 20:53 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Peter van Wees
Wed 20:53 
42   
Netherlands
Alex Ten Katen
Netherlands
Tim De Ruyter
Wed 20:42 
43   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Ireland
William (Billy) Kelly
Wed 21:00 
44   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:49 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 21:06 
46   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Manitou Jansen
Wed 21:06 
47   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:06 
48   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:34 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Alex Ten Katen
Wed 21:28 
50   
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Peter van Wees
Wed 21:25 
51   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:26 
52   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Wed 21:56 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Wed 22:24 
54   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:06 
55   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:06 
56   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Peter van Wees
Wed 22:06 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Tim De Ruyter
Wed 22:39 
58   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 22:34 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Frederique Rijsdijk
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 23:21 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment