Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 19, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jelle Kijlstra
8 (7/1) 31 (21/10)
68%
50
2 Sandrino File
7 (5/2) 28 (18/10)
64%
35
3 Bob Worku
5 (4/1) 24 (14/10)
58%
25
3 Tjeerd Hoekema
7 (5/2) 27 (18/9)
67%
25
5 Hendrik Campioni
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
20
5 Nick Berendrecht
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
20
5 Tara Verharen
4 (3/1) 17 (10/7)
59%
20
5 Stefan Sprangers
4 (3/1) 13 (10/3)
77%
20
9 Alain Backx
4 (2/2) 16 (10/6)
63%
15
Show more
9 Frans Van Tatenhove
Hague 5
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
15
9 Howard Holwijn
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Maaike Dent
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
13 Ben Zaza
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
13 Joost Vollebregt
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
15
13 Dylan de Meij
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
15
13 Roy Al Ayoubi
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
17 Michiel de Graaf
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Erik-jan Wildschut
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Charles Palomar
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Benji Apostol
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Dennis Andrade
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10
17 Jonathan Garcia
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
25 Staaf Verharen
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 E Jansen
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Karin Roijen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Elroy Janssen
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
5
25 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Phil Mirontoneng
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Sebastiaan Visser
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Remko De Groot
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
33 Naomi Hagenaars
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
33 Abilio Rodriguez
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
888 Ivo Wentholt
2 (1/1) 8 (3/5)
38%
0
Starts Aug 19, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (34 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Naomi Hagenaars
Wed 20:00 
2   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 
4   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Bob Worku
 
6   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Michiel de Graaf
 
8   
Netherlands
Alain Backx
Walk Over
 
9   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
10   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Ivo Wentholt
 
12   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
14   
Netherlands
Jonathan Garcia
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Nick Berendrecht
 
16   
Curacao
Abilio Rodriguez
Philippines
Benji Apostol
Wed 20:00  Table 8

Winner round 1

Race to 3
17   
Philippines
Charles Palomar
Suriname
Elroy Janssen
Wed 20:43  Table 9
18   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:00  Table 10
19   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:13  Table 10
20   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:00 
21   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:21  Table 14
22   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:00 
23   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Michiel de Graaf
Wed 20:22  Table 11
24   
Netherlands
Alain Backx
Netherlands
Remko De Groot
Wed 20:00 
25   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:28  Table 5
26   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Cape Verde
Dennis Andrade
Wed 20:00  Table 9
27   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Ivo Wentholt
Wed 20:33  Table 12
28   
Netherlands
Karin Roijen
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:01  Table 7
29   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:34  Table 7
30   
Netherlands
Jonathan Garcia
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Wed 20:00  Table 15
31   
Netherlands
Elfried Jansen
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 20:28  Table 10
32   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:49  Table 8

Loser round 1

Race to 3
33   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 21:43  Table 15
34   
Walk Over
Netherlands
Elfried Jansen
 
35   
Walk Over
Netherlands
Erik-jan Wildschut
 
36   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
37   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
38   
Walk Over
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 
39   
Walk Over
Netherlands
Sebastiaan Visser
 
40   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
41   
Walk Over
Netherlands
Remko De Groot
 
42   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
43   
Walk Over
Netherlands
Staaf Verharen
 
44   
Walk Over
Netherlands
Hendrik Campioni
 
45   
Walk Over
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
 
46   
Walk Over
Netherlands
Dylan de Meij
 
47   
Walk Over
Netherlands
Jelle Kijlstra
 
48   
Curacao
Abilio Rodriguez
Suriname
Elroy Janssen
Wed 21:06  Table 11

Winner round 2

Race to 3
49   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:58  Table 9
50   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:55  Table 10
51   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:04  Table 15
52   
Netherlands
Michiel de Graaf
Netherlands
Alain Backx
Wed 21:21  Table 7
53   
Netherlands
Stefan Sprangers
Cape Verde
Dennis Andrade
Wed 21:42  Table 9
54   
Netherlands
Ivo Wentholt
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:17  Table 12
55   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Jonathan Garcia
Wed 21:46  Table 14
56   
Netherlands
Nick Berendrecht
Philippines
Benji Apostol
Wed 21:46  Table 8

Loser round 2

Race to 3
57   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Elfried Jansen
Wed 22:13  Table 7
58   
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:52  Table 14
59   
Netherlands
Karin Roijen
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 21:19  Table 10
60   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:47  Table 15
61   
Netherlands
Remko De Groot
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 21:14  Table 5
62   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 20:48  Table 7
63   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Dylan de Meij
Wed 20:47  Table 5
64   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Suriname
Elroy Janssen
Wed 21:43  Table 7

Loser round 3

Race to 3
65   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Michiel de Graaf
Wed 22:52  Table 8
66   
Netherlands
Erik-jan Wildschut
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Wed 21:53  Table 12
67   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 21:49  Table 9
68   
Netherlands
Ben Zaza
Philippines
Charles Palomar
Wed 21:49  Table 10
69   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Philippines
Benji Apostol
Wed 22:16  Table 15
70   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Jonathan Garcia
Wed 22:02  Table 9
71   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Ivo Wentholt
 
72   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Cape Verde
Dennis Andrade
Wed 22:00  Table 14

Winners qualification

Race to 3
73   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:17  Table 14
74   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Alain Backx
Wed 22:17  Table 11
75   
Netherlands
Stefan Sprangers
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 22:32  Table 10
76   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 22:40  Table 10

Loser round 4

Race to 3
77   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Tjeerd Hoekema
R1
Wed 23:28  Table 7
78   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Ben Zaza
Wed 22:07  Table 10
79   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 22:50  Table 9
80   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Jelle Kijlstra
Wed 22:15  Table 8

Losers qualification

Race to 3
81   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
United Kingdom
Maaike Dent
Thu 00:08  Table 7
82   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Sandrino File
Wed 23:24  Table 10
83   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 23:10  Table 9
84   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Alain Backx
Wed 22:50  Table 15

Quarter final

Race to 3
85   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Jelle Kijlstra
Wed 23:42  Table 8
86   
Netherlands
Bob Worku
R1
Netherlands
Hendrik Campioni
R1
Wed 23:43  Table 9
87   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Sandrino File
Wed 23:42  Table 10
88   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Thu 00:38  Table 7

Semi final

Race to 3
89   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Bob Worku
Thu 00:32  Table 10
90   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Thu 01:41  Table 10

Final

Race to 3
91   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Sandrino File
Thu 01:41  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants