Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 5, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Arthur Mooibroek
Hague 5
7 (6/1) 27 (18/9)
67%
50
2 Charles Palomar
6 (5/1) 24 (16/8)
67%
35
3 Xavier Karis
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
25
3 Howard Holwijn
4 (3/1) 16 (10/6)
63%
25
5 Michiel de Graaf
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
20
5 Bob Worku
4 (3/1) 14 (11/3)
79%
20
5 Phil Mirontoneng
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
20
5 Kim Lee
4 (3/1) 17 (9/8)
53%
20
9 Staaf Verharen
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
15
Show more
9 Michan Biesbroek
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
15
9 Elroy Janssen
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
9 Tara Verharen
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
15
13 Sandrino File
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
13 Leo Marienus
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
15
13 Maaike Dent
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
15
13 Erik De Vries
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
17 Alain Backx
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Ben Zaza
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Frans Van Tatenhove
Hague 5
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Benji Apostol
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Jeffrey Johannis
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
25 Sebastiaan Visser
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
Starts Aug 5, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (25 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 618750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Alain Backx
Walk Over
 
2   
Netherlands
Michiel de Graaf
Netherlands
Xavier Karis
Wed 20:04 
3   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Sebastiaan Visser
Wed 20:04 
4   
Netherlands
Kim Lee
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:09  Table 8
5   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Walk Over
 
6   
Netherlands
Michan Biesbroek
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:04 
7   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:04 
8   
Walk Over
Netherlands
Howard Holwijn
 
9   
Netherlands
Sandrino File
Walk Over
 
10   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:04  Table 10
11   
Netherlands
Arthur Mooibroek
Netherlands
Leo Marienus
Wed 20:05  Table 9
12   
Walk Over
Netherlands
Frans van Tatenhove
 
13   
Philippines
Benji Apostol
Walk Over
 
14   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Phil Mirontoneng
Wed 20:05 
15   
Philippines
Charles Palomar
Suriname
Elroy Janssen
Wed 20:24 
16   
Walk Over
Peru
Vincent Rauwerda
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Alain Backx
Netherlands
Xavier Karis
Wed 20:41 
18   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Kim Lee
Wed 20:49 
19   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:35 
20   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:36 
21   
Netherlands
Sandrino File
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:23  Table 10
22   
Netherlands
Arthur Mooibroek
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:49 
23   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Phil Mirontoneng
Wed 20:31  Table 8
24   
Philippines
Charles Palomar
Peru
Vincent Rauwerda
Wed 20:42  Table 7

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Michiel de Graaf
 
26   
Netherlands
Sebastiaan Visser
United Kingdom
Maaike Dent
 
27   
Walk Over
Netherlands
Michan Biesbroek
 
28   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
30   
Netherlands
Leo Marienus
Walk Over
 
31   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
32   
Suriname
Elroy Janssen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Michiel de Graaf
Peru
Vincent Rauwerda
Wed 21:00  Table 7
34   
United Kingdom
Maaike Dent
Philippines
Benji Apostol
Wed 21:23 
35   
Netherlands
Michan Biesbroek
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:59 
36   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Sandrino File
Wed 21:00 
37   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:06  Table 7
38   
Netherlands
Leo Marienus
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 20:53 
39   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Erik De Vries
Wed 21:09 
40   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Alain Backx
Wed 21:05  Table 9

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Kim Lee
Wed 21:21  Table 8
42   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 21:31  Table 9
43   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Arthur Mooibroek
Wed 21:20 
44   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Philippines
Charles Palomar
Wed 21:36 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Michiel de Graaf
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:53 
46   
Netherlands
Michan Biesbroek
Netherlands
Sandrino File
Wed 21:45 
47   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Leo Marienus
Wed 21:45  Table 10
48   
Netherlands
Erik De Vries
Suriname
Elroy Janssen
Wed 21:51 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Michiel de Graaf
Netherlands
Tara Verharen
Wed 22:33  Table 10
50   
Netherlands
Michan Biesbroek
Netherlands
Xavier Karis
Wed 22:17  Table 9
51   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Phil Mirontoneng
Wed 22:32  Table 7
52   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Arthur Mooibroek
Wed 22:12  Table 8

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Kim Lee
Netherlands
Arthur Mooibroek
Wed 22:50 
54   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Phil Mirontoneng
Wed 22:50 
55   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Xavier Karis
Wed 22:50 
56   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Michiel de Graaf
Wed 22:50 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Arthur Mooibroek
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 23:20  Table 10
58   
Netherlands
Xavier Karis
Philippines
Charles Palomar
Wed 23:44 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Arthur Mooibroek
Philippines
Charles Palomar
Thu 00:13  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants