Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 1, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Benji Apostol
6 (6/0) 23 (18/5)
78%
50
2 Erik Jan Horst
7 (5/2) 27 (18/9)
67%
35
3 Howard Holwijn
5 (4/1) 20 (13/7)
65%
25
3 Maaike Dent
6 (4/2) 23 (14/9)
61%
25
5 Staaf Verharen
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
20
5 Alain Backx
4 (3/1) 16 (9/7)
56%
20
5 Frans Van Tatenhove
Hague 5
4 (3/1) 17 (10/7)
59%
20
5 Phil Mirontoneng
5 (3/2) 19 (12/7)
63%
20
9 Hendrik Campioni
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
15
Show more
9 Bobby Hansildar
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
15
9 Nick Berendrecht
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
15
9 Roy Al Ayoubi
5 (3/2) 20 (9/11)
45%
15
13 Marnix de Wit
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
15
13 Nimesha Niem
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
15
13 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
15
13 Erik De Vries
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
17 Hugo Hecht
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Anand Sjambar
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10
17 George Labigar
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
10
17 E Jansen
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Tara Verharen
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Jeffrey Johannis
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
10
17 Abilio Rodriguez
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Marco Pinton
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
25 Michiel de Graaf
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Sebastiaan Bost
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
25 Karin Roijen
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
25 Ben Zaza
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Joost Vollebregt
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Charles Palomar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Arthur de Wit
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
Starts Jul 1, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 06-18750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Arthur de Wit
Wed 20:05 
2   
Netherlands
Marnix de Wit
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 20:05 
3   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
George Labigar
Wed 20:20 
4   
United Kingdom
Maaike Dent
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:05 
5   
Netherlands
Ben Zaza
Philippines
Benji Apostol
Wed 20:05 
6   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Marco Pinton
Wed 20:05 
7   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:30 
8   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 20:06 
9   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:08 
10   
Netherlands
Sebastiaan Bost
Curacao
Abilio Rodriguez
Wed 20:09 
11   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:29 
12   
Netherlands
Alain Backx
Netherlands
Michiel de Graaf
Wed 20:33 
13   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Frans van Tatenhove
Wed 20:33 
14   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Jeffrey Johannis
Wed 20:30 
15   
Philippines
Charles Palomar
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Wed 20:36 
16   
Netherlands
Elfried Jansen
Netherlands
Anand Sjambar
Wed 20:38 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 21:09 
18   
Netherlands
George Labigar
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:18 
19   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Marco Pinton
Wed 21:29 
20   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 21:38 
21   
Netherlands
Staaf Verharen
Curacao
Abilio Rodriguez
Wed 21:19 
22   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Alain Backx
Wed 21:08 
23   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Jeffrey Johannis
Wed 21:18 
24   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Anand Sjambar
Wed 21:10 

Loser round 1

Race to 3
25   
Netherlands
Arthur de Wit
Netherlands
Marnix de Wit
Wed 20:44 
26   
Netherlands
Vincent Rauwerda
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:56 
27   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Nick Berendrecht
Wed 20:47 
28   
Netherlands
Karin Roijen
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 21:00 
29   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Sebastiaan Bost
Wed 20:57 
30   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Michiel de Graaf
Wed 20:54 
31   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 20:49 
32   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Elfried Jansen
Wed 21:08 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Marnix de Wit
Netherlands
Anand Sjambar
Wed 21:38 
34   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Jeffrey Johannis
Wed 21:45  Table 9
35   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:46 
36   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Curacao
Abilio Rodriguez
Wed 21:52  Table 10
37   
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Erik De Vries
Wed 21:52  Table 8
38   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Marco Pinton
Wed 21:55 
39   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
George Labigar
Wed 21:55 
40   
Netherlands
Elfried Jansen
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 21:38  Table 10

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Howard Holwijn
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 21:56  Table 7
42   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 22:12  Table 8
43   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Alain Backx
Wed 22:13 
44   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Wed 22:20  Table 9

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Marnix de Wit
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 22:30 
46   
Netherlands
Nick Berendrecht
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Wed 22:26  Table 7
47   
Netherlands
Erik De Vries
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 22:30 
48   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 22:36  Table 10

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 23:02  Table 10
50   
Netherlands
Nick Berendrecht
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 22:34  Table 7
51   
Netherlands
Bobby Hansildar
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Wed 22:55  Table 9
52   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 23:06  Table 7

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Howard Holwijn
R3
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Thu 00:01  Table 9
54   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 23:59  Table 7
55   
Netherlands
Alain Backx
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 23:59  Table 8
56   
Netherlands
Frans van Tatenhove
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 23:44  Table 10

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Howard Holwijn
Philippines
Benji Apostol
Thu 00:23  Table 7
58   
Netherlands
Erik Jan Horst
United Kingdom
Maaike Dent
Thu 00:07  Table 10

Final

Race to 3
59   
Philippines
Benji Apostol
Netherlands
Erik Jan Horst
Thu 01:32 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants