Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 4, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bob Worku
6 (6/0) 24 (18/6)
75%
50
2 Ben Zaza
6 (5/1) 23 (17/6)
74%
35
3 Rani Matti
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
25
3 Martin Wasinger
5 (4/1) 16 (12/4)
75%
25
5 Govert-Jan Vos
Hague 5
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
20
5 Jolien Schuurman
6 (4/2) 26 (13/13)
50%
20
5 Leo Perera
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
20
5 Costas
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
20
9 Hendrik Campioni
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
Show more
9 Howard Holwijn
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Nimesha Niem
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
9 Abilio Rodriguez
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
15
13 Karin Roijen
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
13 Joost Vollebregt
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
15
13 Tara Verharen
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
15
13 Orestis lamboux
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
15
17 Bobby Hansildar
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
17 Roy Al Ayoubi
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Krijn Schuurman
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Duke Boerboom
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Maaike Dent
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Jasper Stoppelenburg
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Laurens
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
25 Staaf Verharen
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Anand Sjambar
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Robert Mieremet
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Yusef
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
Starts Mar 4, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (28 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 618750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Krijn Schuurman
Walk Over
 
2   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:07 
3   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 20:07 
4   
Netherlands
Jolien Schuurman
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:07 
5   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Costas
Wed 20:07 
6   
Netherlands
Laurens
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:32 
7   
Netherlands
Orestis lamboux
Germany
Martin Wasinger
Wed 20:07 
8   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
9   
Netherlands
Duke Boerboom
Walk Over
 
10   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Nimesha Niem
Wed 20:32 
11   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 20:08 
12   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:40 
13   
Curacao
Abilio Rodriguez
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:07 
14   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Yusef
Wed 20:08 
15   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 20:08 
16   
Walk Over
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Krijn Schuurman
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:28 
18   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Jolien Schuurman
Wed 20:47 
19   
Netherlands
Costas
Netherlands
Karin Roijen
Wed 21:08 
20   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 20:41 
21   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:41 
22   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Rani Matti
Wed 21:00 
23   
Curacao
Abilio Rodriguez
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:44 
24   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Wed 20:47 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
26   
Netherlands
Robert Mieremet
United Kingdom
Maaike Dent
Wed 20:46 
27   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Laurens
Wed 21:08 
28   
Netherlands
Orestis lamboux
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Nimesha Niem
 
30   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:49 
31   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Yusef
Wed 20:46 
32   
Netherlands
Tara Verharen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Wed 21:15 
34   
United Kingdom
Maaike Dent
Curacao
Abilio Rodriguez
Wed 21:18 
35   
Netherlands
Laurens
Netherlands
Leo Perera
Wed 21:47 
36   
Netherlands
Orestis lamboux
Netherlands
Duke Boerboom
Wed 21:12 
37   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Vincent Rauwerda
Wed 21:14 
38   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Karin Roijen
Wed 21:47 
39   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Jolien Schuurman
Wed 21:18 
40   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Krijn Schuurman
Wed 20:53 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 21:29 
42   
Netherlands
Costas
Germany
Martin Wasinger
Wed 21:47 
43   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Rani Matti
Wed 21:29 
44   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 21:29 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Joost Vollebregt
Curacao
Abilio Rodriguez
Wed 22:01 
46   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Orestis lamboux
Wed 22:22 
47   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Karin Roijen
Wed 22:22 
48   
Netherlands
Jolien Schuurman
Netherlands
Tara Verharen
Wed 21:48 

Losers qualification

Race to 3
49   
Curacao
Abilio Rodriguez
Netherlands
Costas
Wed 22:20 
50   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 22:47 
51   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 22:47 
52   
Netherlands
Jolien Schuurman
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 22:21 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 23:05 
54   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Jolien Schuurman
Wed 23:05 
55   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Costas
Wed 23:05 
56   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Leo Perera
Wed 23:34 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Ben Zaza
Germany
Martin Wasinger
Wed 23:33 
58   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Bob Worku
Wed 23:48 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Bob Worku
Thu 00:16 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants