Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 29, 2020

Hague 5 Huistoernooi masters 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Pepijn de Wit
Hague 5
6 (5/1) 28 (18/10)
64%
50
2 Stefan Sprangers
5 (4/1) 27 (15/12)
56%
35
3 Xavier Karis
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
25
3 Howard Holwijn
5 (4/1) 22 (13/9)
59%
25
5 Bob Worku
5 (3/2) 20 (13/7)
65%
20
5 Zumfer Bequku
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
20
5 Martin Wasinger
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
20
5 Paul den Hollander
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
20
9 Tara Verharen
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
Show more
9 Erik Jan Horst
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
15
9 Dylan de Meij
5 (3/2) 23 (13/10)
57%
15
9 Robert Mieremet
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
13 Bobby Hansildar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
15
13 Ben Zaza
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
15
13 Joost Vollebregt
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
13 Leo Perera
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
15
17 Hendrik Campioni
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Anand Sjambar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Sebastiaan Bost
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Karin Roijen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Tim Kroes
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
Starts Jan 29, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (21 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Hague 5 ranking 2020
Organizer Hague 5
Contact Karin Roijen (karinroijen@gmail.com, +31 618750321), Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069) and Vincent Rauwerda (vinikolp9@gmail.com, +31 639464044)
More info
Het huistoernooi van Hague 5 wordt elke woensdag gespeeld we starten om 20:00 uur met een dubbel knockout toernooi tot de laatste 8. We spelen 9 ball. De inleg is 10 euro (spelers onder de 18 jaar betalen 5 euro) waarvan ongeveer 70% op de dag zelf wordt uitgekeerd. De rest van het geld gaat naar de masters, waar aan het einde van het jaar de topspelers van de ranking gaan uitmaken wie de master is. Iedere speler legt 1 euro extra in voor de jackpot.
Spelers die te laat zijn verliezen vanaf kwart over acht een rack zodat om half negen automatisch de eerste wedstrijd verloren gaat.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Bob Worku
Walk Over
 
2   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Leo Perera
Wed 20:01 
3   
Netherlands
Pepijn de Wit
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Bobby Hansildar
 
5   
Kosovo
Zumfer Benquku
Walk Over
 
6   
Netherlands
Sebastiaan Bost
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:20 
7   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:01 
8   
Walk Over
Netherlands
Paul den Hollander
 
9   
Netherlands
Anand Sjambar
Walk Over
 
10   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 20:01 
11   
Netherlands
Xavier Karis
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
Tara Verharen
 
13   
Netherlands
Erik Jan Horst
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Stefan Sprangers
 
15   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Hendrik Campioni
Wed 20:01 
16   
Walk Over
Netherlands
Tim Kroes
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Howard Holwijn
Wed 20:30 
18   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Bobby Hansildar
Wed 20:02 
19   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Ben Zaza
Wed 20:02 
20   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Paul den Hollander
Wed 20:39 
21   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 20:30 
22   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:02 
23   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 20:02 
24   
Germany
Martin Wasinger
Netherlands
Tim Kroes
Wed 20:30 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Leo Perera
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Sebastiaan Bost
 
28   
Netherlands
Joost Vollebregt
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Hendrik Campioni
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Tim Kroes
Wed 21:03 
34   
Walk Over
Netherlands
Erik Jan Horst
 
35   
Netherlands
Sebastiaan Bost
Netherlands
Tara Verharen
Wed 20:36 
36   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Anand Sjambar
Wed 21:07 
37   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Dylan de Meij
Wed 21:21 
38   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
39   
Walk Over
Netherlands
Bobby Hansildar
 
40   
Netherlands
Hendrik Campioni
Netherlands
Bob Worku
Wed 20:59 

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Pepijn de Wit
Wed 21:23 
42   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Paul den Hollander
Wed 21:23 
43   
Netherlands
Robert Mieremet
Netherlands
Xavier Karis
Wed 21:23 
44   
Netherlands
Stefan Sprangers
Germany
Martin Wasinger
Wed 21:23 

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Leo Perera
Netherlands
Erik Jan Horst
Wed 21:41 
46   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 21:37 
47   
Netherlands
Dylan de Meij
Netherlands
Ben Zaza
Wed 21:55 
48   
Netherlands
Bobby Hansildar
Netherlands
Bob Worku
Wed 21:23 

Losers qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Erik Jan Horst
Netherlands
Paul den Hollander
Wed 21:56 
50   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Pepijn de Wit
Wed 22:15 
51   
Netherlands
Dylan de Meij
Germany
Martin Wasinger
Wed 22:20 
52   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Robert Mieremet
Wed 21:56 

Quarter final

Race to 3
53   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Paul den Hollander
Wed 22:53 
54   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Pepijn de Wit
Wed 22:53 
55   
Netherlands
Xavier Karis
Germany
Martin Wasinger
Wed 22:53 
56   
Netherlands
Stefan Sprangers
Netherlands
Bob Worku
Wed 22:53 

Semi final

Race to 3
57   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Pepijn de Wit
Wed 23:16 
58   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 23:50 

Final

Race to 3
59   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Stefan Sprangers
Wed 23:50 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants