Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 27, 2023

Finaledag J&A Dakservice Zomerranking

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Piotr Haraszczuk
6 (5/1) 11 (8/3)
73%
2 Ĵum Ẅ
Poolcafé Delfshaven
7 (5/2) 15 (9/6)
60%
3 Sean Dennis
6 (4/2) 13 (9/4)
69%
3 Duoc Nguyen
5 (3/2) 11 (7/4)
64%
5 Atong Wu
4 (3/1) 11 (7/4)
64%
5 Tjeerd Hoekema
3 (2/1) 9 (5/4)
56%
5 Allan Frans
4 (3/1) 9 (7/2)
78%
5 Olivier van Lotringen
3 (2/1) 7 (5/2)
71%
9 Vincent Peemen
Sport Pub Goes
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
Show more
9 Alexander Stabler
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
9 Jeroen Rijsdijk
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
9 Marco Harms
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
13 Ruud Schilders
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
13 Joeri van den Broeck
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
13 Mark Noorlander
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
13 Chris Hoth
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 Faroek Mangroe
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
17 Arne Spee
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
17 kyo nguyen
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
17 Kevin Van den brink
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
17 Phil Mirontoneng
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 Ben Pieterse
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
Starts Aug 27, 2023, 11:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (22 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843)
More info
Zomerranking Poolen

6 Ranking + 1 finaledag (Nummer 1 verdient ook ticket Hertog Jan Open Goes, Main Event 10 september).
Deelname kost € 11,00 (40% dagprijs/40% finaledag/20% eindranking, 1,00 shoot out 9 ball). Finaledag gratis
Minimaal 3x meedoen voor finaledag.
Zaal open 11:00 start 11:30
Poulesysteem + kruisfinales
Per deelname sponsort SPG € 2,00 voor de finalepot.

1e Ranking: 9 juli 8 ball, race naar 4
2e Ranking 16 juli 9 ball, race naar 6
3e ranking: 23 juli 10 ball, race naar 5
4e ranking 6 augustus 8 ball, race naar 4
5e ranking 13 augustus 9 ball, race naar 6
6e ranking 20 augustus 10 ball, race naar 5
Finaledag 27 augustus, lag winst bepaald spelsoort.

Inschrijving via Cuescore of de bekende kanalen.
Tijdens de poulefase shoot out op de 9 ball.
9 ball break telt.
Poging 1: 1e getrokken voor de 100% pot.
Bij mislukken poging 1, mag getrokken deelnemer 2
Bij mislukken poging 2, mag getrokken deelnemer 3

Prijzenverdeling afhankelijk aantal deelnemers.
Eindranking na 6 speeldagen (20% overige prijzenpot):
1e: 50% prijzenpot
2e: 35% prijzenpot
3e: 15% prijzenpot

Finaledag top 8 prijs ( 40% prijzenpot + €2,00 per deelnames ranking )
1e: 35% prijzenpot + Ticket Main Event Hertog Jan Open Goes op 10 september 2023.
2e: 20% prijzenpot
3e: 10 % prijzenpot
5e: 6,25% prijzenpot

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
Best of 3 sets 
1   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Walk Over
 
2   
Netherlands
Mark Noorlander
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 11:38  Table 19
3   
Poland
Piotr Haraszczuk
Walk Over
 
4   
Walk Over
Belgium
Olivier van Lotringen
 
5   
Netherlands
Chris Hoth
Walk Over
 
6   
Netherlands
Ben Pieterse
Netherlands
Sean Dennis
Sun 11:38  Table 17
7   
Netherlands
Atong Wu
Vietnam
kyo nguyen
Sun 11:38  Table 16
8   
Walk Over
Netherlands
Vincent Peemen
 
9   
Netherlands
Ĵum Ẅ
Walk Over
 
10   
Netherlands
Kevin Van den brink
Netherlands
Marco Harms
Sun 11:38  Table 15
11   
Curacao
Allan Frans
Netherlands
Arne Spee
Sun 11:38  Table 13
12   
Walk Over
Belgium
Joeri van den Broeck
 
13   
Vietnam
Duoc Nguyen
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Alexander Stabler
 
15   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 11:38  Table 12
16   
Walk Over
Netherlands
Tjeerd Hoekema
 

Winner round 1

Race to 5
Best of 3 sets 
17   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
R1
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:17  Table 10
18   
Poland
Piotr Haraszczuk
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 11:38  Table 18
19   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Sean Dennis
Sun 13:16  Table 19
20   
Netherlands
Atong Wu
R1
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 13:09  Table 16
21   
Netherlands
Ĵum Ẅ
Netherlands
Marco Harms
Sun 14:00  Table 15
22   
Curacao
Allan Frans
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 13:14  Table 17
23   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Alexander Stabler
Sun 11:39  Table 10
24   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 14:08  Table 12

Loser round 1

Race to 5
Best of 3 sets 
25   
Walk Over
Netherlands
Mark Noorlander
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Ben Pieterse
 
28   
Vietnam
kyo nguyen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Kevin Van den brink
 
30   
Netherlands
Arne Spee
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Faroek Mangroe
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
Best of 3 sets 
33   
Netherlands
Mark Noorlander
R1
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 17:34  Table 10
34   
Walk Over
Netherlands
Alexander Stabler
 
35   
Netherlands
Ben Pieterse
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 15:30  Table 17
36   
Vietnam
kyo nguyen
Netherlands
Ĵum Ẅ
R2
Sun 16:24  Table 15
37   
Netherlands
Kevin Van den brink
R1
Netherlands
Vincent Peemen
R1
Sun 15:19  Table 16
38   
Netherlands
Arne Spee
Netherlands
Chris Hoth
Sun 15:46  Table 19
39   
Walk Over
Poland
Piotr Haraszczuk
 
40   
Netherlands
Faroek Mangroe
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 15:18  Table 11

Winners qualification

Race to 5
Best of 3 sets 
41   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 15:18  Table 10
42   
Netherlands
Sean Dennis
Netherlands
Atong Wu
Sun 15:46  Table 18
43   
Netherlands
Marco Harms
Curacao
Allan Frans
Sun 16:28  Table 13
44   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 17:34  Table 12

Loser round 3

Race to 4
Best of 3 sets 
45   
Netherlands
Mark Noorlander
Netherlands
Alexander Stabler
R1
Sun 18:31  Table 10
46   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Ĵum Ẅ
Sun 19:16  Table 15
47   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Chris Hoth
R1
Sun 17:34  Table 16
48   
Poland
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 18:27  Table 11

Losers qualification

Race to 4
Best of 3 sets 
49   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Sean Dennis
Sun 19:42  Table 13
50   
Netherlands
Ĵum Ẅ
R1
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
R1
Sun 21:40  Table 16
51   
Netherlands
Vincent Peemen
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 21:08  Table 18
52   
Poland
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Marco Harms
Sun 19:23  Table 11

Quarter final

Race to 4
Best of 3 sets 
53   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Ĵum Ẅ
Sun 23:01  Table 16
54   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
Sean Dennis
Sun 22:29  Table 18
55   
Curacao
Allan Frans
Vietnam
Duoc Nguyen
R1
Sun 22:29  Table 11
56   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Poland
Piotr Haraszczuk
Sun 22:29  Table 12

Semi final

Race to 5
Best of 1 sets 
57   
Netherlands
Ĵum Ẅ
Netherlands
Sean Dennis
Mon 00:57  Table 16
58   
Vietnam
Duoc Nguyen
Poland
Piotr Haraszczuk
Mon 00:42  Table 12

Final

Race to 4
Best of 3 sets 
59   
Netherlands
Ĵum Ẅ
Poland
Piotr Haraszczuk
Mon 01:36  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants