Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 8, 2021

Državno Prvenstvo v Devetki

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Matjaž Erčulj
5 (5/0) 52 (39/13)
75%
2 Mitja Gradišnik
5 (4/1) 56 (33/23)
59%
3 Ana Gradisnik
Ask BC
4 (3/1) 47 (25/22)
53%
3 Simon Tomažič
4 (3/1) 49 (26/23)
53%
5 Kristijan Nikl
4 (2/2) 49 (25/24)
51%
5 Franci Čučnik
6 (4/2) 64 (36/28)
56%
5 Bojan Uljan
6 (4/2) 60 (35/25)
58%
5 Svit Pavlinjek
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
9 Blaz Kolenc
5 (3/2) 54 (33/21)
61%
Show more
9 Sašo Mežek
5 (3/2) 54 (28/26)
52%
9 Tomaz Varvaris
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
9 Maks Benko
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
13 Boštjan Obid
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
13 Matej Kovač
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
13 Maj Badovinac
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
13 Dejan Arnautovič
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
17 Tomaž Benedičič
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
17 Marijan Bratić
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
17 Rok Količ
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
17 Magic Wladimir
1 (0/1) 6 (0/6)
0%
17 Ziga Kovac
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
Entry deadline May 7, 2021, 9:04 PM (local time)
Starts May 8, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (21 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Mitja Gradišnik (mitjagrad@gmail.com)
More info
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno
licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +5€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Walk Over
 
2   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Rok Količ
Sat 10:01  Table 1
3   
Slovenia
Dejan Arnautovič
Walk Over
 
4   
Walk Over
Slovenia
Tomaz Varvaris
 
5   
Slovenia
Kristijan Nikl
Walk Over
 
6   
Slovenia
Vladimir Mikek
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 10:00  Table 2
7   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 10:02  Table 3
8   
Walk Over
Slovenia
Ana Gradisnik
 
9   
Slovenia
Simon Tomažič
Walk Over
 
10   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Ziga Kovac
Sat 10:02  Table 4
11   
Slovenia
Maks Benko
Walk Over
 
12   
Walk Over
Slovenia
Maj Badovinac
 
13   
Slovenia
Matej Kovač
Walk Over
 
14   
Walk Over
Slovenia
Svit Pavlinjek
 
15   
Slovenia
Marijan Bratić
Slovenia
Sašo Mežek
Sat 10:02  Table 5
16   
Walk Over
Mitja Gradišnik
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 11:42  Table 1
18   
Slovenia
Dejan Arnautovič
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 10:02  Table 6
19   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 10:03 
20   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 11:00 
21   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 11:05  Table 14
22   
Slovenia
Maks Benko
Slovenia
Maj Badovinac
Sat 10:02  Table 7
23   
Slovenia
Matej Kovač
Slovenia
Svit Pavlinjek
Sat 10:02  Table 8
24   
Slovenia
Sašo Mežek
Mitja Gradišnik
Sat 11:21 

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Slovenia
Rok Količ
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Slovenia
Vladimir Mikek
 
28   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Walk Over
 
29   
Walk Over
Slovenia
Ziga Kovac
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Slovenia
Marijan Bratić
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Slovenia
Rok Količ
Slovenia
Sašo Mežek
Sat 12:22  Table 12
34   
Walk Over
Slovenia
Matej Kovač
 
35   
Slovenia
Vladimir Mikek
Slovenia
Maj Badovinac
 
36   
Slovenia
Tomaž Benedičič
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 12:34  Table 14
37   
Slovenia
Ziga Kovac
Slovenia
Blaz Kolenc
Sat 12:08  Table 16
38   
Walk Over
Slovenia
Boštjan Obid
 
39   
Walk Over
Slovenia
Dejan Arnautovič
 
40   
Slovenia
Marijan Bratić
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 12:09  Table 17

Winners qualification

Race to 7
41   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 12:59  Table 11
42   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 12:25  Table 10
43   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Maks Benko
Sat 12:55  Table 16
44   
Slovenia
Svit Pavlinjek
Mitja Gradišnik
Sat 12:19  Table 11

Loser round 3

Race to 7
45   
Slovenia
Sašo Mežek
Slovenia
Matej Kovač
Sat 13:39 
46   
Slovenia
Maj Badovinac
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 14:12  Table 14
47   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 13:08  Table 17
48   
Slovenia
Dejan Arnautovič
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 13:36  Table 12

Losers qualification

Race to 7
49   
Slovenia
Sašo Mežek
Slovenia
Kristijan Nikl
Sat 14:35  Table 11
50   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 15:10  Table 16
51   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Svit Pavlinjek
Sat 13:59  Table 17
52   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Maks Benko
Sat 14:28  Table 12

Quarter final

Race to 7
53   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 17:00 
54   
Slovenia
Ana Gradisnik
Slovenia
Svit Pavlinjek
Sat 16:59 
55   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 16:56 
56   
Mitja Gradišnik
Slovenia
Kristijan Nikl
Sat 17:00 

Semi final

Race to 9
57   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 17:38 
58   
Slovenia
Simon Tomažič
Mitja Gradišnik
Sat 18:02 

Final

Race to 9
59   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Mitja Gradišnik
Sat 19:01 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants