Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 9 - March 10, 2021

Dekada Online 6

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Wojciech Głąb
6 (6/0) 41 (27/14)
66%
20
2 Sambor Stachowiak
8 (6/2) 45 (25/20)
56%
17
3 JERZY REGIELI
6 (4/2) 34 (21/13)
62%
15
3 Osoroo Enkhbayar
5 (4/1) 36 (23/13)
64%
15
5 Filip Kraupe
6 (4/2) 39 (22/17)
56%
13
5 Jacek Wrzos
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
13
5 Karol Froś
5 (4/1) 27 (14/13)
52%
13
5 Adrian Spyt
5 (3/2) 26 (12/14)
46%
13
9 Krzysztof Nagiel
3 (2/1) 15 (9/6)
60%
11
Show more
9 Norbert Wojaczek
5 (3/2) 25 (12/13)
48%
11
9 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
4 (3/1) 24 (14/10)
58%
11
9 Michał Wyszatkiewicz
5 (3/2) 34 (18/16)
53%
11
9 Darek Kidawa
3 (2/1) 23 (12/11)
52%
11
9 Maciej Nowakowski
4 (3/1) 24 (15/9)
63%
11
9 Łukasz Górecki
4 (2/2) 20 (12/8)
60%
11
9 Grzegorz Kowalczyk
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
11
17 Łukasz Buras
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
9
17 Artur Bronikowski
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
9
17 Jarosław Kanclerz " Snooky"
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
9
17 Marek Żołądkowski
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
9
17 Izabela Łącka
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
9
17 Grzegorz Szymela
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
9
17 Jakub Kraupe
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
9
17 DOMINIK REGIELI "KING"
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
9
25 Piotr Garus
4 (2/2) 8 (2/6)
25%
8
25 Andrzej Holeczek
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
8
25 Mariusz Krawiec
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
8
25 Beata Humańska
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
8
25 Karol Bujny
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
8
25 Kacper Kubica
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
8
25 Maciej Bandyk
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
8
25 Dawid Ples
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
8
33 Rakowski Michał
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
7
33 Dawid Sobiech
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
7
33 Agnieszka Bronikowska
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
7
33 Adam van der Coghen
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
7
33 Arkadiusz Nicewicz
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
7
33 Anika Braksator
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
7
Entry deadline Mar 9, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 9, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (38 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Dekada Cup 2021
Organizer Dekada Klub

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Brazil
Filip Kraupe
Walk Over
 
2   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 18:02  Table 1
3   
Poland
Kacper Kubica
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Krzysztof Nagiel
 
5   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Jacek Wrzos
 
7   
Poland
Mariusz Krawiec
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Grzegorz Szymela
 
9   
Poland
Łukasz Górecki
Walk Over
 
10   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Piotr Garus
Sun 15:33 
11   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
JERZY REGIELI
 
13   
Poland
Beata Humańska
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Adrian Spyt
 
15   
Poland
Norbert Wojaczek
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Tue 18:02  Table 2
16   
Walk Over
Poland
Michał Wyszatkiewicz
 
17   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Walk Over
 
18   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Jakub Kraupe
Tue 19:06  Table 7
19   
Poland
Maciej Bandyk
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Darek Kidawa
 
21   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Izabela Łącka
 
23   
Poland
Karol Froś
Poland
Adam van der Coghen
Sun 16:52 
24   
Walk Over
Poland
Sambor Stachowiak
 
25   
Poland
Karol Bujny
Walk Over
 
26   
Walk Over
Poland
Artur Bronikowski
 
27   
Poland
Łukasz Buras
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Wojciech Głąb
 
29   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Dawid Ples
 
31   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 18:11  Table 5
32   
Walk Over
Poland
Anika Braksator
 

Winner round 1

Race to 5
33   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 19:15  Table 5
34   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Krzysztof Nagiel
Tue 18:02  Table 3
35   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Jacek Wrzos
Tue 18:15  Table 7
36   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 18:45  Table 6
37   
Poland
Łukasz Górecki
R1
Poland
Piotr Garus
Tue 18:15  Table 6
38   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
JERZY REGIELI
Tue 18:49  Table 1
39   
Poland
Beata Humańska
Poland
Adrian Spyt
Tue 19:21  Table 2
40   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Tue 18:36  Table 8
41   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Jakub Kraupe
Tue 20:19  Table 7
42   
Poland
Maciej Bandyk
Poland
Darek Kidawa
Tue 18:47  Table 4
43   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Izabela Łącka
Tue 19:22  Table 4
44   
Poland
Karol Froś
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 19:22  Table 1
45   
Poland
Karol Bujny
Poland
Artur Bronikowski
Tue 18:11  Table 4
46   
Poland
Łukasz Buras
Poland
Wojciech Głąb
Tue 18:58  Table 3
47   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Dawid Ples
Tue 18:36  Table 2
48   
Poland
Maciej Nowakowski
R1
Poland
Anika Braksator
Tue 19:30  Table 8

Loser round 1

Race to 4
49   
Walk Over
Poland
Marek Żołądkowski
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Poland
Dawid Sobiech
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Poland
Norbert Wojaczek
Walk Over
 
57   
Walk Over
Poland
Rakowski Michał
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Poland
Adam van der Coghen
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
65   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Anika Braksator
Tue 20:13  Table 1
66   
Walk Over
Poland
Dawid Ples
 
67   
Walk Over
Poland
Łukasz Buras
 
68   
Walk Over
Poland
Karol Bujny
 
69   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Sambor Stachowiak
 
70   
Walk Over
Kiribati
Andrzej Holeczek
 
71   
Walk Over
Poland
Maciej Bandyk
 
72   
Poland
Norbert Wojaczek
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Tue 21:06  Table 7
73   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Tue 20:30  Table 6
74   
Walk Over
Poland
Beata Humańska
 
75   
Walk Over
Poland
JERZY REGIELI
 
76   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Piotr Garus
 
77   
Walk Over
Poland
Mariusz Krawiec
 
78   
Walk Over
Poland
Jacek Wrzos
 
79   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
80   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Brazil
Filip Kraupe
Tue 20:04  Table 5

Winners qualification

Race to 5
81   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Krzysztof Nagiel
Tue 20:07  Table 8
82   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 19:32  Table 6
83   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 20:29  Table 2
84   
Poland
Adrian Spyt
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Tue 20:36  Table 4
85   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Darek Kidawa
Tue 21:10  Table 2
86   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Karol Froś
Tue 20:39  Table 5
87   
Poland
Artur Bronikowski
R1
Poland
Wojciech Głąb
Tue 19:53  Table 3
88   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 20:46  Table 3

Loser round 3

Race to 4
89   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Dawid Ples
Tue 21:05  Table 1
90   
Poland
Łukasz Buras
Poland
Karol Bujny
Tue 20:54  Table 8
91   
Poland
Sambor Stachowiak
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 21:14  Table 6
92   
Poland
Maciej Bandyk
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 21:42  Table 7
93   
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Poland
Beata Humańska
Tue 21:24  Table 5
94   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Piotr Garus
Tue 19:28 
95   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Jacek Wrzos
Tue 21:25  Table 3
96   
Poland
Kacper Kubica
R1
Brazil
Filip Kraupe
Tue 21:27  Table 8

Losers qualification

Race to 4
97   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Adrian Spyt
Tue 21:51  Table 1
98   
Poland
Łukasz Buras
Poland
Łukasz Górecki
Tue 21:34  Table 4
99   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 21:45  Table 6
100   
Poland
Norbert Wojaczek
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 22:17  Table 7
101   
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 21:59  Table 4
102   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Artur Bronikowski
Tue 21:51  Table 2
103   
Poland
Jacek Wrzos
Poland
Izabela Łącka
Tue 22:32 
104   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Jakub Kraupe
Tue 21:54  Table 8

Last sixteen

Race to 5
105   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Adrian Spyt
Tue 22:34 
106   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 22:50  Table 7
107   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 22:32  Table 3
108   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Brazil
Filip Kraupe
R1
Tue 22:28  Table 6
109   
Poland
Darek Kidawa
Poland
JERZY REGIELI
Tue 22:17  Table 2
110   
Poland
Karol Froś
Poland
Michał Wyszatkiewicz
Tue 22:43  Table 8
111   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Łukasz Górecki
Tue 22:06  Table 5
112   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Jacek Wrzos
R1
Tue 22:33  Table 1

Quarter final

Race to 5
113   
Poland
Adrian Spyt
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 23:29  Table 7
114   
Poland
Sambor Stachowiak
Brazil
Filip Kraupe
Tue 23:05  Table 6
115   
Poland
JERZY REGIELI
R3
Poland
Karol Froś
Tue 23:43  Table 2
116   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Jacek Wrzos
Tue 23:16  Table 1

Semi final

Race to 5
117   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 23:59  Table 6
118   
Poland
JERZY REGIELI
R1
Poland
Wojciech Głąb
Tue 23:59  Table 1

Final

Race to 7
119   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Wojciech Głąb
Wed 00:38  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants