Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 20 - April 21, 2021

Dekada Online 12

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Sambor Stachowiak
6 (6/0) 42 (30/12)
71%
2 JERZY REGIELI
6 (5/1) 44 (29/15)
66%
3 Michał Malicki
6 (4/2) 30 (17/13)
57%
3 Osoroo Enkhbayar
6 (4/2) 38 (23/15)
61%
5 Rafa Dekste
Dekada Klub
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
5 Adam van der Coghen
4 (3/1) 32 (19/13)
59%
5 Maciej Nowakowski
5 (3/2) 35 (19/16)
54%
5 Wojciech Głąb
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
9 Rakowski Michał
3 (2/1) 18 (9/9)
50%
Show more
9 Mariusz Krawiec
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
9 Izabela Łącka
3 (2/1) 23 (13/10)
57%
9 Jacek Wrzos
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
9 DOMINIK REGIELI "KING"
3 (2/1) 18 (12/6)
67%
9 Igor Więzik
3 (2/1) 21 (10/11)
48%
9 Arkadiusz Nicewicz
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
9 Łukasz Górecki
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
17 Filip Kraupe
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
17 Andrzej Holeczek
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
17 Artur Bronikowski
3 (1/2) 3 (2/1)
67%
17 Jakub Kraupe
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
17 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
17 Agnieszka Bronikowska
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
17 Darek Kidawa
3 (1/2) 20 (11/9)
55%
17 Artur Królczyk
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
25 Jarosław Kanclerz " Snooky"
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
25 Przemysław Fundament
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
25 Norbert Wojaczek
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
25 Grzegorz Szymela
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
25 Karol Bujny
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
25 Kacper Kubica
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
25 Maciej Bandyk
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
25 Anika Braksator
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
33 Adrian Spyt
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
Entry deadline Apr 20, 2021, 6:44 PM (local time)
Starts Apr 20, 2021, 6:43 PM (local time)
Format Double elimination (33 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Dekada Klub

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Igor Więzik
Walk Over
 
2   
Poland
Łukasz Górecki
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 19:07  Table 7
3   
Poland
Anika Braksator
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Darek Kidawa
 
5   
Poland
Artur Królczyk
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Maciej Bandyk
 
7   
Poland
Izabela Łącka
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Michał Malicki
 
9   
Brazil
Filip Kraupe
Walk Over
 
10   
Walk Over
Poland
JERZY REGIELI
 
11   
Poland
Grzegorz Szymela
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Maciej Nowakowski
 
13   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Jacek Wrzos
 
15   
Poland
Artur Bronikowski
Walk Over
 
16   
Walk Over
Poland
Karol Bujny
 
17   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Walk Over
 
18   
Walk Over
Poland
Rafa Dekste
 
19   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Sambor Stachowiak
 
21   
Poland
Kacper Kubica
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Agnieszka Bronikowska
 
23   
Poland
Mariusz Krawiec
Walk Over
 
24   
Walk Over
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
 
25   
Poland
Adam van der Coghen
Walk Over
 
26   
Walk Over
Poland
Przemysław Fundament
 
27   
Poland
Wojciech Głąb
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Jakub Kraupe
 
29   
Poland
Norbert Wojaczek
Walk Over
 
30   
Walk Over
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
 
31   
Poland
Rakowski Michał
Walk Over
 
32   
Walk Over
Poland
Adrian Spyt
 

Winner round 1

Race to 5
33   
Poland
Igor Więzik
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 19:53  Table 7
34   
Poland
Anika Braksator
Poland
Darek Kidawa
Tue 18:43  Table 2
35   
Poland
Artur Królczyk
Poland
Maciej Bandyk
Tue 18:43  Table 3
36   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Michał Malicki
Tue 19:28  Table 8
37   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
JERZY REGIELI
Tue 18:43  Table 1
38   
Poland
Grzegorz Szymela
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 18:43  Table 4
39   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Jacek Wrzos
Tue 18:43  Table 5
40   
Poland
Artur Bronikowski
Poland
Karol Bujny
Tue 19:08  Table 1
41   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Rafa Dekste
Tue 18:43  Table 6
42   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Sambor Stachowiak
R1
Tue 18:43  Table 7
43   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Agnieszka Bronikowska
Tue 18:43  Table 8
44   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 19:12  Table 6
45   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Przemysław Fundament
Tue 19:17  Table 2
46   
Poland
Wojciech Głąb
R1
Poland
Jakub Kraupe
Tue 19:18  Table 4
47   
Poland
Norbert Wojaczek
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Tue 19:43  Table 3
48   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Adrian Spyt
Tue 19:44  Table 5

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Poland
Łukasz Górecki
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Walk Over
 
57   
Walk Over
Walk Over
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Adrian Spyt
Tue 20:39  Table 3
66   
Walk Over
Poland
Norbert Wojaczek
 
67   
Walk Over
Poland
Jakub Kraupe
 
68   
Walk Over
Poland
Przemysław Fundament
 
69   
Walk Over
Poland
Mariusz Krawiec
 
70   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
71   
Walk Over
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
 
72   
Walk Over
Poland
Rafa Dekste
 
73   
Walk Over
Poland
Karol Bujny
 
74   
Walk Over
Poland
Jacek Wrzos
 
75   
Walk Over
Poland
Grzegorz Szymela
 
76   
Walk Over
Brazil
Filip Kraupe
 
77   
Walk Over
Poland
Michał Malicki
 
78   
Walk Over
Poland
Maciej Bandyk
 
79   
Walk Over
Poland
Anika Braksator
 
80   
Walk Over
Kiribati
Andrzej Holeczek
 

Winners qualification

Race to 5
81   
Poland
Igor Więzik
Poland
Darek Kidawa
Tue 20:54  Table 7
82   
Poland
Artur Królczyk
Poland
Izabela Łącka
Tue 20:25  Table 8
83   
Poland
JERZY REGIELI
R2
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 19:59  Table 1
84   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Artur Bronikowski
Tue 20:25  Table 1
85   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 19:47  Table 6
86   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
R1
Tue 19:55  Table 4
87   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Wojciech Głąb
Tue 19:56  Table 2
88   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
Rakowski Michał
Tue 20:45  Table 2

Loser round 3

Race to 5
89   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 21:21  Table 3
90   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Przemysław Fundament
Tue 20:06  Table 3
91   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Kacper Kubica
Tue 20:23  Table 4
92   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Rafa Dekste
Tue 20:30  Table 6
93   
Poland
Karol Bujny
Poland
Jacek Wrzos
Tue 20:38  Table 5
94   
Poland
Grzegorz Szymela
Brazil
Filip Kraupe
Tue 20:40  Table 5
95   
Poland
Michał Malicki
Poland
Maciej Bandyk
Tue 21:00  Table 6
96   
Poland
Anika Braksator
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 20:53  Table 4

Losers qualification

Race to 5
97   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Artur Bronikowski
Tue 21:48 
98   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 21:10  Table 1
99   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Artur Królczyk
Tue 21:21  Table 8
100   
Poland
Rafa Dekste
Poland
Darek Kidawa
Tue 21:51  Table 7
101   
Poland
Jacek Wrzos
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Tue 21:59  Table 5
102   
Brazil
Filip Kraupe
R1
Poland
Wojciech Głąb
R1
Tue 21:29  Table 4
103   
Poland
Michał Malicki
Poland
Agnieszka Bronikowska
Tue 21:35 
104   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 21:37  Table 6

Last sixteen

Race to 5
105   
Poland
Igor Więzik
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 22:19  Table 6
106   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 21:59  Table 1
107   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Jacek Wrzos
Tue 22:37  Table 5
108   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Rafa Dekste
Tue 22:25  Table 7
109   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Łukasz Górecki
Tue 21:49  Table 3
110   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Wojciech Głąb
Tue 22:22  Table 4
111   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 22:01  Table 8
112   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Michał Malicki
Tue 21:37  Table 2

Quarter final

Race to 5
113   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 23:00  Table 8
114   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Rafa Dekste
R1
Tue 23:07  Table 1
115   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Wojciech Głąb
Tue 23:03  Table 4
116   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Michał Malicki
Tue 22:53  Table 6

Semi final

Race to 5
117   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
R1
Poland
JERZY REGIELI
R1
Tue 23:40  Table 1
118   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Michał Malicki
Tue 23:43  Table 6

Final

Race to 5
119   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Sambor Stachowiak
Wed 00:29 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment