Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 6 - April 7, 2021

Dekada Online 10

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sambor Stachowiak
8 (7/1) 38 (29/9)
76%
20
2 JERZY REGIELI
7 (5/2) 36 (25/11)
69%
17
3 Jacek Wrzos
5 (4/1) 29 (17/12)
59%
15
3 Darek Kidawa
5 (4/1) 32 (18/14)
56%
15
5 Filip Kraupe
6 (4/2) 31 (19/12)
61%
13
5 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
4 (3/1) 24 (14/10)
58%
13
5 DOMINIK REGIELI "KING"
4 (3/1) 19 (10/9)
53%
13
5 Paweł Balon
5 (3/2) 35 (20/15)
57%
13
9 Przemysław Fundament
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
11
Show more
9 Michał Malicki
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
11
9 Grzegorz Szymela
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
11
9 Wojciech Głąb
5 (3/2) 28 (14/14)
50%
11
13 Norbert Wojaczek
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
10
13 Osoroo Enkhbayar
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
10
13 Jakub Kraupe
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
10
13 Arkadiusz Nicewicz
4 (2/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Krzysztof Marzec
3 (1/2) 10 (1/9)
10%
9
17 Mariusz Krawiec
3 (1/2) 1 (0/1)
0%
9
17 Jarosław Kanclerz " Snooky"
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
9
17 Adam van der Coghen
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
9
17 Maciej Nowakowski
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
9
17 Kacper Kubica
3 (1/2) 8 (0/8)
0%
9
17 Adrian Spyt
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
9
17 Piotr Szpernalowski
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
9
25 Rakowski Michał
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
8
25 Dawid Sobiech
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Andrzej Holeczek
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
8
25 Artur Bronikowski
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Izabela Łącka
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Igor Więzik
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
8
25 Grzegorz Kowalczyk
2 (0/2) 0 (-1/1)
0%
8
Entry deadline Apr 6, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Apr 6, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (31 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Dekada Cup 2021
Organizer Dekada Klub

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Przemysław Fundament
Walk Over
 
2   
Poland
Grzegorz Szymela
Poland
Adrian Spyt
Tue 18:01  Table 2
3   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
R1
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 18:02  Table 3
4   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Rakowski Michał
Tue 19:07  Table 5
5   
Poland
Paweł Balon
Poland
Igor Więzik
Tue 18:03  Table 6
6   
Poland
Sambor Stachowiak
Brazil
Filip Kraupe
Tue 18:42  Table 8
7   
Poland
Piotr Szpernalowski
Poland
Darek Kidawa
Tue 18:47  Table 4
8   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Mariusz Krawiec
Sun 15:43 
9   
Poland
Jacek Wrzos
Poland
Izabela Łącka
Sun 16:58 
10   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 18:02  Table 4
11   
Poland
Kacper Kubica
Poland
JERZY REGIELI
Tue 18:02  Table 1
12   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Krzysztof Marzec
Tue 19:08 
13   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
R1
Poland
Wojciech Głąb
Tue 18:02  Table 5
14   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Poland
Michał Malicki
Tue 19:04  Table 3
15   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Maciej Nowakowski
Tue 18:02  Table 7
16   
Poland
Artur Bronikowski
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Sun 19:11 

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Przemysław Fundament
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 18:56  Table 2
18   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
Adam van der Coghen
Tue 19:54  Table 1
19   
Poland
Paweł Balon
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 19:27  Table 4
20   
Poland
Darek Kidawa
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 19:30 
21   
Poland
Jacek Wrzos
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 18:47  Table 7
22   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Krzysztof Marzec
Tue 19:09  Table 6
23   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Michał Malicki
Tue 20:01  Table 3
24   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 18:43  Table 1

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Poland
Adrian Spyt
 
26   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Rakowski Michał
Tue 19:54  Table 5
27   
Poland
Igor Więzik
Brazil
Filip Kraupe
Tue 19:27  Table 7
28   
Poland
Piotr Szpernalowski
Poland
Dawid Sobiech
 
29   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Arkadiusz Nicewicz
 
30   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 19:09 
31   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 20:03  Table 8
32   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Artur Bronikowski
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Poland
Adrian Spyt
Poland
Jakub Kraupe
Tue 19:12  Table 1
34   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Wojciech Głąb
Tue 20:37  Table 3
35   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Krzysztof Marzec
Tue 20:00  Table 7
36   
Poland
Piotr Szpernalowski
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 19:28  Table 8
37   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 19:59 
38   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 19:56  Table 4
39   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Adam van der Coghen
Tue 20:40  Table 8
40   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Przemysław Fundament
Tue 19:50  Table 2

Winners qualification

Race to 5
41   
Poland
Grzegorz Szymela
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Tue 20:35  Table 1
42   
Poland
Paweł Balon
Poland
Darek Kidawa
Tue 19:56  Table 6
43   
Poland
Jacek Wrzos
Poland
JERZY REGIELI
Tue 19:29  Table 6
44   
Poland
Michał Malicki
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Tue 20:37  Table 6

Loser round 3

Race to 5
45   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Wojciech Głąb
Tue 21:14  Table 3
46   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Norbert Wojaczek
Tue 20:30  Table 7
47   
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 20:14  Table 4
48   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Przemysław Fundament
Tue 21:11  Table 7

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Paweł Balon
Tue 21:54  Table 3
50   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Grzegorz Szymela
Tue 21:20  Table 5
51   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Michał Malicki
Tue 21:32  Table 6
52   
Poland
Przemysław Fundament
Poland
JERZY REGIELI
Tue 21:49  Table 1

Quarter final

Race to 5
53   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
JERZY REGIELI
Tue 22:14  Table 1
54   
Poland
Darek Kidawa
Brazil
Filip Kraupe
Tue 21:50  Table 5
55   
Poland
Jacek Wrzos
Poland
Paweł Balon
Tue 22:21  Table 6
56   
Poland
DOMINIK REGIELI "KING"
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 21:50  Table 6

Semi final

Race to 5
57   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Darek Kidawa
Tue 22:42  Table 1
58   
Poland
Jacek Wrzos
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 23:04  Table 6

Final

Race to 5
59   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Sambor Stachowiak
Tue 23:42 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants