Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 1 - December 2, 2020

Dekada Cup 10

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 JERZY REGIELI
6 (6/0) 33 (28/5)
85%
20
2 Jarosław Kanclerz " Snooky"
6 (5/1) 41 (25/16)
61%
17
3 Izabela Łącka
6 (4/2) 37 (21/16)
57%
15
3 DOMINIK REGIELI "KING"
5 (4/1) 30 (21/9)
70%
15
5 Rakowski Michał
5 (3/2) 34 (17/17)
50%
13
5 Filip Kraupe
5 (3/2) 38 (21/17)
55%
13
5 Wojciech Głąb
5 (3/2) 34 (19/15)
56%
13
5 Artur Szarawara
5 (3/2) 33 (21/12)
64%
13
9 Andrzej Holeczek
4 (3/1) 20 (12/8)
60%
11
Show more
9 Osoroo Enkhbayar
4 (2/2) 23 (10/13)
43%
11
9 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
3 (2/1) 23 (10/13)
43%
11
9 Adam van der Coghen
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
11
9 Łukasz Niedzielski
3 (2/1) 12 (6/6)
50%
11
9 Grzegorz Kowalczyk
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
11
9 Adam Ściga
3 (2/1) 15 (10/5)
67%
11
9 Maciej Nowakowski
3 (2/1) 21 (10/11)
48%
11
17 Mariusz Krawiec
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
9
17 Marek Żołądkowski
3 (1/2) 7 (1/6)
14%
9
17 Beata Humańska
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
9
17 Karol Bujny
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
9
17 Jakub Kraupe
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
9
17 Antonio Quarta
3 (1/2) 10 (2/8)
20%
9
17 Konrad Klinowski
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
9
17 Marek Smolczyński
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
9
25 Sebastian Miśniakiewicz
2 (0/2) 0 (-1/1)
0%
8
25 Agnieszka Bronikowska
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Artur Bronikowski
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
8
25 Piotr Kucharski
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
8
25 Anika Braksator
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
8
25 Arkadiusz Nicewicz
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
8
25 Kacper Kubica
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
8
25 Maciej Bandyk
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
8
33 Piotr Garus
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
7
33 Karol Froś
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
7
Entry deadline Dec 1, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Dec 1, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Dekada Klub ranking
Organizer Dekada Klub
Contact JERZY REGIELI (regieli@o2.pl, 502755574)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Piotr Garus
Walk Over
 
2   
Poland
Beata Humańska
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 19:02  Table 8
3   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Adam van der Coghen
 
5   
Poland
Piotr Kucharski
Walk Over
 
6   
Walk Over
Egypt
Krzysztof Paliwoda
 
7   
Poland
Izabela Łącka
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Grzegorz Kowalczyk
 
9   
Poland
JERZY REGIELI
Walk Over
 
10   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
11   
Poland
Artur Szarawara
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Rakowski Michał
 
13   
Poland
Maciej Nowakowski
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Nicewicz
 
15   
Brazil
Filip Kraupe
Walk Over
 
16   
Walk Over
Poland
Wojciech Głąb
 
17   
Poland
Konrad Klinowski
Walk Over
 
18   
Walk Over
Italy
Antonio Quarta
 
19   
Poland
Artur Bronikowski
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Łukasz Niedzielski
 
21   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Karol Bujny
 
23   
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Walk Over
 
24   
Walk Over
Poland
Marek Żołądkowski
 
25   
Poland
Marek Smolczyński
Walk Over
 
26   
Walk Over
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
 
27   
Poland
Mariusz Krawiec
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Maciej Bandyk
 
29   
Poland
Adam Ściga
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Agnieszka Bronikowska
 
31   
Poland
Anika Braksator
Poland
Jakub Kraupe
Tue 18:03  Table 7
32   
Walk Over
Poland
Karol Froś
 

Winner round 1

Race to 5
33   
Poland
Piotr Garus
Kiribati
Andrzej Holeczek
Tue 19:46 
34   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Adam van der Coghen
Tue 18:58  Table 2
35   
Poland
Piotr Kucharski
Egypt
Krzysztof Paliwoda
Tue 19:30  Table 6
36   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 18:59  Table 3
37   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Kacper Kubica
Tue 18:00  Table 6
38   
Poland
Artur Szarawara
Poland
Rakowski Michał
Tue 19:13  Table 1
39   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Tue 18:13  Table 1
40   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Wojciech Głąb
Tue 18:29  Table 6
41   
Poland
Konrad Klinowski
Italy
Antonio Quarta
Tue 19:42 
42   
Poland
Artur Bronikowski
Poland
Łukasz Niedzielski
Tue 18:01 
43   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Karol Bujny
Tue 18:01 
44   
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Poland
Marek Żołądkowski
Tue 18:02  Table 3
45   
Poland
Marek Smolczyński
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 18:36  Table 4
46   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Maciej Bandyk
Tue 18:49  Table 5
47   
Poland
Adam Ściga
Poland
Agnieszka Bronikowska
Tue 18:02 
48   
Poland
Jakub Kraupe
Poland
Karol Froś
Tue 18:30 

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Poland
Beata Humańska
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Walk Over
 
57   
Walk Over
Walk Over
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Poland
Anika Braksator
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Poland
Beata Humańska
Poland
Karol Froś
Tue 19:46 
66   
Walk Over
Poland
Agnieszka Bronikowska
 
67   
Walk Over
Poland
Maciej Bandyk
 
68   
Walk Over
Poland
Marek Smolczyński
 
69   
Walk Over
Poland
Marek Żołądkowski
 
70   
Walk Over
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
 
71   
Walk Over
Poland
Artur Bronikowski
 
72   
Walk Over
Poland
Konrad Klinowski
 
73   
Walk Over
Poland
Wojciech Głąb
 
74   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Nicewicz
 
75   
Walk Over
Poland
Artur Szarawara
 
76   
Walk Over
Poland
Kacper Kubica
 
77   
Walk Over
Poland
Izabela Łącka
 
78   
Walk Over
Poland
Piotr Kucharski
 
79   
Walk Over
Poland
Adam van der Coghen
 
80   
Poland
Anika Braksator
Poland
Piotr Garus
Tue 19:47 

Winners qualification

Race to 5
81   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 19:47  Table 3
82   
Egypt
Krzysztof Paliwoda
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 20:36  Table 6
83   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Rakowski Michał
Tue 20:26  Table 1
84   
Poland
Maciej Nowakowski
Brazil
Filip Kraupe
Tue 19:42  Table 7
85   
Italy
Antonio Quarta
Poland
Łukasz Niedzielski
Tue 19:43  Table 4
86   
Poland
Karol Bujny
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Tue 20:23  Table 8
87   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 19:45  Table 5
88   
Poland
Adam Ściga
Poland
Jakub Kraupe
Tue 19:44  Table 2

Loser round 3

Race to 5
89   
Poland
Beata Humańska
Poland
Agnieszka Bronikowska
Tue 19:47 
90   
Poland
Maciej Bandyk
Poland
Marek Smolczyński
Tue 20:23  Table 2
91   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Tue 19:05 
92   
Poland
Artur Bronikowski
Poland
Konrad Klinowski
Tue 19:45 
93   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Arkadiusz Nicewicz
Tue 19:48  Table 8
94   
Poland
Artur Szarawara
Poland
Kacper Kubica
Tue 20:33  Table 7
95   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Piotr Kucharski
Tue 20:46  Table 1
96   
Poland
Adam van der Coghen
Poland
Anika Braksator
Tue 20:23  Table 4

Losers qualification

Race to 5
97   
Poland
Beata Humańska
Brazil
Filip Kraupe
Tue 20:33  Table 5
98   
Poland
Marek Smolczyński
Poland
Rakowski Michał
Tue 21:27  Table 3
99   
Poland
Marek Żołądkowski
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 21:19  Table 6
100   
Poland
Konrad Klinowski
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 20:46 
101   
Poland
Wojciech Głąb
Poland
Jakub Kraupe
Tue 20:46  Table 3
102   
Poland
Artur Szarawara
Poland
Mariusz Krawiec
Tue 20:59  Table 7
103   
Poland
Izabela Łącka
Poland
Karol Bujny
Tue 21:40  Table 1
104   
Poland
Adam van der Coghen
Italy
Antonio Quarta
Tue 21:01  Table 4

Last sixteen

Race to 5
105   
Kiribati
Andrzej Holeczek
Brazil
Filip Kraupe
Tue 21:28  Table 5
106   
Egypt
Krzysztof Paliwoda
Poland
Izabela Łącka
Tue 22:22  Table 1
107   
Poland
JERZY REGIELI
R1
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Tue 21:23  Table 4
108   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Rakowski Michał
Tue 22:15  Table 2
109   
Poland
Łukasz Niedzielski
Poland
Artur Szarawara
Tue 21:27  Table 7
110   
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Tue 22:08  Table 6
111   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Adam van der Coghen
Tue 21:24  Table 2
112   
Poland
Adam Ściga
Poland
Wojciech Głąb
Tue 21:53  Table 4

Quarter final

Race to 5
113   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Izabela Łącka
Tue 23:07  Table 1
114   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Rakowski Michał
Tue 23:14  Table 2
115   
Poland
Artur Szarawara
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Tue 22:38  Table 6
116   
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Poland
Wojciech Głąb
Tue 22:46  Table 4

Semi final

Race to 5
117   
Poland
Izabela Łącka
Poland
JERZY REGIELI
Wed 00:30 
118   
Poland
Dominik Regieli ,,King"
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Tue 23:26  Table 6

Final

Race to 5
119   
Poland
JERZY REGIELI
Poland
Jarosław Kanclerz " Snooky"
Wed 00:31 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment