Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

November 9, - November 11, 2018

DM 1. Divisjon

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
7 (6/1) 73 (47/26)
64%
120
2 Aleksanteri Piilola
Grenland BK
5 (4/1) 59 (34/25)
58%
104
3 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 46 (27/19)
59%
89
3 Philip Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (3/2) 56 (31/25)
55%
89
5 Arild Sørum
Vestby BK
5 (3/2) 52 (30/22)
58%
73
5 Per Hagen
Oslo BK
4 (2/2) 41 (21/20)
51%
73
7 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 43 (21/22)
49%
66
7 Goran Nikolic
Oslo BK
4 (2/2) 48 (23/25)
48%
66
9 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
59
9 Ingolf Höns
Ask BC
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
59
9 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
59
9 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
59
13 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
44
13 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
44
13 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
44
13 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
44
Entry deadline Nov 7, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 9, 2018, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2018, 1. Divisjon Øst 2018, 1. Divisjon Sør 2018, 1. Divisjon Midt 2018, 1. Divisjon Nord1 2018 and 1. Divisjon Nord2 2018
Organizer Ask BC
More info
Turneringsbestemmelser og Regler
Regler vedrørende Divisjonsmesterskapet finner du her:
http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_13_4_-_pool__divisjonsmeste.htm

Regler vedrørende kleskode finner du her:
http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?6_6_kleskode.htm

Spilleplan
Matchene vil bli avviklet i en gitt rekkefølge og starte fortløpende. Rekkefølgen vil forholde seg til seedingsnummer og ikke i matchnummer.
Dette vil bli tydelig lagt frem slik at utøverne har god oversikt over når de skal spille.

Facebook.
Følg arrangementer her for fortløpende informasjon, spørsmål og svar:
https://www.facebook.com/events/163518127888318/

Buss
Bussforbindelse mellom Gardermoen – Ask – Oslo Bussterminal.
Her er det rute 400 Veståsen/ Oslo Lufthavn - Oslo Bussterminal som gjelder.
Reisetid fra Oslo Lufthavn til Ask er 34 minutter.
Reisetid fra Oslo Bussterminal til Ask er 47 minutter.

Denne bussen korresponderer ikke veldig bra med Thon Hotels beliggenheter.
I Oslo er det Thon Hotel Terminus som er et alternativ.

Thon Hotel i Lillestrøm kan også være et alternativ.
Da gjelder buss 360 (Vardefjellet) til Skedsmokorset og bytte til 400 Veståsen Skole. Reisetid er 27 minutter. På søndag går denne hver time med ankomst 7 minutter over hel.

For de som vil bo nære Gardermoen og bussrute er det følgende hoteller som ligger langs bussrute 400:
Scandic Oslo Airport
Gardermoen Airport Hotel
Best Western Oslo Airport Hotel
Clarion Hotel & Congress Oslo Airport
Comfort Hotel Runway


Bil
Adkomst til Gjerdrum og Ask er via Fv120, enten via E16 på Gardermoen eller via E6 på Skedsmokorset (avkjøring 45).
Adkomst også via Kløfta; avkjøring 48 på E6 og Fv455 (Gjerdrumsvegen) til Ask.
Vi har tilstrekkelig med parkeringsplasser og det er gratis.

Servering
Åpen kiosk med drikke og snacks. Det vil bli servert baguetter til frokost, og ellers vil det selges pølser og pizza.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1
Per Hagen
Arne Wiese-Hansen
Sat 11:30  Table 2   
2
Arild Sørum
Kim Ronny Nygård
Sat 09:59  Table 1   
3
Kent Hansen
Jan Atle Kofoed
Sat 09:59  Table 2   
4
Aleksanteri Piilola
Ole Kristian Rudshavn
Sat 11:30  Table 3   
5
Ingolf Höns
Geir Tollefsrud
Sat 11:30  Table 4   
6
Goran Nikolic
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 09:59  Table 4   
7
Philip Sanchez Gangfløt
Robert Gelin Rysjedal
Sat 09:59  Table 5   
8
Jan Kjetil Nordrum
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 11:30  Table 5   

Winner round 1

Race to 7
9
Per Hagen
Arild Sørum
Sat 13:11  Table 5   
10
Jan Atle Kofoed
Aleksanteri Piilola
Sat 13:11  Table 4   
11
Ingolf Höns
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 13:11  Table 3   
12
Philip Sanchez Gangfløt
Jan Kjetil Nordrum
Sat 13:11  Table 2   

Loser round 1

Race to 7
13
Arne Wiese-Hansen
Kim Ronny Nygård
Sat 14:40  Table 1   
14
Kent Hansen
Ole Kristian Rudshavn
Sat 14:39  Table 5   
15
Geir Tollefsrud
Goran Nikolic
Sat 14:39  Table 3   
16
Robert Gelin Rysjedal
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 15:00  Table 2   

Loser round 2

Race to 7
17
Arne Wiese-Hansen
Jan Kjetil Nordrum
Sat 16:03  Table 4   
18
Ole Kristian Rudshavn
Ingolf Höns
Sat 16:03  Table 5   
19
Goran Nikolic
Jan Atle Kofoed
Sat 16:13  Table 2   
20
Jan Ove Kvalsund Hansen
Arild Sørum
Sat 16:13  Table 3   

Winners qualification

Race to 7
21
Per Hagen
Aleksanteri Piilola
Sat 17:34  Table 4   
22
Jonas Kvalsund Hansen
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 17:56  Table 2   

Loser round 3

Race to 7
23
Jan Kjetil Nordrum
Ole Kristian Rudshavn
Sat 17:34  Table 3   
24
Goran Nikolic
Arild Sørum
Sat 17:56  Table 5   

Losers qualification

Race to 7
25
Ole Kristian Rudshavn
Per Hagen
Sun 09:58  Table 2   
26
Arild Sørum
Philip Sanchez Gangfløt
Sun 09:58  Table 5   

Semi final

Race to 7
27
Aleksanteri Piilola
Philip Sanchez Gangfløt
Sun 11:32  Table 5   
28
Jonas Kvalsund Hansen
Ole Kristian Rudshavn
Sun 11:32  Table 2   

Final

Race to 7
29
Aleksanteri Piilola
Ole Kristian Rudshavn
Sun 13:22  Table 2   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer