Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 12, 2019

Crown Hunter Series 2019 #5

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stein Posthuma
7 (6/1) 40 (25/15)
63%
50
2 Wiresh La
7 (6/1) 37 (25/12)
68%
35
3 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 31 (20/11)
65%
25
3 Ramin Ismayilov
6 (3/3) 34 (18/16)
53%
25
5 Mario Martokarijo
5 (3/2) 25 (14/11)
56%
20
5 Bob Worku
5 (4/1) 22 (14/8)
64%
20
5 Kevin Thierry
6 (5/1) 29 (19/10)
66%
20
5 William (Billy) Kelly
5 (4/1) 23 (14/9)
61%
20
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
15
Show more
9 Jum Zwijnenburg
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
15
9 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
5 (4/1) 26 (14/12)
54%
15
9 Nimesha Niem
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
15
9 Alvin Stevens
5 (2/3) 25 (11/14)
44%
15
9 Zumfer Benquku
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
15
17 Theo Schutte
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
10
17 Jamal Akkouh
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
10
17 Joost Vollebregt
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Sigfried Janga
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Satoru Sakai
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Mario Pušić
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
10
17 E a Costa
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
24 Ray Zwaan
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
5
24 John Maluku
4 (1/3) 18 (9/9)
50%
5
24 Robin Vismara
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
5
24 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
5
24 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
24 Alex Van galen
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
24 Stephen Reiziger
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
31 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
5
31 Valen Tino
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
31 dennis andrade
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
Entry deadline May 12, 2019, 11:30 AM (local time)
Starts May 12, 2019, 11:30 AM (local time)
Format Round robin (31 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 9-MEI: Vanwege diverse afmeldingen kunnen alle reservespelers meedoen en zijn er zelfs weer spots beschikbaar!

UPDATE 14-APR: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Je kunt je aanmelden voor de reservelijst door een CueScore comment achter te laten.

RESERVELIJST
1. ...
2. ...

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 40%, #2: 25%, #3: 12,5%) en de winnaar van de SKO-B-ronde (10%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (11e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bob Worku 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Niels van Adrichem 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
3 Sigfried Janga 4 2 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
4 Stephen Reiziger 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 dennis andrade 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiresh La 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Ramin Ismayilov 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
3 E a Costa 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Ray Zwaan 3 1 0 2 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stein Posthuma 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
2 Jum Zwijnenburg 3 2 0 1 7 6 1 0 0 0 0.538 2
3 Satoru Sakai 3 1 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 1
4 Robin Vismara 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kevin Thierry 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Peter Bron 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Mario Pušić 4 2 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
4 Wim Terlingen 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Valen Tino 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 William (Billy) Kelly 3 3 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Zumfer Benquku 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
3 Joost Vollebregt 3 1 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 1
4 Michael Da Costa Goncalo 3 0 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
2 Nimesha Niem 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 Jamal Akkouh 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Alex Van galen 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aidan Mauricio 4 4 0 0 12 8 4 0 0 0 0.6 4
2 Alvin Stevens 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
3 Theo Schutte 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
4 John Maluku 4 1 0 3 9 9 0 0 0 0 0.5 1
5 Scott Laurens 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
dennis andrade
Netherlands
Bob Worku
Sun 12:33  Table 8
2-A   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 12:33  Table 9
3-B   
Netherlands
Ray Zwaan
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 12:33  Table 10
4-B   
Suriname
Wiresh La
Portugal
Alex Costa
Sun 13:41  Table 8
5-C   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Italy
Robin Vismara
Sun 12:33  Table 11
6-C   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 12:33  Table 17
7-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:33  Table 15
8-D   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Peter Bron
Sun 12:50  Table 8
9-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 12:34  Table 16
10-E   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 12:34  Table 18
11-F   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 12:57  Table 18
12-F   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Jamal Akkouh
Sun 13:00  Table 16
13-G   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Scott Laurens
Sun 12:32  Table 7
14-G   
Netherlands
John Maluku
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:00  Table 17

Round 2

Race to 3
15-A   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 13:18  Table 7
16-A   
Netherlands
dennis andrade
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:15  Table 9
17-B   
Netherlands
Ray Zwaan
Portugal
Alex Costa
Sun 13:05  Table 10
18-B   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Suriname
Wiresh La
Sun 13:15  Table 8
19-C   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:05  Table 11
20-C   
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 13:23  Table 15
21-D   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:40  Table 9
22-D   
Netherlands
Wim Terlingen
France
Kevin Thierry
Sun 13:28  Table 16
23-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 13:28  Table 18
24-E   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 13:34  Table 17
25-F   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Jamal Akkouh
Sun 13:34  Table 10
26-F   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Alex Van galen
Sun 13:47  Table 7
27-G   
Netherlands
Scott Laurens
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:48  Table 15
28-G   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:48  Table 11

Round 3

Race to 3
29-A   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:00  Table 15
30-A   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:26  Table 15
31-B   
Netherlands
Ray Zwaan
Suriname
Wiresh La
Sun 14:08  Table 7
32-B   
Portugal
Alex Costa
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 14:09  Table 8
33-C   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 14:11  Table 17
34-C   
Netherlands
Stein Posthuma
Italy
Robin Vismara
Sun 14:24  Table 15
35-D   
Netherlands
Peter Bron
France
Kevin Thierry
Sun 14:59  Table 11
36-D   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:35  Table 10
37-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 14:32  Table 7
38-E   
Netherlands
Joost Vollebregt
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:35  Table 11
39-F   
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Alex Van galen
Sun 14:39  Table 18
40-F   
Netherlands
Jamal Akkouh
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:52  Table 18
41-G   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:09  Table 8
42-G   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
John Maluku
Sun 15:06  Table 16

Round 4

Race to 3
43-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:49  Table 16
44-A   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
dennis andrade
Sun 13:54  Table 10
45-D   
France
Kevin Thierry
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:02  Table 18
46-D   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:39  Table 16
47-G   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
John Maluku
Sun 14:33  Table 8
48-G   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:32  Table 9

Round 5

Race to 3
49-A   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
dennis andrade
Sun 14:49  Table 7
50-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:05  Table 16
51-D   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:30  Table 9
52-D   
France
Kevin Thierry
Croatia
Mario Pušić
Sun 15:30  Table 10
53-G   
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:24  Table 7
54-G   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Scott Laurens
Sun 15:38  Table 9

Last sixteen

Race to 4
55   
Netherlands
Bob Worku
Walk Over
 
56   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 16:14  Table 7
57   
France
Kevin Thierry
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 16:25  Table 11
58   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:50  Table 7
59   
Suriname
Wiresh La
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:25  Table 8
60   
Netherlands
Peter Bron
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 16:25  Table 10
61   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:25  Table 9
62   
Netherlands
Niels van Adrichem
Walk Over
 

Quarter final

Race to 5
63   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:08  Table 9
64   
France
Kevin Thierry
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 17:59  Table 7
65   
Suriname
Wiresh La
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 17:03  Table 8
66   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 17:36  Table 10

Semi final

Race to 5
67   
Netherlands
Stein Posthuma
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 18:37  Table 8
68   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 18:37  Table 7

Final

Race to 5
69   
Netherlands
Stein Posthuma
Suriname
Wiresh La
Sun 19:43  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment