Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 28, 2019

Crown Hunter Series 2019 #4 (SUPER SUNDAY)

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ronald van Adrichem
7 (7/0) 36 (27/9)
75%
250
2 Stein Posthuma
8 (7/1) 38 (28/10)
74%
180
3 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
7 (5/2) 36 (21/15)
58%
140
3 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
7 (5/2) 37 (22/15)
59%
140
5 Hoa Nguyen
6 (5/1) 27 (17/10)
63%
100
5 Adam Kiernicki
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
100
5 Tom Innemee
Hague 5
5 (4/1) 24 (16/8)
67%
100
5 Mervin Saib
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
100
9 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
60
Show more
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
60
9 Navin Ramkhelawan
5 (3/2) 22 (14/8)
64%
60
9 Roy Al Ayoubi
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
60
9 Lynn Pijpers
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
60
9 Alvin Stevens
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
60
9 Robin Vismara
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
60
9 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
5 (4/1) 18 (12/6)
67%
60
17 Bob Worku
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
50
17 Theo Schutte
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
50
17 Wiresh La
4 (3/1) 16 (9/7)
56%
50
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
50
17 Sigfried Janga
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
50
17 Andrej Karamesic
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
50
17 Satoru Sakai
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
50
17 E a Costa
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
50
25 Jok Tang
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
40
25 Ben Zaza
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
40
25 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
40
25 Zumfer Benquku
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
40
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
40
25 Valen Tino
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
40
25 Bart van den Berg
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
40
25 Harrison Janga
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
40
33 Kevin Dijkstra
SPC Capelle
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
30
33 Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
30
33 Mario Pušić
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
30
33 Alex Van galen
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
30
Entry deadline Apr 28, 2019, 11:00 AM (local time)
Starts Apr 28, 2019, 11:30 AM (local time)
Format Round robin (36 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
UPDATE 26-FEB: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Meld je aan voor de reservelijst door een CueScore-comment achter te laten.

(( RESERVELIJST ))
1. ...
2. ...
3. ...

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 40%, #2: 25%, #3: 12,5%) en de winnaar van de SKO-B-ronde (10%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (11e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stein Posthuma 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Peter Bron 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Satoru Sakai 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Laurenze Meskers 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Alex Van galen 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mervin Saib 3 2 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 2
2 Roy Al Ayoubi 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Theo Schutte 3 2 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 2
4 Bart van den Berg 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Kiernicki 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Robin Vismara 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Sigfried Janga 3 1 0 2 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
4 Michael Da Costa Goncalo 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wim Terlingen 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Niels van Adrichem 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 E a Costa 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
4 Harrison Janga 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
5 Keith Gonesh 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Navin Ramkhelawan 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
2 Patrick Lie-kiauw 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
3 Wiresh La 4 3 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 3
4 Zumfer Benquku 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Mario Pušić 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronald van Adrichem 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Lynn Pijpers 3 2 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 2
3 Aidan Mauricio 3 1 0 2 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
4 Valen Tino 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tom Innemee 3 3 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Alvin Stevens 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 Andrej Karamesic 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Ben Zaza 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa Nguyen 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Awin Sewgobind 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Bob Worku 4 2 0 2 10 7 3 0 0 0 0.588 2
4 Jok Tang 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Kevin Dijkstra 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Peter Bron
Sun 12:35  Table 8
2-A   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Alex Van galen
Sun 12:36  Table 9
3-B   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:37  Table 10
4-B   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 12:36  Table 11
5-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Poland
Adam Kiernicki
Sun 12:35  Table 15
6-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Italy
Robin Vismara
Sun 12:36  Table 16
7-D   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Portugal
Alex Costa
Sun 12:37  Table 17
8-D   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 12:51  Table 8
9-E   
Suriname
Wiresh La
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:37  Table 18
10-E   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 12:35  Table 7
11-F   
Netherlands
Valen Tino
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 12:52  Table 17
12-F   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 12:53  Table 15
13-G   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Tom Innemee
Sun 12:57  Table 7
14-G   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Ben Zaza
Sun 13:03  Table 10
15-H   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:02  Table 11
16-H   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:01  Table 18

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Alex Van galen
Sun 13:16  Table 9
18-A   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 13:12  Table 8
19-B   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 13:28  Table 15
20-B   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 13:29  Table 16
21-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Italy
Robin Vismara
Sun 13:30  Table 17
22-C   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:35  Table 8
23-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:37  Table 10
24-D   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:14  Table 16
25-E   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:40  Table 18
26-E   
Suriname
Wiresh La
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 13:27  Table 11
27-F   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:42  Table 9
28-F   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:48  Table 11
29-G   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Ben Zaza
Sun 13:50  Table 16
30-G   
Netherlands
Tom Innemee
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 13:53  Table 15
31-H   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:53  Table 17
32-H   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 13:32  Table 7

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 14:39  Table 11
34-A   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 14:29  Table 10
35-B   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:21  Table 16
36-B   
Netherlands
Bart van den Berg
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:24  Table 7
37-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:26  Table 8
38-C   
Italy
Robin Vismara
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:31  Table 9
39-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 14:50  Table 10
40-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:53  Table 9
41-E   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:41  Table 16
42-E   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:42  Table 7
43-F   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:42  Table 17
44-F   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:47  Table 15
45-G   
Indonesia
Alvin Stevens
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 14:54  Table 18
46-G   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Tom Innemee
Sun 14:59  Table 8
47-H   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:06  Table 16
48-H   
Netherlands
Jok Tang
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:06  Table 7

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 13:55  Table 8
50-A   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:59  Table 7
51-D   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:00  Table 10
52-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Sun 14:18  Table 15
53-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:03  Table 9
54-E   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Suriname
Wiresh La
Sun 14:19  Table 11
55-H   
Netherlands
Awin Sewgobind
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:08  Table 18
56-H   
Netherlands
Bob Worku
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 14:22  Table 17

Round 5

Race to 3
57-A   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:07  Table 15
58-A   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Peter Bron
Sun 15:13  Table 11
59-D   
Netherlands
Niels van Adrichem
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Sun 15:26  Table 8
60-D   
Netherlands
Keith Gonesh
Portugal
Alex Costa
Sun 15:12  Table 9
61-E   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Suriname
Wiresh La
Sun 15:08  Table 17
62-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Croatia
Mario Pušić
Sun 15:13  Table 10
63-H   
Vietnam
Hoa Nguyen
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 15:32  Table 7
64-H   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:43  Table 8

Last sixteen

Race to 4
65   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 16:43  Table 8
66   
Poland
Adam Kiernicki
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 16:23  Table 7
67   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 16:23  Table 8
68   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Tom Innemee
Sun 16:23  Table 9
69   
Netherlands
Mervin Saib
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:24  Table 10
70   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:49  Table 9
71   
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 16:25  Table 11
72   
Netherlands
Peter Bron
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:51  Table 11

Quarter final

Race to 4
73   
Netherlands
Stein Posthuma
Poland
Adam Kiernicki
Sun 17:24  Table 8
74   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Tom Innemee
Sun 17:00  Table 10
75   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 17:33  Table 9
76   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:22  Table 7

Semi final

Race to 5
77   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 18:05  Table 7
78   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:12  Table 8

Final

Race to 5
79   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 19:18  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment