Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 22, 2019

Crown Hunter Series 2019 #20

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jiwan Chaturi
7 (6/1) 33 (23/10)
70%
50
2 Bob Worku
8 (7/1) 40 (27/13)
68%
35
3 Ronald van Adrichem
7 (5/2) 34 (20/14)
59%
25
3 Richard Kema
6 (5/1) 26 (17/9)
65%
25
5 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
20
5 Wiresh La
6 (4/2) 29 (16/13)
55%
20
5 Muhsin Yagli
6 (5/1) 28 (19/9)
68%
20
5 Phil Mirontoneng
6 (4/2) 25 (14/11)
56%
20
9 Patrick Lie-kiauw
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
15
Show more
9 Sander Tetelepta
5 (4/1) 20 (12/8)
60%
15
9 Mario Martokarijo
5 (4/1) 25 (15/10)
60%
15
9 Ritesh Badal
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
9 Mitchel Knuever
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
15
9 Lynn Pijpers
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
15
9 Rick Telehala
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
15
9 Hassan Osman
5 (2/3) 23 (13/10)
57%
15
17 Anthony Cheung
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Theo Schutte
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 H.F. Chen
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Dylan Dasar
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
10
17 Stein Posthuma
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
10
17 Jeroen van Uffelen
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10
17 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
25 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
5
25 Peter Knuever
4 (1/3) 17 (8/9)
47%
5
25 Willy Tse
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
25 Sigfried Janga
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
5
25 Satoru Sakai
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
5
25 E a Costa
4 (1/3) 18 (8/10)
44%
5
25 Yvo Tieleman
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
25 René Roelofs
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
33 Mirjam Alfons
4 (1/3) 18 (8/10)
44%
5
33 Jum Zwijnenburg
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
33 Tim de Vette
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
33 Rodrigo Matias
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Zumfer Benquku
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
33 Alex Van galen
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
5
Entry deadline Dec 22, 2019, 10:00 AM (local time)
Starts Dec 22, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (39 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 14-10: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. ...

----

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
* 8 en 29 september (9/10-ball),
* 13 [S] en 27 oktober (8/9-ball),
* 17 en 24 november (10/8-ball),
* 8 [S] en 22 december (9/10-ball)
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Muhsin Yagli 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Ronald van Adrichem 4 3 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 3
3 Dylan Dasar 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
4 Willy Tse 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Jum Zwijnenburg 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jiwan Chaturi 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
2 Niels van Adrichem 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 Anthony Cheung 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Peter Bron 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bob Worku 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Wiresh La 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 H.F. Chen 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 E a Costa 4 1 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
5 Rodrigo Matias 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Kema 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Ritesh Badal 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Michael Da Costa Goncalo 3 1 0 2 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
4 Sigfried Janga 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
5 Alvin Stevens 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Phil Mirontoneng 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
2 Patrick Lie-kiauw 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Jeroen van Uffelen 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
4 Yvo Tieleman 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
5 Mirjam Alfons 4 1 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 4 4 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 4
2 Mitchel Knuever 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Wim Terlingen 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Peter Knuever 4 1 0 3 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
5 Tim de Vette 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sander Tetelepta 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Rick Telehala 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 Stein Posthuma 4 2 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 2
4 René Roelofs 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
5 Alex Van galen 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lynn Pijpers 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
2 Hassan Osman 4 2 0 2 10 6 4 0 0 0 0.625 2
3 Theo Schutte 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Satoru Sakai 4 2 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
5 Zumfer Benquku 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 13:00  Table 11
2-A   
Netherlands
Ronald van Adrichem
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 12:28  Table 8
3-B   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 12:30  Table 7
4-B   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Peter Bron
Sun 12:57  Table 10
5-C   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
H.F. Chen
Sun 12:28  Table 11
6-C   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Bob Worku
Sun 12:28  Table 15
7-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Richard Kema
Sun 12:28 
8-D   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 12:28  Table 17
9-E   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 12:28  Table 18
10-E   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:30  Table 17
11-F   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Peter Knuever
Sun 12:30  Table 9
12-F   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:18  Table 7
13-G   
Netherlands
René Roelofs
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:00  Table 18
14-G   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Alex Van galen
Sun 12:30  Table 16
15-H   
Kosovo
Zumfer Benquku
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:31  Table 10
16-H   
Netherlands
Satoru Sakai
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:01  Table 16

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Muhsin Yagli
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 13:25  Table 11
18-A   
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Willy Tse
Sun 13:35  Table 10
19-B   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:45  Table 7
20-B   
Netherlands
Jiwan Chaturi
China
Anthony Cheung
Sun 13:35  Table 15
21-C   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:08  Table 17
22-C   
Mexico
Rodrigo Matias
Portugal
E a Costa
Sun 13:07  Table 15
23-D   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 13:10  Table 8
24-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 
25-E   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:39  Table 8
26-E   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 13:19  Table 18
27-F   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:19  Table 8
28-F   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Tim de Vette
Sun 13:20  Table 9
29-G   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Alex Van galen
Sun 13:34  Table 16
30-G   
Netherlands
René Roelofs
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 13:35  Table 8
31-H   
Sudan
Hassan Osman
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:47  Table 11
32-H   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:52  Table 9

Round 3

Race to 3
33-A   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Willy Tse
Sun 14:40  Table 15
34-A   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:43  Table 17
35-B   
Netherlands
Niels van Adrichem
China
Anthony Cheung
Sun 14:51  Table 7
36-B   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 15:04  Table 16
37-C   
Netherlands
Bob Worku
Portugal
E a Costa
Sun 14:56  Table 18
38-C   
Netherlands
H.F. Chen
Suriname
Wiresh La
Sun 15:36  Table 8
39-D   
Netherlands
Ritesh Badal
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:07  Table 17
40-D   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:09  Table 8
41-E   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 15:11  Table 10
42-E   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:29  Table 11
43-F   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Tim de Vette
Sun 15:31  Table 7
44-F   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 15:27  Table 15
45-G   
Netherlands
Alex Van galen
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 15:14  Table 9
46-G   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:32  Table 16
47-H   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:39  Table 17
48-H   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 15:32  Table 18

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Willy Tse
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:46  Table 9
50-A   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 15:46  Table 18
51-C   
Portugal
E a Costa
Suriname
Wiresh La
Sun 15:53  Table 15
52-C   
Netherlands
Bob Worku
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:49  Table 11
53-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:52  Table 8
54-D   
Netherlands
Ritesh Badal
Indonesia
Alvin Stevens
 
55-E   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:56  Table 10
56-E   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 16:04  Table 16
57-F   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 16:06  Table 11
58-F   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:06  Table 7
59-G   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:10  Table 17
60-G   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
René Roelofs
Sun 16:11  Table 18
61-H   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 16:16  Table 15
62-H   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:07  Table 11

Round 5

Race to 3
63-A   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 13:51  Table 16
64-A   
Netherlands
Willy Tse
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 13:51  Table 10
65-C   
Suriname
Wiresh La
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:11  Table 7
66-C   
Portugal
E a Costa
Netherlands
H.F. Chen
Sun 13:54  Table 18
67-D   
Netherlands
Sigfried Janga
Indonesia
Alvin Stevens
 
68-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Richard Kema
Sun 14:16  Table 9
69-E   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 14:20  Table 10
70-E   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:09  Table 15
71-F   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:22  Table 17
72-F   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Peter Knuever
Sun 13:59  Table 8
73-G   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
René Roelofs
Sun 14:23  Table 18
74-G   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:28  Table 11
75-H   
Netherlands
Satoru Sakai
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:30  Table 16
76-H   
Netherlands
Theo Schutte
Sudan
Hassan Osman
Sun 14:36  Table 9

Last sixteen

Race to 4
77   
Netherlands
Muhsin Yagli
Sudan
Hassan Osman
Sun 17:04  Table 7
78   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 17:05  Table 8
79   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 17:06  Table 9
80   
Netherlands
Niels van Adrichem
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 17:39  Table 10
81   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Rick Telehala
Sun 17:21  Table 8
82   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 17:05  Table 10
83   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:05  Table 11
84   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 17:23  Table 9

Quarter final

Race to 4
85   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:50  Table 8
86   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 18:07  Table 9
87   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 17:50  Table 7
88   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:08  Table 11

Semi final

Race to 4
89   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Richard Kema
Sun 19:09  Table 8
90   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:46  Table 7

Final

Race to 4
91   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 19:33  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment