Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 24, 2019

Crown Hunter Series 2019 #2

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hoa Nguyen
8 (8/0) 35 (29/6)
83%
50
2 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
8 (6/2) 36 (22/14)
61%
35
3 Wiresh La
6 (4/2) 27 (17/10)
63%
25
3 Mario Pušić
6 (4/2) 22 (14/8)
64%
25
5 Jok Tang
4 (3/1) 19 (12/7)
63%
20
5 Bob Worku
6 (4/2) 28 (17/11)
61%
20
5 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
6 (5/1) 24 (17/7)
71%
20
5 Ray Zwaan
6 (5/1) 26 (17/9)
65%
20
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
15
Show more
9 Ronald van Adrichem
5 (4/1) 17 (12/5)
71%
15
9 Ben Zaza
5 (4/1) 25 (15/10)
60%
15
9 Lynn Pijpers
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Roel Woudenberg
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
15
9 Valen Tino
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
15
9 Alex Van galen
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
15
9 Lennert Duyn
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
15
17 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Mirjam Alfons
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
10
17 Theo Schutte
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
10
17 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
10
17 Karin Roijen
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
10
17 Alvin Stevens
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
10
17 Zumfer Benquku
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
25 Adam Kiernicki
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
25 Roy Al Ayoubi
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
25 Sigfried Janga
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Satoru Sakai
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
5
25 Ronny Koolen
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 E a Costa
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
25 Harrison Janga
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
33 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Andrej Karamesic
4 (1/3) 17 (8/9)
47%
5
33 Jeroen van Uffelen
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
5
33 Robin Vismara
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
33 Ton Hogenboom
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
5
33 Dennis De Leeuw
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
Entry deadline Mar 24, 2019, 12:15 PM (local time)
Starts Mar 24, 2019, 11:30 AM (local time)
Format Round robin (39 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
UPDATE 25-FEB: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Meld je aan voor de reservelijst door een CueScore-comment achter te laten.

(( RESERVELIJST ))
1. ...

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 40%, #2: 25%, #3: 12,5%) en de winnaar van de SKO-B-ronde (10%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (11e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Pool-and-Billiards-Delfts-Road-To-The-Crown-Ranking-House-Tournaments-300275997181589/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hugo Leung 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Bob Worku 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Karin Roijen 4 1 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
4 Adam Kiernicki 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Ton Hogenboom 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiresh La 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
2 Jok Tang 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
3 Wim Terlingen 3 1 0 2 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
4 Michael Da Costa Goncalo 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ben Zaza 4 4 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 4
2 Lennert Duyn 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
3 Mirjam Alfons 4 2 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 2
4 Sigfried Janga 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
5 Laurenze Meskers 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronald van Adrichem 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Alex Van galen 4 2 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
3 Alvin Stevens 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Harrison Janga 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Robin Vismara 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ray Zwaan 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Mario Pušić 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 Zumfer Benquku 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Roy Al Ayoubi 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 Dennis De Leeuw 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa Nguyen 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Peter de Swart 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Niels van Adrichem 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 E a Costa 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Jeroen van Uffelen 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Valen Tino 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
2 Lynn Pijpers 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Theo Schutte 4 2 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
4 Satoru Sakai 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
5 Andrej Karamesic 4 1 0 3 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Bron 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Roel Woudenberg 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
3 Awin Sewgobind 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Ronny Koolen 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
5 Robin Schilling 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Karin Roijen
Sun 12:18  Table 7
2-A   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Ton Hogenboom
Sun 12:49  Table 18
3-B   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:18  Table 9
4-B   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 12:18  Table 10
5-C   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 12:18  Table 11
6-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Ben Zaza
Sun 12:18  Table 15
7-D   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Sun 12:21  Table 16
8-D   
Netherlands
Alex Van galen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 12:18  Table 17
9-E   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 12:18  Table 18
10-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 12:30  Table 8
11-F   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Peter de Swart
Sun 12:49  Table 15
12-F   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 12:58  Table 7
13-G   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 12:50  Table 11
14-G   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Valen Tino
Sun 12:52  Table 16
15-H   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 12:55  Table 8
16-H   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Ronny Koolen
Sun 12:54  Table 10

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Ton Hogenboom
Sun 13:13  Table 18
18-A   
Netherlands
Hugo Leung
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:01  Table 17
19-B   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:10  Table 9
20-B   
Netherlands
Jok Tang
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:20  Table 7
21-C   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Ben Zaza
Sun 13:11  Table 16
22-C   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 13:24  Table 15
23-D   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:26  Table 10
24-D   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Italy
Robin Vismara
Sun 13:28  Table 9
25-E   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 13:39  Table 11
26-E   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Dennis De Leeuw
Sun 13:40  Table 8
27-F   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:46  Table 10
28-F   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:25  Table 17
29-G   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Valen Tino
Sun 13:52  Table 9
30-G   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:45  Table 18
31-H   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Ronny Koolen
Sun 13:50  Table 16
32-H   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:12  Table 17

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Ton Hogenboom
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:56  Table 18
34-A   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:58  Table 7
35-B   
Suriname
Wiresh La
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 16:04  Table 7
36-B   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:48  Table 8
37-C   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 15:08  Table 10
38-C   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:08  Table 16
39-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Italy
Robin Vismara
Sun 15:11  Table 11
40-D   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Alex Van galen
Sun 15:12  Table 15
41-E   
Netherlands
Ray Zwaan
Netherlands
Dennis De Leeuw
Sun 15:15  Table 8
42-E   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:17  Table 17
43-F   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:23  Table 9
44-F   
Netherlands
Peter de Swart
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:26  Table 18
45-G   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:27  Table 7
46-G   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 15:34  Table 16
47-H   
Netherlands
Ronny Koolen
Netherlands
Peter Bron
Sun 15:48  Table 9
48-H   
Netherlands
Roel Woudenberg
Germany
Robin Schilling
Sun 15:41  Table 11

Round 4

Race to 3
49-A   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:10  Table 7
50-A   
Netherlands
Ton Hogenboom
Netherlands
Hugo Leung
Sun 14:10  Table 8
51-C   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:10 
52-C   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 14:15 
53-D   
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Alex Van galen
Sun 14:19 
54-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:19 
55-E   
Netherlands
Dennis De Leeuw
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:25  Table 10
56-E   
Netherlands
Ray Zwaan
Croatia
Mario Pušić
Sun 14:26  Table 11
57-F   
Netherlands
Niels van Adrichem
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:28  Table 7
58-F   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Portugal
Alex Costa
Sun 14:33  Table 16
59-G   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 14:34  Table 8
60-G   
Netherlands
Valen Tino
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:40  Table 15
61-H   
Netherlands
Peter Bron
Germany
Robin Schilling
Sun 14:48  Table 9
62-H   
Netherlands
Ronny Koolen
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:40  Table 17

Round 5

Race to 3
63-A   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Hugo Leung
Sun 15:43  Table 15
64-A   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:50  Table 10
65-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 15:57  Table 17
66-C   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:59  Table 18
67-D   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 16:09  Table 16
68-D   
Italy
Robin Vismara
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Sun 16:10  Table 8
69-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Croatia
Mario Pušić
Sun 16:14  Table 10
70-E   
Netherlands
Dennis De Leeuw
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 16:15  Table 15
71-F   
Vietnam
Hoa Nguyen
Portugal
Alex Costa
Sun 16:21  Table 11
72-F   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Peter de Swart
Sun 16:21  Table 17
73-G   
Netherlands
Satoru Sakai
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 16:33  Table 9
74-G   
Netherlands
Theo Schutte
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 16:33  Table 18
75-H   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Awin Sewgobind
 
76-H   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:43 

Last sixteen

Race to 4
77   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 17:20  Table 8
78   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Peter de Swart
Sun 17:59  Table 10
79   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Croatia
Mario Pušić
Sun 17:42  Table 7
80   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Valen Tino
Sun 17:14  Table 10
81   
Suriname
Wiresh La
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 17:14  Table 7
82   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 17:45  Table 9
83   
Netherlands
Lennert Duyn
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:14  Table 9
84   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Peter Bron
Sun 17:29  Table 11

Quarter final

Race to 4
85   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Peter de Swart
Sun 18:45  Table 7
86   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Jok Tang
 
87   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 19:05  Table 9
88   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Bob Worku
Sun 18:02  Table 8

Semi final

Race to 4
89   
Netherlands
Peter de Swart
Croatia
Mario Pušić
Sun 19:25  Table 9
90   
Suriname
Wiresh La
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 19:25  Table 7

Final

Race to 5
91   
Netherlands
Peter de Swart
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 20:07 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment